نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 105 از 159 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

من احتمال زياد براي beijing university of technology چين ميخوام اقدام كنم براي mba كه بعدش براي دكترا تو كانادا اقدام كنم با فاند
    مدارك و معدلم چي باشه و چه نمره هايي كه بتونم مطمن شم جواب ميگيرم براي دكتري

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    من احتمال زياد براي beijing university of technology چين ميخوام اقدام كنم براي mba كه بعدش براي دكترا تو كانادا اقدام كنم با فاند
    مدارك و معدلم چي باشه و چه نمره هايي كه بتونم مطمن شم جواب ميگيرم براي دكتري
    DBA فاندی ندارد. اگر دنبال فاند هستید باید برای سایر گرایشهای مدیریت اقدام کنید. مدارک بسته به دانشگاه در سایت مربوطه چک کنید . عموما GMAT خوب و معدل بالا به همراه سابقه مقالات تحقیق ارشد نیاز اصلی است. هر چه رزومه قوی تری در کارشناسی و ارشد داشته باشید (رنک دانشگاه، کار با اساتید برحسته، موضوع تحقیق به روز و...) شانس بالاتری دارید ولی قطعی به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    DBA فاندی ندارد. اگر دنبال فاند هستید باید برای سایر گرایشهای مدیریت اقدام کنید. مدارک بسته به دانشگاه در سایت مربوطه چک کنید . عموما GMAT خوب و معدل بالا به همراه سابقه مقالات تحقیق ارشد نیاز اصلی است. هر چه رزومه قوی تری در کارشناسی و ارشد داشته باشید (رنک دانشگاه، کار با اساتید برحسته، موضوع تحقیق به روز و...) شانس بالاتری دارید ولی قطعی به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست.
    اگه قصدم ادامه تحصيل با يه رشته جديد باشه به چه رشته ايي بهتر فاند ميدم؟تو چه مقطعي؟
    مترجمي زبان (طراحي صنعتي طراحي داخلي طراحي محصول طراحي وسايل حمل و نقل) يا يكي از گرايشاتي كه مربوط به mba ميشه (حالا كدوم گرايشو شما اگه اطلاع داري بفرما) ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    اگه قصدم ادامه تحصيل با يه رشته جديد باشه به چه رشته ايي بهتر فاند ميدم؟تو چه مقطعي؟
    مترجمي زبان (طراحي صنعتي طراحي داخلي طراحي محصول طراحي وسايل حمل و نقل) يا يكي از گرايشاتي كه مربوط به mba ميشه (حالا كدوم گرايشو شما اگه اطلاع داري بفرما) ممنون
    همان پست قبلی جواب داده شده است اگر با دقت مروز فرمایید (سایر گرایشهای مدیریت، اگر نزدیک به MBA دنبال رشته ای هستید. مساله پذیرش و فاند با تغییر رشته البته شانس کمتری را همواره دارد)

در مورد گرایشهای نزدیک به طراحی صنعتی در مقطع ارشد باز هم با توضیح بالا در مورد تغییر رشته، انتخاب منطقی تری است اگر امکان پذیرش را با توجه به رزومه در خود میبینید و دنبال فاند هستید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah نمایش پست ها
    کسی جواب منو نمیدونه؟
    فاند اگر استاد ندارد در واقع فاند RA است که عمده دانشجویان از همین طریق تامین هزینه های ریسرچ دکترا را انجام میدهند. فاند اتوماتیک وجود ندارد(برخی دانشگاهها برای فاند TA ممکن است شما را کاندید کنند ولی باز هم مبلغ و هم قطعی بودن آن چندان قابل مقایسه با فاند RA نیست) و برای اپلای فاندهای خارجی اگر استاتوس شما اینترنشنال است محدودیتهای فاند خارج دانشگاه بسیار زیاد است. فاندهای خارجی که به دانشجویان تعلق میگیرد براساس دانشگاه و ایالت مربوطه می توانید سرچ کنید و برای آن اپلای کنید هرجند که تعداد این فاندها بسیار محدود و شانس رزومه های متوسط و حتی خوب چندان بالا نیست. منظور بیشتر اساتید از پیدا کردن فاند در این جواب ها فاندهای داخلی کشور مربوطه است که برخی کشورها برای تحصیل دانشجویان خود در کانادا و دیگر کشورها تامین میکنند و البته در مورد دانشجویان ایرانی چندان مصداقی ندارد.

Junior Member

سلام ایا معدل دیپلم واسه پذیرش و فاند در مستر در دانشگاه های تاپ کانادا مثل تورنتو و واترلو و... تاثیر داره یا نه با فرض معدل بالا لیسانس و زبان و داشتن فاکتور های اصل دیگه. ایا معدل دیپلم 17 پایین محسوب میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan99 نمایش پست ها
    سلام ایا معدل دیپلم واسه پذیرش و فاند در مستر در دانشگاه های تاپ کانادا مثل تورنتو و واترلو و... تاثیر داره یا نه با فرض معدل بالا لیسانس و زبان و داشتن فاکتور های اصل دیگه. ایا معدل دیپلم 17 پایین محسوب میشه؟
    معدل دیپلم برای پذیرش ارشد اصلا نیازی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان لظفا منو راهنمایی کنید

بنده ترم ۳ مدیریت بازرگانی هستم و در حال حاضر معدلم ۱۶.۸۰ هست

میخوام برای ارشد اپلای کنم در رشته mba یا حوضه بیزینس
    در حال حاضر نمره ielts ام ۷ هست که تا ۶ ماه دیگه تموم میشه
    gre هم کمابیش دارم میخونم و تا اون موقع ( که حدود دو سال دیگه میشه میتونم نمره بالایی کسب کنم )
    شرایطم هم به طوری هست که حتما نیاز به اسکالرشیپ دارم به نظرتون با این شرایط چه قدر احتمال پذیرش با اسکالر هست؟
    همچنین لطفا چیز هایی که به من تو گرفتن اسکالر کمک میکنه بیان کنید

با تشکر

Junior Member

سلام.خسته نباشید
    من کارشناس ارشد هواشناسی کشاورزی با معدل 18.25 از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. رتبه یک ورودی خودمون در مقطع ارشد و کارشناسی کشاورزی مهندسی اب با معدل 15.25 . یک مقاله کنفرانسی که مقاله برتر کنفرانس شد. آیلتس 7.
    میخواستم بدونم شانس گرفتن فاندکامل از دانشگاه های امریکا(هردانشگاهی باشه فرقی نداره)چقدراست؟
    باتشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    سلام دوستان لظفا منو راهنمایی کنید

بنده ترم ۳ مدیریت بازرگانی هستم و در حال حاضر معدلم ۱۶.۸۰ هست

میخوام برای ارشد اپلای کنم در رشته mba یا حوضه بیزینس
    در حال حاضر نمره ielts ام ۷ هست که تا ۶ ماه دیگه تموم میشه
    gre هم کمابیش دارم میخونم و تا اون موقع ( که حدود دو سال دیگه میشه میتونم نمره بالایی کسب کنم )
    شرایطم هم به طوری هست که حتما نیاز به اسکالرشیپ دارم به نظرتون با این شرایط چه قدر احتمال پذیرش با اسکالر هست؟
    همچنین لطفا چیز هایی که به من تو گرفتن اسکالر کمک میکنه بیان کنید

با تشکر
    برای MBA نمیتوانید فاند/ اسکالرشیپ بگیرید و توییشن هم عموما بالاتر از سایر رشته هاست. سایت دانشگاه مورد نظر را چک کنید تا میزان توییشن را دقیق برآورد نمایید.