نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 106 از 159 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی گیلان

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام
    من ترم ۳ مدیریت بازرگانی دانشگاه سراسری گیلان هستم با معدل ۱۸
    تافل ۱۱۰ دارم و gmat هم دارم می خونم و میتونم نمره ی خوب بگیرم
    در حال خوندن زبان فرانسه هم هستم و تا آخر کارشناسی مدرک اونم میگیرم
    از اساتید برجسته هم میتونم توصیه نامه بگیرم و سابقه ی کار هم احتمالا دو سالی مرتبط با رشته م جور میکنم
    می خوام برای ارشد در رشته های مدیریت مالی یا صنایع فاند بگیرم و فاند همه ی هزینه هامو پوشش بده
    به نظرتون وضع فاند توی این رشته ها توی کانادا چه جوریه؟
    رو کانادا حساب باز کنم یا برم سراغ فرانسه؟
    اگه برای صنایع اپلای کنم با توجه به نزدیکی این دوتا رشته مشکلی پیش نمیاد یا بهتره این کارو نکنم؟
    مرسی از همه

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس مکانیک ماشین الات کشاورزی دانشگاه شهرکرد معدل 13
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه یزد معدل 16
    تعداد مقالات ISI : دو مقاله با if 1.5
    تعداد مقالات علمی ترویجی : 2
    نمره زبان :7
    سابقه کار : سه سال
    3 ترم به عنوان TA
    می خواستم بدونم با این رزومه تا چه قدر شانس پذیرش با کسب fund از کانادا را دارم ؟
    اگر شانسی دارم کدوم دانشگاه ها بهتر است که اقدام کنم ؟
    با تشکر از دوستان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1998 نمایش پست ها
    سلام
    من ترم ۳ مدیریت بازرگانی دانشگاه سراسری گیلان هستم با معدل ۱۸
    تافل ۱۱۰ دارم و gmat هم دارم می خونم و میتونم نمره ی خوب بگیرم
    در حال خوندن زبان فرانسه هم هستم و تا آخر کارشناسی مدرک اونم میگیرم
    از اساتید برجسته هم میتونم توصیه نامه بگیرم و سابقه ی کار هم احتمالا دو سالی مرتبط با رشته م جور میکنم
    می خوام برای ارشد در رشته های مدیریت مالی یا صنایع فاند بگیرم و فاند همه ی هزینه هامو پوشش بده
    به نظرتون وضع فاند توی این رشته ها توی کانادا چه جوریه؟
    رو کانادا حساب باز کنم یا برم سراغ فرانسه؟
    اگه برای صنایع اپلای کنم با توجه به نزدیکی این دوتا رشته مشکلی پیش نمیاد یا بهتره این کارو نکنم؟
    مرسی از همه
    من مهندسی نیستم، پس در مورد صنایع اظهار نظر نمی کنم،
    برای فاینانس توی کانادا و مقطع ارشد فاند پیدا میشه، ولی به طور کلی خوب رقابتی هست و راحت نیست.
    من فرانسه نبودم، و خیلی به فرانسه آشنا نیستم، ولی چیزی که می بینم این هست که از خود فرانسه اومدن کانادا که مستر فاینانس بخونند، چیزی که من از کسایی که از فرانسه اومدن اینجا درس بخونند شنیدم اینه که کانادا رو کشور بهتری از فرانسه می دونند و بازار کار کانادا رو بهتر از فرانسه تشخیص دادند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyonly نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس مکانیک ماشین الات کشاورزی دانشگاه شهرکرد معدل 13
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه یزد معدل 16
    تعداد مقالات ISI : دو مقاله با if 1.5
    تعداد مقالات علمی ترویجی : 2
    نمره زبان :7
    سابقه کار : سه سال
    3 ترم به عنوان TA
    می خواستم بدونم با این رزومه تا چه قدر شانس پذیرش با کسب fund از کانادا را دارم ؟
    اگر شانسی دارم کدوم دانشگاه ها بهتر است که اقدام کنم ؟
    با تشکر از دوستان
    غیرممکن نیست ولی کار دشواری دارید به ویژه مساله معدل پایین و مقالات نه چندان قوی و احتمالا گپ تحصیلی.
    در کل اگر زمینه کاری ارشد شما و مقالت بین رشته ای (مرتبط با لیسانس و ارشد) باشد احتمال شانس موفقت بیشتر است. به خصوص استادی اگر بتوانید پیدا کنید که روی جنبه خاصی از موضوع تحقیقی شما کار میکند یا استادی که به دلایلی در حال تحقیق روی موضوع مرتبط با اکستنشنهای کار شماست.
    دانشگاههای تاپ احتمال زیاد شانسی ندارید و توصیه نمیکنم وقت و هزینه زیادی صرف آن کنید ولی به هرحال طیف زیادی هم از دانشگاههای کانادا دارای دپارتمان مکانیک هستند و پیدا کردن استادی که روی زمینه کار ارشدتان تمرکز داشته باشد کار سختی نیست. میزان موفقیت شما به میزان زیادی به این امر و نه صرفا رنکینگ دانشگاه بستگی دارد هرچند رقابت پذیری رزومه شما به جز این مطلب احتمالی، در دیدی واقع بینانه متاسفانه در مقایسه با رزومه های نرم در شرایط فعلی بالا نیست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم در مورد فاند اما نه فاند متداولی که دانشجو های ما قبل رفتن میگیرن
    من معدل بسیار پایینی دارم و میخوام برای کانادا بصورت عادی و با شهریه اقدام کنم ولی میخواستم بدونم آیا امکانش هست بعد از خوندن یه ترم و گرفتن معدل بالا و حتی ارائه ی یک مقاله بشه کمک هزینه ای صرفا جهت تحصل و نه حتی زندگی گرفت یا خیر ؟؟؟
    رشته ای که میخوام اقدام کنم مارکتینگ هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي بورس تحصيلي از يكي از دانشگاههاي كانادا

من تا الان اکثر دانشگاه ها رو که چک کردم هیچ فرقی نداشته که آیلتس داشته باشی یا تافل اکثر دانشگاه ها هر دو رو قبول دارند و فقط در گرفتن حداقل نمره با هم فرق دارند ولی برای مطمین شدن حتما وبسایت دانشگاخ رو چک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kasragtr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم در مورد فاند اما نه فاند متداولی که دانشجو های ما قبل رفتن میگیرن
    من معدل بسیار پایینی دارم و میخوام برای کانادا بصورت عادی و با شهریه اقدام کنم ولی میخواستم بدونم آیا امکانش هست بعد از خوندن یه ترم و گرفتن معدل بالا و حتی ارائه ی یک مقاله بشه کمک هزینه ای صرفا جهت تحصل و نه حتی زندگی گرفت یا خیر ؟؟؟
    رشته ای که میخوام اقدام کنم مارکتینگ هست
    غیرممکن نیست ولی بسیار مشکل خواهد بود به ویژه اگر به این نکته به عنوان یکی از راههای تامین هزینه فکر کرده باشید و نه یک شانس احتمالی که بدون آن نیز قادر به ادامه تحصیل خواهید بود. در خصوص رشته تحصصی شما اطلاعی ندارم ولی عموما صجبت از نزدیک می تواند برای اساتیدی که دارای پتانسیل جذب فاند هستند و به دانشجوی جدید نیاز دارند موثر باشد اما همیشه چنین موقعیتهایی به صورت حساب نشده پیش نخواهند آمد و بهتر است روی آن حساب ویژه ای حداقل نداشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من 25 سالم هست و لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با GPA :3.07 دارم میخواستم برای دانشگاه های کانادا مستقیما برای مدرک دکتری اقدام کنم.
    به دلیل اینکه برای دانشگاه های بهتر میخواستم فاند بگیرم اول برای مدت 2 سال به یکی از کالج ها برای بهبود GPA اقدام میخوام بکنم بعد از اونجا برای دکتری اپلای کنم.
    لطفا در این زمینه اگر کسی تجربه ای داره من رو راهنمایی کنه.
    به نظر شما از نظر گرفتن ویزا این فرایند مشکلی پیش میاره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من 25 سالم هست و لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با GPA :3.07 دارم میخواستم برای دانشگاه های کانادا مستقیما برای مدرک دکتری اقدام کنم.
    به دلیل اینکه برای دانشگاه های بهتر میخواستم فاند بگیرم اول برای مدت 2 سال به یکی از کالج ها برای بهبود GPA اقدام میخوام بکنم بعد از اونجا برای دکتری اپلای کنم.
    لطفا در این زمینه اگر کسی تجربه ای داره من رو راهنمایی کنه.
    به نظر شما از نظر گرفتن ویزا این فرایند مشکلی پیش میاره؟
    برای گرفتن فاند در مقطع دکتری بهترین گزینه طی یک مستر موفق با مقاله مرتبط و سپس اقدام برای دکتری است. کالجها عمدتا دوره های مربوط به بازار کار و در سطح لیسانس (ارشد محدود) دارند و برای پذیرش دکتری بهتر است به دوره های آکادمیک بیس فکر کنید که در آنها روی ریسرچ و موضوع تحقیق تمرکز می شود. این دوره ها عمدتا در دانشگاهها و نه کالجها قابل دستیابی است هرچند برای شروع دوره ارشد اگر سوابق خود را برای پذیرش بخواهید قوی تر کنید می توانید روی دوره های کوتاه مدت کالج هم فکر کنید هرجند ضروری نیست.

Junior Member

با سلام
    خیلی ممنون میشم من رو در مورد زیر راهنمایی کنید. بنده
    لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه ارومیه با معدل 14.60
    فوق لیسانس سازه های دریایی از دانشگاه علم و صنعت ایران با معدل 16.60
    دارای 14 مقاله که 3 تا از اونها ISI هستند و در بهترین ژورنالها با همکاری اساتید برجسته دنیا چاپ شدند (اون اساتید به من توصیه نامه هم میدن)- دو مقاله ISI بدون ایمپکت و چندین مقاله علمی پژوهشی و کنفرانسی
    دارای دو اختراع ثبت شده داخلی
    دو سال سابقه تدریس در دانشگاه تبریز
    نمره زبان تافل آی بی تی 82
    هستم.
    اخیرا با یک استاد از دانشگاه اوتاوای کانادا حرف زدم که ایشون گفت به شرط اینکه بتونی در اسکولارشیپ دانشگاه برنده بشی من قبول میکنم که سوپروایزرت بشم.
    من مدارکم رو فرستادم ولی الان مشکل اینجاست: من به دانشگاه ایمیل زدم که اسکولارشیپ چجوریه؟ گفت استاد سوپروایزر تعیین میکنه چقدر میتونه فراهم کنه. حالا موندم اسکولار دست استاده یا دانشگاه؟
    و اینکه شانسم برای برنده شدن اسکولارشیپ چقدره؟
    خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.