نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 118 از 159 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام دوستان میخواستم ببینم دانشگاه هایی که تو کانادا فاندشون به صورت سالیانه تعریف شده این فاند را به صورت ماهیانه پرداخت می کنند یا سالیانه؟ و اگر سالیانه است در ابتدای سال پرداخت می شه یا انتهای سال؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط parsap2 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم دانشگاه هایی که تو کانادا فاندشون به صورت سالیانه تعریف شده این فاند را به صورت ماهیانه پرداخت می کنند یا سالیانه؟ و اگر سالیانه است در ابتدای سال پرداخت می شه یا انتهای سال؟
    ماهیانه پرداخت می کنند

Junior Member

با سلام
    fund یا سرمایه تحصیل رو به طور کلی میشه بفرمایید روی چه معیارهایی اختصاص داده میشه ؟
    مثلا کسی که دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی فناوری اطلاعات خونده ولی 10 سال سابقه کار برنامه نویسی ( با بیمه و نامه تایید شرکت ) داره و کلی نمونه کار و پروژه و ... میتونه بگیره ؟
    برای ارشد مثلا fund بگیره
    باید به استادهای مربوطه چی بگیم ؟ بایستی یک طرح تحقیقاتی مطرح کنیم ؟
    یا باید یک طرح مثل یک استارت اپ براشون ارائه کنیم ؟
    ممنون

دوستان در کانادا رشته ای با عنوان hospital pharmacy در مقطع ارشد وجود داره؟ خواهشا کسی میدونه کمک کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    با سلام
    fund یا سرمایه تحصیل رو به طور کلی میشه بفرمایید روی چه معیارهایی اختصاص داده میشه ؟
    مثلا کسی که دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی فناوری اطلاعات خونده ولی 10 سال سابقه کار برنامه نویسی ( با بیمه و نامه تایید شرکت ) داره و کلی نمونه کار و پروژه و ... میتونه بگیره ؟
    برای ارشد مثلا fund بگیره
    باید به استادهای مربوطه چی بگیم ؟ بایستی یک طرح تحقیقاتی مطرح کنیم ؟
    یا باید یک طرح مثل یک استارت اپ براشون ارائه کنیم ؟
    ممنون
    استادها معمولا خودشون پروژه و فاند دارند. باید بک گراند آکادمیک قوی نشون بدید که شما را قبول کنند.

سلام دوستان.
    از نظر بودجه مالی برای دادن فاند کدوم استان ها وضعیت بهتری دارند؟ (بین استانهای البرتا و کبک و انتاریو)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از نظر بودجه مالی برای دادن فاند کدوم استان ها وضعیت بهتری دارند؟ (بین استانهای البرتا و کبک و انتاریو)
    بخش عمده فاند از دولت فدرال میاد که وابسته به استان نیست. از نظر بودجه های پژوهشی صنعتی هم بستگی به زمینه کاری تون داره. انتاریو طبعا امکانات فاند بیشتری داره ولی شهریه های دانشگاههاش و هزینه زندگی هم بالاتر هستند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر منظور فاند ارشد و دکتری است بیشتر به استادو دانشگاه وابسته است تا ایالت. در ایالت X ممکن است استادی به علت سابقه و موضوع کار بتواند فاند بیشتری را جذب کند در حالی که متوسط فاند جذب شده اساتید ایالت Y به مراتب بیشتر باشد. بهتر است در این موارد به صورت شخص به شخص و بسته به موضوع کار و استاد مربوطه و... بررسی شود. ایالت و فاکتورهایی از این دست در سیاست گذاریهای دولت فدرال و بودجه های تحقیقاتی کلان معمولا مهم هستند تا انتخاب یک محل برای ادامه تحصیل توسط فرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان من با یه استادی توی دانشگاه مموریال نویفلند به توافق رسیدیم سره یه موضوع و حالا من باید پروپوزال بنویسم و ایشون هم اعلام کردن که گویا اسم من رو به شورا اعلام میکنن، منتها من اخیرا فهمیدم ینی طبق چیزی که توی سایت دانشگاه خوندمف فاندی که برای دکترا میدن 12 هزارتا تو سال هست! که خودشون توی سایت براورد زندگی توی نیوفلند رو زدن 18 هزار تا تو سال! اینطوری که خودمم باید یه چیزی بذارم بخونم. حالا سوالم اینه شماها میگین دست استاد هست این مبلغ درسته؟ من از استاده بهتره در مورده فاند سوال کنم یا اصن به ایشون مربوط نیس قضیه مالی؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان من با یه استادی توی دانشگاه مموریال نویفلند به توافق رسیدیم سره یه موضوع و حالا من باید پروپوزال بنویسم و ایشون هم اعلام کردن که گویا اسم من رو به شورا اعلام میکنن، منتها من اخیرا فهمیدم ینی طبق چیزی که توی سایت دانشگاه خوندمف فاندی که برای دکترا میدن 12 هزارتا تو سال هست! که خودشون توی سایت براورد زندگی توی نیوفلند رو زدن 18 هزار تا تو سال! اینطوری که خودمم باید یه چیزی بذارم بخونم. حالا سوالم اینه شماها میگین دست استاد هست این مبلغ درسته؟ من از استاده بهتره در مورده فاند سوال کنم یا اصن به ایشون مربوط نیس قضیه مالی؟
    ممکن تست فاندی که استاد میتواند تامین کند بیشتر از این مقدار تیپ باشد و یا همین مقدار. می توانید سوال کنید. میزان هزینه های زندگی بسته به لایف استایل زندگی و صرفه جویی ممکن است کمتر یا بیشتر باشد و بهتر است از افرادی که در شهر مورد نظر زندگی میکنند دقیق هزینه ها را بگیرید و مقایسه کنید ولی به طور کلی با فاند حدود 1000 در ماه زندگی یک نفره دانشجویی را با صرفه جویی های معمول در یک منزل اشتراکی با سایر دانشجوها (اتاق مستقل) می توانید تامین کنید هرچند اجاره آپارتمان مستقل اگر منظور باشد اصولا با این حدود عموما قابل تامین نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"