نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 116 از 159 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

خواهرم دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی هستش (دانشگاه صنعتی شریف) با معدل 14 ، و میخوام برای مستر براش اپلای کنم . میدونم معدلش کمه اما میخواستم بدونم احتمال داره بتونم برای مستر براش فاند (پارشیال/کامل) بگیرم؟
    ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید،

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    خواهرم دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی هستش (دانشگاه صنعتی شریف) با معدل 14 ، و میخوام برای مستر براش اپلای کنم . میدونم معدلش کمه اما میخواستم بدونم احتمال داره بتونم برای مستر براش فاند (پارشیال/کامل) بگیرم؟
    ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید،
    هیچکس نمیتونه بطور قاطع این احتمالو از شما بگیره که بخاطر معدل 14 نمیتونین حتی فاند پارشیال دریافت کنین. ازونجاییکه ایشون در بهترین دانشگاه ایران درس خوندن شاید بشه با یه نمره زبان عالی و/یا مقاله ISI به دریافت فاند پارشیال امید داشت. مخصوصا اگر بتونید استادی پیدا کنین که ساپورت کنه و نظرش در کمیته بررسی اعمال بشه. البته این نکته رو بگم که کلا دریافت فاند در مقطع ارشد خیلی سخت تر از دکترا هستش. موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    با این شرایط من هیچ اومیدی برای دریافت فاند هست؟ لیسانس دانشگاه آزاد. معدل15.5 ولی دروس تخصصی و پروژه ها 19 -20 هست. آیلتس 6. اگه لازم بشه باز امتحان میدم و نمره بیشتر میارم. هر دانشگاهی بشه اشکالی نداره فقط شرایط مالی ام چندان جالب نیست.
    ممنون از راهنماییتان
    PLUS VLTRA

Junior Member

سلام
    برای فاند گرفتن تو مقطع دکتری در کانادا، تو رشته مکانیک یا مهندسی پزشکی،حتما GRE نیاز هست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام ممکنه راهنماییم کنید؟
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه اصفهان هستم با معدل 18.72 و رتبه ی یک ورودیمون بودم. زبان انگلیسی و فرانسه رو بلدم و کمی هم آلمانی. در دوره ی کارشناسی تجربه بازی در تئاتر به زبان انگلیسی دارم و دو مقاله در نشریه داخلی چاپ شده ازم. قبل از ورود به دانشگاه به مدت سه سال مترجم خبری دو سایت علمی بودم و شش ماه سابقه ی تدریس دارم. میخوام برای مستر ادبیات تطبیقی سال دیگه اقدام کنم و توی این گپ یک ساله کارتحقیقاتی انجام بدم و رزومه م رو آماده کنم. با این شرایط و باتوجه به اینکه رشته م در حوزه ی علوم انسانی هست می تونم به گرفتن فاند یا پذیرش امیدوار باشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با این شرایط من هیچ اومیدی برای دریافت فاند هست؟ لیسانس دانشگاه آزاد. معدل15.5 ولی دروس تخصصی و پروژه ها 19 -20 هست. آیلتس 6. اگه لازم بشه باز امتحان میدم و نمره بیشتر میارم. هر دانشگاهی بشه اشکالی نداره فقط شرایط مالی ام چندان جالب نیست.
    ممنون از راهنماییتان
    دوست عزیز، دریافت فاند در مقطع ارشد بطورکلی احتمال کمتری داره نسبت به دکترا. از طرفی شما معدل و آیلتس قابل توجهی ندارید که استاد ترغیب بشه. پس بهترین کار اینه که تلاش کنید و حداقل نمره زبانتون رو به 7 برسونید. از طرف دیگه اگر بتونین با هم رشته ای های خودتون join شین و در مقالات اونا همکاری کنین تا حداقل 2-1 تا مقاله ISI داشته باشین میشه امید داشت بتونین نظر اساتید رو جلب کنید. موفق و پیروز باشید.

با سلام خدمت همه. دوستان من کارشناسی معماری با معدل 17.58 و ارشد معماری با معدل 18.34 دارم و سال 94 مدرک ارشدم رو گرفتم. در حال حاضر دارم برای آزمون ایلتس اماده میشم. و در حال نوشتن مقاله isi هستم. با توجه به اینکه دو سال از فارغ التحصیلی ارشدم میگذره ایا امیدی برای پذیرش و دریافت فاند برای مستر در گرایشهای دیگر معماری در کانادا یا امریکا دارم؟ و اینکه به نظرتان قبل از اکسپت مقالات و امتحان ایلتس شروع به ایمیل زدن به اساتید کنم یا بعد از آنها؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pink___rose نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه. دوستان من کارشناسی معماری با معدل 17.58 و ارشد معماری با معدل 18.34 دارم و سال 94 مدرک ارشدم رو گرفتم. در حال حاضر دارم برای آزمون ایلتس اماده میشم. و در حال نوشتن مقاله isi هستم. با توجه به اینکه دو سال از فارغ التحصیلی ارشدم میگذره ایا امیدی برای پذیرش و دریافت فاند برای مستر در گرایشهای دیگر معماری در کانادا یا امریکا دارم؟ و اینکه به نظرتان قبل از اکسپت مقالات و امتحان ایلتس شروع به ایمیل زدن به اساتید کنم یا بعد از آنها؟
    شانس دریافت فاند در معماری بسایر محدود و رقابتی است و به میزان زیادی به موضوع تحقیق قبلی و موضوع مورد نظر استاد دارد . مثلا در مباحث مرتبط با کانستراکشن تکنولوژی و انرژی و... به عنوان مثال ممکن است اگر کار کرده باشید در سایر دانشکده ها از جمله سیویل و مکانیک و... بتوایند پوزیشن پیدا کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان، چندتا سوال دارم. من قبل از پذیرش با استادی حرف نزدم و فقط مدارک رو فرستادم برای دانشگاه. البته از مسئول گروه یکبار پرسیدم که انتخاب استاد الزامی هست و گفتند نه. در نهایت پذیرش رو دادن.
    - بعد از پذیرش دانشگاه در مقطع ارشد میشه با استاد در ارتباط بود و ایمیل زد و تقاضای فاند کرد؟ متن ایمیل چطوری باید باشه؟ اگر نمونه ای هست ممنون میشم بدین.
    - آیا نتیجه این فاند و بورس در گرفتن ویزا مهم هست؟ با توجه به اینکه شروع ترم سپتامبر 2018 هست.
    لطفا اگر ممکن هست این پروسه فاند و بورس رو یک توضیح کلی بدین ممنون میشم.

Junior Member

سلام، دوستان شرایط من اینطوریه:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مکاترونیک یا الکترونیک یا رشته های مرتبط

معدل لیسانس: 17.96 و کاردانی 15.07
    رشته لیسانس: مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    دانشگاه لیسانس: آزاد نجف آباد ، کاردانی: دولتی شهرضا
    مدرک زبان انگلیسی: هنوز ندارم، دارم روش کار میکنم
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم

سابقه کار: 6 سال ، مرتبط ولی تو وزارت دفاع هست(6، 7 سال گپ تحصیلی دارم که حین انجام کار بوده)

به نظر شما امکان دریافت بورس هست از یه دانشگاه نسبتا خوب، خوب یا خیلی خوب تو مقطع فوق لیسانس؟
    اگه بتونم مقاله تهیه کنم امکانش هست؟
    سابقه کار وزارت دفاع برای مشکل ساز هست یا خیر(برای توجیه گپ تحصیلی و اثبات اینکه عملی کار کردم)؟

خیلی مچکر