نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 159 از 159 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,588 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    حرفی که ایشان زدند درسته؟ من راستش کمی گیج شدم. مگه وجود فاند به تنهایی نشان دهنده تمکن مالی نیست؟ اگر درسته نرخ دلار باید چقدر باشه؟
    همینطور که جناب gbahrein تاکید کردند،گواهی دریافت فاند تنها یکی از منابع نشان دهنده تمکن مالیست. ارائه Bank Statement همچنان ضروری هست. (نرخ بالانس حساب معمولا به نرخ ارز دولتی درج میشه و براساس نرخ غیر رسمی بازار نیست.)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

طبق لینکی که جنابgbahrein ارایه کردن وقتی که برای مثال برای دانشجوی مجردی که خارج از کبک درس میخونه مقدار فاند از 10000 دلار + شهریه بیشتر باشه دیگه نیازی به ارایه پرینت حساب نیست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    همینطور که جناب gbahrein تاکید کردند،گواهی دریافت فاند تنها یکی از منابع نشان دهنده تمکن مالیست. ارائه Bank Statement همچنان ضروری هست. (نرخ بالانس حساب معمولا به نرخ ارز دولتی درج میشه و براساس نرخ غیر رسمی بازار نیست.)
    96 nine or six

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    طبق لینکی که جنابgbahrein ارایه کردن وقتی که برای مثال برای دانشجوی مجردی که خارج از کبک درس میخونه مقدار فاند از 10000 دلار + شهریه بیشتر باشه دیگه نیازی به ارایه پرینت حساب نیست!
    مبلغ فاند بعد از ورود به کانادا و شروع به تحصیل به فرد پرداخت میشه. برای افراد فول فاند هم اثبات تمکن مالی هزینه های اولیه (بلیط + کرایه خانه ماه اول در بدو ورود و هزینه damage deposit خانه و سایر هزینه های پیش بینی نشده) الزامیست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    حرفی که ایشان زدند درسته؟ من راستش کمی گیج شدم. مگه وجود فاند به تنهایی نشان دهنده تمکن مالی نیست؟ اگر درسته نرخ دلار باید چقدر باشه؟
    پاسخ سوال همین پست قبلی است و توضیحات کامل در سایت معرفی شده داده شده است. به طور خلاصه:
    1- همه مدارک لازم براساس لیست مدارک لازم برای صدور ویزا و استادی پرمیت را بایستی بنا به مورد تهیه و ارایه کنید (فارغ از کفایت اثبات هر مورد و با درنظر گرفتن مدارک اختصاصی مورد نیاز ویزاآفیس).
    2- هریک از موارد ذکر شده در لیست مشخص شده در لینک ارایه شده یا ترکیبی از آنها می تواند نشان دهنده تمکن مالی باشد. اگر فاند شما مثلا کل شهریه توییشن فی (طبق اعلام دانشگاه) و هزینه های زندگی (طبق سایت دولت کانادا) را پوشش می دهد همین به تنهایی اثبات تمکن مالی است. ارایه مدارک ساپورت مالی فراتر از آن طبعا ممکن ، ولی الزامی نیست. (در این مورداثبات تمکن مالی استادی پرمیت صرفا که مورد سوالتان بود)
    نرخ تبدیل نرخ رسمی است که گواهی تمکن مالی یا گردش مالی براساس آن صادر میشود. معمولا این نرخ از نرخ بازار دلار بسیار کمتر است و نمی توانید با آن ریال را تبدیل کنید (عملا غیرواقعی) اما در هرحال بر همین اساس می توانید میزان تمکن مالی را ارایه دهید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

سلام خدمت همه دوستان و تشکر بابت اطلاعات خوبی که به اشتراک می گذارید. سوالی داشتم:
    مبلغ فاند توسط استاد در ابتدای کار مشخص میشه یا نه توسط دانشگاه بعد از پذیرش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و تشکر بابت اطلاعات خوبی که به اشتراک می گذارید. سوالی داشتم:
    مبلغ فاند توسط استاد در ابتدای کار مشخص میشه یا نه توسط دانشگاه بعد از پذیرش؟
    معمولا به صورت رسمی در نامه آفر به شما اعلام میشود. قبل از آن با سوال از استاد میتوانید میزان و نوع فاند احتمالی را بپرسید و گاهی دانشگاهها نیز راهنمایی کلی در سایتشان دارند که حدودفاند را می شود دید. در هرحال بسته به استاد و گروه و حتی پروژه به پروژه ممکن است متفاوت باشد و باید از استاد مربوطه سوال کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با عرض سلام خدمت دوستان
    بنده فارغ التحصیل ارشد برق قدرت دانشگاه علوم تحقیقات سال 92 با معدل 17.38 و با موضوع تز انرژی های تجدید پذیرم
    دارای 1 مقاله ISI و 11 ISC و 20 کنفرانس داخلی و بین المللی هستم که اخرین مقالم سال 94 چاپ شد.
    در این مدت از سال 1391 مشغول به تدریس در دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی هستم بخاطر گپ تحصیلی و اخیرا یه مقاله در کنفرانس بین المللی تایید شده.
    دارای نمره زبان دولینگو 115 و تافل هوم ادیشن که تازه جوابش اومده 94 شدم.
    ممکنه راهنمایی بفرمائید شانس پذیرش با فاند کدوم دانشگاه های کانادا رو دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_sbt نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    بنده فارغ التحصیل ارشد برق قدرت دانشگاه علوم تحقیقات سال 92 با معدل 17.38 و با موضوع تز انرژی های تجدید پذیرم
    دارای 1 مقاله ISI و 11 ISC و 20 کنفرانس داخلی و بین المللی هستم که اخرین مقالم سال 94 چاپ شد.
    در این مدت از سال 1391 مشغول به تدریس در دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی هستم بخاطر گپ تحصیلی و اخیرا یه مقاله در کنفرانس بین المللی تایید شده.
    دارای نمره زبان دولینگو 115 و تافل هوم ادیشن که تازه جوابش اومده 94 شدم.
    ممکنه راهنمایی بفرمائید شانس پذیرش با فاند کدوم دانشگاه های کانادا رو دارم؟
    you can use this link as a reference(not comprehensive) for yourself
    http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php
    just filter country or your field and consider which universities have given funds to students with similar resumes