نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 75 از 159 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

دوستان سلام. من برای یکی از دوستانم راهنمایی میخواستم.
    لیسانس عکاسی تهران مرکز با معدل بالای 16 هستش و در حال حاضر برای یک مجله عکاسی میکنه. عماسی صنعتی هم داشته. برای فوق لیسانس رشته های مرتبط شانس فاند گرفتن داره؟ ممنون میشم اگه چند دانشگاه بهم معرفی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature.MA , Azad

آيا من با اين شرايط شانس فول فاند دارم:
    كارشناسي ادبيات انگليسي،دانشگاه اروميه،معدل 15.10
    ارشد ادبيات انگليسي،آزاد تبريز، معدل 15.40

تافل قطعا بالاتر از 95
    gre ندارم
    معرفي نامه هم ميتونم جور كنم.
    ميتونم واسه دكتري اقدام كنم؟

سلام
    من از مک مستر و ویکتوریا استاد پیدا کردم که گفتن اپلای کن. خیلی نگرانم. به نظرتون شرایط من چطوره. خودم مهندسی شیمی خوندم ولی استادها هر دو از دانشکده شیمی هست:
    لیسانس:13/28-دانشگاه بوشهر
    فوق:15/65-فردوسی
    تافل:102
    تجربه کاری: 2 سال کار مرتبط با زمینه کاری تز (نانوکامپوزیتها) در یک شرکت خصوصی به عنوان ریسرچر، 2 سال کار تجاری با استادم در زمینه نانو
    مقاله:3 خارجی سابمیت شده-2 تا کنفرانس داخلی-1 کنفرانس خارجی-3 تا مقاله خارجی under preparation
    دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگین. من فاند هم میخوام. ممنون میشم حدس و برآورد کنین که من چقدر شانس پذیرش و فاند دارم.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام
    من از مک مستر و ویکتوریا استاد پیدا کردم که گفتن اپلای کن. خیلی نگرانم. به نظرتون شرایط من چطوره. خودم مهندسی شیمی خوندم ولی استادها هر دو از دانشکده شیمی هست:
    لیسانس:13/28-دانشگاه بوشهر
    فوق:15/65-فردوسی
    تافل:102
    تجربه کاری: 2 سال کار مرتبط با زمینه کاری تز (نانوکامپوزیتها) در یک شرکت خصوصی به عنوان ریسرچر، 2 سال کار تجاری با استادم در زمینه نانو
    مقاله:3 خارجی سابمیت شده-2 تا کنفرانس داخلی-1 کنفرانس خارجی-3 تا مقاله خارجی under preparation
    دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگین. من فاند هم میخوام. ممنون میشم حدس و برآورد کنین که من چقدر شانس پذیرش و فاند دارم.مرسی
    من دلیل نگرانی شما رو نمیفهمم ... وقتی استاد به شما اوکی داده و از شما خواسته اپلای کنی دیگه نگران چی هستی؟؟؟
    صرف نظر از هز رزومه ای که داری استاد بت اوکی داده ... دلیلی نداره دیگه نگران باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hrfusa نمایش پست ها
    آيا من با اين شرايط شانس فول فاند دارم:
    كارشناسي ادبيات انگليسي،دانشگاه اروميه،معدل 15.10
    ارشد ادبيات انگليسي،آزاد تبريز، معدل 15.40

تافل قطعا بالاتر از 95
    gre ندارم
    معرفي نامه هم ميتونم جور كنم.
    ميتونم واسه دكتري اقدام كنم؟
    به شخصه فکر میکنم احتمال پذیرش با فاند برای شما از آمریکا بیشتر از کانادا باشه .. شما میتونی با یه GRE خوب واسه خیلی از دانشگاه های آمریکا اقدام کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    من دلیل نگرانی شما رو نمیفهمم ... وقتی استاد به شما اوکی داده و از شما خواسته اپلای کنی دیگه نگران چی هستی؟؟؟
    صرف نظر از هز رزومه ای که داری استاد بت اوکی داده ... دلیلی نداره دیگه نگران باشی
    استادها توی پیامشون فقط نوشتن که: شما پتانسیلشو دارین و اپلای کن-اون یکی هم گفته من همیشه دنبال دانشجوهای خوب و علاقمند هستم اپلای کن. چیزی که هست اینه که معلوم نیست که این ایمیل رو به چند نفر دادن. در نهایت فکر میکنم رقابت برای به دست آوردن این پست بین 20-25 نفر باشه. نه؟ میخواستم ببینم با این رزومه شانس من برای این رقابت توی این دو دانشگاه چطوره؟ میدونم مک مستر خیلی سخت تر از ویکتوریا هست.
    سوال دومم اینه که یکی از دوستان میگه که این که استاد گفته اپلای کن مطلب امیدوارکننده ای نیست خیلی. و باید از الان باهاش در مکاتبه باشی و مستقیم در مورد فاند بپرسی و خلاصه مکاتباتت رو ادامه بدی. آره؟ باید اینجور ی باشه؟ استاده توی ویکتوریا به صراحت گفته اول اپلای کن مدارکتت که رسید رو اسکایپ صحبت میکنیم. ولی مک مستر چیزی نگفته. چیکار کنم؟ مرسی

استادها توی پیامشون فقط نوشتن که: شما پتانسیلشو دارین و اپلای کن-اون یکی هم گفته من همیشه دنبال دانشجوهای خوب و علاقمند هستم اپلای کن. چیزی که هست اینه که معلوم نیست که این ایمیل رو به چند نفر دادن. در نهایت فکر میکنم رقابت برای به دست آوردن این پست بین 20-25 نفر باشه. نه؟ میخواستم ببینم با این رزومه شانس من برای این رقابت توی این دو دانشگاه چطوره؟ میدونم مک مستر خیلی سخت تر از ویکتوریا هست.
    سوال دومم اینه که یکی از دوستان میگه که این که استاد گفته اپلای کن مطلب امیدوارکننده ای نیست خیلی. و باید از الان باهاش در مکاتبه باشی و مستقیم در مورد فاند بپرسی و خلاصه مکاتباتت رو ادامه بدی. آره؟ باید اینجور ی باشه؟ استاده توی ویکتوریا به صراحت گفته اول اپلای کن مدارکتت که رسید رو اسکایپ صحبت میکنیم. ولی مک مستر چیزی نگفته. چیکار کنم؟ مرسی
    به نظرم شما به هر دو استادت مستقیم زنگ بزن (تلفن کن) و یک باره دیگه علاقه خودتو به اینکه در گروه اونا بتونی ریسرچ کنی نشون بده و در نهایت ازشون بپرس که ایا این گفته ی اونا مبنی بر اینکه به شما گفتن اپلای کن به معنی اوکی شدن پروسست؟ که به شخصه فک میکنم حداقل برای استاد ویکتوریاتون جای نگرانی نیست ..

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    به نظرم شما به هر دو استادت مستقیم زنگ بزن (تلفن کن) و یک باره دیگه علاقه خودتو به اینکه در گروه اونا بتونی ریسرچ کنی نشون بده و در نهایت ازشون بپرس که ایا این گفته ی اونا مبنی بر اینکه به شما گفتن اپلای کن به معنی اوکی شدن پروسست؟ که به شخصه فک میکنم حداقل برای استاد ویکتوریاتون جای نگرانی نیست ..
    ممنون ، میشه فقط یه استراکچر از صحبتی که باید باهاشون داشته باشم بگین. خوب الان من زنگ بزنم چی بگم: بگم من فلانیم، شما گفتین اپلای کن و من خیلی دوست دارم با شما کار کنم و در اخر هم بپرسم این یعنی اکی دادی یا نه؟
    ممنون میشم یه ساختار کلی از صحبتهایی که به نظرتون درست میاد بگین... من همین دو استاد رو پیدا کردم. نمیخوام با کلام نابجایی احیانا پروسه به هم بریزه.
    یه سوال دیگه: به نظرتون شرایط من برای مک مستر خیلی پرته یا اینکه میتونم امید داشته باشم. به نظر شما چند درصد شانس برای این دانشگاه هست؟
    ممنون دوست من

ممنون ، میشه فقط یه استراکچر از صحبتی که باید باهاشون داشته باشم بگین. خوب الان من زنگ بزنم چی بگم: بگم من فلانیم، شما گفتین اپلای کن و من خیلی دوست دارم با شما کار کنم و در اخر هم بپرسم این یعنی اکی دادی یا نه؟
    ممنون میشم یه ساختار کلی از صحبتهایی که به نظرتون درست میاد بگین... من همین دو استاد رو پیدا کردم. نمیخوام با کلام نابجایی احیانا پروسه به هم بریزه.
    یه سوال دیگه: به نظرتون شرایط من برای مک مستر خیلی پرته یا اینکه میتونم امید داشته باشم. به نظر شما چند درصد شانس برای این دانشگاه هست؟
    ممنون دوست من
    ببین من خودم استادی که پیدا کرده بودم بش زنگ زده بودم .. اینکه شما بتونی خودتو به استاد نشون بدی خیلی مهمه ..
    بگم من فلانیم، شما گفتین اپلای کن و من خیلی دوست دارم با شما کار کنم و در اخر هم بپرسم این یعنی اکی دادی یا نه؟
    دقیقا همین کارو کن .. بگو من فلانیم فارغ التحصیل رشته ی فلان دانشگاه فلان با فلان معدل و رزومه .. قبلا به شما ایمیل زدم و شما منو به پذیرش در گروهتون بسیار امیدوار کردین .. من خیلی دوست دارم در گروه شما کار کنم و با توجه به مکاتبه قبلی ما، ایا من میتونم امیدوار باشم که از فلان ترم تحصیلات خودم رو زیر نظر شما دنبال کنم؟
    سخت نگیر خیلی عادی صحبت کن .. همین که زنگ بزنی استادت میفهمه این پروسه واست مهمه که خیلی ارزش داره ..

1:لیسانس : مترجمی زبان از دانشگاه آزاد معدل :15.67
    2:فوق لیسانس :فناوری اطلاعات 19.33
    3:نمره زبانم :6.5
    4:سابقه کار : 6 سال در زمینه تخصصی network -cisco . یک سال دستیار استاد در دانشگاه فوق لیسانس خودم . یک سال تدریس در موسسه زبان شکوه
    5 : دو توصیه نامه از استاد دانشگاه

میخواستم بدونم برای دانشگاههای کانادا میتونم apply کنم البته با فاند