نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 87 از 159 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط fsoltani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. راستش من انقدر وقت گذاشتم براي پيدا كردن جواب ولي چيزي دستگيرم نشد و نگراني زيادي دارم ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه
    من و همسرم هردو واسه مقطع دكتري بيوتكنولوژي تو يه شهر كوچيك به اسم thunder bay كه جزو ايالت ontario هست از دانشگاه lakehead پذيرش گرفتيم( با رزومه نسبتا قوي) براي تابستان 2016 اما مشكل اينجاست كه استاديي كه باهاش مكاتبه كرديم گفته فقط سالي ١٥٠٠٠ دلار براي هر نفر فاند RA به ما ميده و تا اوجايي كه من فهميدم اين مبلغ تقريبا نصف هزينه هاي لازم ساليانه زندگي به اضافه شهريه دانشگاه و بيمه و ... در اون شهر هست سرمايه شخصي من هم نهايتا تا يك سال هزينه هاي خودم و همسرم رو پوشش ميده و حالا نميدونم با ويزاي تحصيلي و اجازه كار هفته اي ٢٠ ساعت كه مجاز هست ميتونم كمبود و كسري هامو جبران كنم يا نه البته با يه حساب سر انگشتي معلومه كه بازم كم ميارم و اميدم به اينه كه ظرف يكسال اول بتونم از جايي كمك هزينه هاي تحصيلي بگيرم كه كاملا پوشش بده هزينه هامو... كسي هست در اين مورد اطلاعاتي داشته باشه و بتونه منو راهنمايي كنه كه آيا همچين امكاني هست كه به جز اين فاند بتونم سالي ١٥٠٠٠ تا هم از طريق سازمانهاي ديگه يا خود دانشگاه كمك هزينه بگيرم؟!! و موضوع ديگه اينه كه اصلا اطلاعات حتي محدودي راجعبه شهر thunder bay تو اينترنت بيدا نكردم به جز يك سري چيزاي جنرال... نميدونم اصلا اونجا امكان كار باشه يا نه... همسر من برنامه نويسي وب بلده و كار كرده خودمم كاراي مربوط به صنايع چوبي ( مديريت كردم) كار زياد كردم ولي ميدونم مجوز كار نخواهيم داشت به فرض وجود داشتن كار تو همچين شهر كوچيكي... با اينكه توي اونتاريو هست ولي ١٤٠٠ كيلومتر از تورنتو فاصله داره و جمعيتش ١١٠ هزار نفر هست!! نميدونم با اين شرايط اصلا كار عاقلانه اي هست باشم برم اوجا يا نه... ولي خوب استادي كه اوجا مارو قبول كرده بعدها واسه كار ميتونه رابط خوبي برامون باشه ولي از طرفي اصلا نميدونم واسه كسي با مدرك دكتري اونجا كار به راحتي بيدا ميشه يا خير
    شانس گرفتن کار زیاد نیست. از استادتون سوال کنید امکان گرفتن TA هم هست یا نه.

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی علوم ارتباطات اجتماعی گرایش روزنامه نگاری از دانشگاه آزاد هستم. می خواستم ببینم با معدل بالای 18 و تافل ربان انگلیسی شانس این که بورسیه کامل از دانشگاه های کانادا بگیرم رو دارم یا خیر. و اگه شانس دارم باید در مرحله اول به کدوم سایت ها برای صحبت با اساتید یا دانشگاه مراجعه کنم. در این زمینه اطلاعاتی ندارم.

با سلام
    بنده در دانشگاههای windsor و regian فرم اپلای را پر کردم . دو تا سوال داشتم.
    1) در اپلیکیشن فرم دانشگاه windsor امکان آپلود مدارک (مقالات، رزومه و...) وجود نداشت و فقط مشخصات شخصی به همراه رفرنس ها را میگرفت. پس مدارک را باید بصورن هارد کپی بفرستیم؟ در دانشگاه regina هم تقریبا همپین مورد مشابهی داشت؟

2- برای فرایند scholarship باید بصورت مجزا اقدام کنیم؟ پس از اعلام نتایج پذیزش؟!!

سلام و خسته نباشید
    خیلی ممنون میشم جواب سوال من رو بدید من میخوام برای مقطع undergraduate سال بعد یکی از دانشگاه ها اقدام کنم و این سوال برا من پیش اومده که طی چه مدتی من میتونم با گرفتن نمره های بالا در اون دانشگاه بورسیه ی تحصیلی بگیرم.یا اصلا امکانش هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Titanium0 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    خیلی ممنون میشم جواب سوال من رو بدید من میخوام برای مقطع undergraduate سال بعد یکی از دانشگاه ها اقدام کنم و این سوال برا من پیش اومده که طی چه مدتی من میتونم با گرفتن نمره های بالا در اون دانشگاه بورسیه ی تحصیلی بگیرم.یا اصلا امکانش هست؟
    بورسیه های تحصیلی برای مقطع لیسانس بسیار کم هستند و در صورت وجود هم فقط بخش کوچکی از هزینه هایتان را پوشش میدهند. برای دانشجویان اینترنشنال که تعدادشان کمتر هم هست.

Junior Member

سلام دوستان.
    من تازه کنکور دادم و به احتمال قوی(ان شاالله)مهندسی معدن دانشگاه امیرکبیر قبول میشم.
    یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم اگر بهم پاسخ بدید.
    به نظرتون با معدل بالای 18 از دانشگاه امیرکبیر به علاوه نمره آیلتس بالای7 علاوه بر اینا داشتن مدرک زبان فرانسوی(که از ترم 4 شروع میکنم)میتونم فول فاند از دانشگاه McGill بگیرم؟
    مرسی ازتون.

Banned

سلام به همه

کسی‌ از UBCپذیرش با فاند داره اینجا = ؟ مرسی‌

دوستان عزیز من یه سوال دارم و ممنون میشم پاسخ بفرمایید. بنده برای فوق لیسانس برای رشته مکانیک از پلی تکنیک میلان ایتالیا و کنکوردیا کانادا و چند جای دیگه پذیرش دارم. پذیرشم برای کانادا تازه مشخض شده و در حال حاظر عازم ایتالیا هستم. ترمم برای کانادارو دیفر کردم. می خواستم بدونم به نظرتون بهترین گرینه انتخابی کدوم هستش. کنکوردیا کانادا یا میلان ایتالیا؟
    رنک میلان توی مکانیک 22 جهانیست! و رنک کنکوردیا 200 تقریبا. اما خوب از نظر کشوری! شرایط فرق می کنه.
    یه راهنمایی بفرمایید در مورد اینکه آیا با مستر اینتجینیرینگ در کانادا شانس برای PHD خوندن هست یا خیر. ممنون میشم.

Junior Member

مرسی از جوابتون
    دانشگاه خاصی مد نظرم نیست .
    من ایلتس 6 دارم .
    و لیسانش مکانیک و ارشد مدیریت اجرایی دارم .
    می خوام بدونم چطور میشه واسه .
    نمی گم که فاند مهم نیست
    اما بیشتر هدفم رفتنه.
    یعنی ترم اول دوم.می تونم از پسش بر بیام.
    کسی school سراغ داره ایلتس پایینی بخواد ؟

Junior Member

سلام
    بچه ها من واقعا گیرم .
    کمکم کنین .
    دنبال یه دانشگاه یا business school می گردم و اسه درس خوندن .
    من لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی .
    ایلتسو6 اکادمیک دارم.
    فاند خیلی مهم.نیست .
    مقطع هم ترجیحم مستر هست .
    من فقط باید اپلای کنم برم.
    واقعا سپاسگذار می شم.کسی می دونه بگه .
    اسم دانشگ
    واقعا ممنون می شم.