نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 121 از 159 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تعطبلات ژانویه از چه زمانی حدودا تموم میشه و میتونم دوباره به اساتید ایمیل بزنم؟
    دانشگاه های مختلف متفاوت هست مثلا دانشگاهی ک من میرم کلاس ها از 15 ژانویه شروع میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تعطبلات ژانویه از چه زمانی حدودا تموم میشه و میتونم دوباره به اساتید ایمیل بزنم؟
    رسما دوم ژانویه روز شروع کاری است و فقط اول ژانویه را می توانید تعطیل سال نو بدانید. برایگرفتن گاسخ معمولا ابتدای ترم جدید ممکن است به علت شلوغی برنامه های اساتید در این زمان مناسب نباشد ولی به لحاظ امکان مکاتبه، مشکلی نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    مقطع کارشناسی کجا بودین؟
    دانشگاه ارومیه - سراسری

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط radme4627 نمایش پست ها
    دانشگاه ارومیه - سراسری
    رزومە بدی ندارین و همەی دانشگاه های کانادا بە نظرم شانس دارین حالا بعضی جاهای تاپ مثل تورونتو و مک گیل شانستون کمە و جاهای کمتر محبوب شانس قابل توجهی دارین. دلیل اینکە جواب نمی دن احتمالا" نمرەی خیلی پایین زبانە کە فک کنم بە کف اکثر دانشگاه ها نمی رسە. اگە نمرە زبانتون رو ببرین بالا فکر می کم پاسخ بهتری می گیرین. جاهایی اپلای کنین کە افراد زیادی مرتبط با زمینەی کاری شما کار می کنن کە شانس ارتباط با استاد بیشتر بشە.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد،ميخواستم ببينم براى مقطع ارشد از دانشگاههاى كانادا ميشه فاند گرفت؟! چون با چندتا ازين موسسه هايى كه در زمينه پذيرش فعاليت ميكنند حرف زدم ميگن نميشه از اول فاند گرفت،يكيشون كه ميگفت براى دكترا هم نميشه از اول فاند گرفت،ولى من اينجا ميبينم گرفتن خيليا،كلا براى گرفتن پذيرش با اين موسسه ها همكارى كردن خوبه؟!
    رشته مهندسى تكنولوژى طراحى و نقشه كشى صنعتى دانشگاه دولتى(دانشگاه شريعتى-تهران) با معدل ١٧،٥ و ايلتس ٧

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_emad نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد،ميخواستم ببينم براى مقطع ارشد از دانشگاههاى كانادا ميشه فاند گرفت؟! چون با چندتا ازين موسسه هايى كه در زمينه پذيرش فعاليت ميكنند حرف زدم ميگن نميشه از اول فاند گرفت،يكيشون كه ميگفت براى دكترا هم نميشه از اول فاند گرفت،ولى من اينجا ميبينم گرفتن خيليا،كلا براى گرفتن پذيرش با اين موسسه ها همكارى كردن خوبه؟!
    رشته مهندسى تكنولوژى طراحى و نقشه كشى صنعتى دانشگاه دولتى(دانشگاه شريعتى-تهران) با معدل ١٧،٥ و ايلتس ٧
    برای ارشد و هم دکتری از همان ابتدا می توان فاند گرفت به شرطی که رزومه و سایر شرایط امکان دریافت فاند را فراهم کند. اینکه موسسات داخل ایران نمی توانند در این خصوص اطلاعات درستی بدهند ممکن است ناشی از مسایل مختلفی باشد ولی شاید بخشی از آن که عنوان میشود فاند از همان ابتدا نمی تواند دریافت شود مساله ای است که قابل تامل است. اینکه فرد را به ادامه طی مسیری که مشخص نیست به دریافت فاند و تامین هزینه منتهی شود یا خیر تشویق کرده و حق الزحمه دریافت نموده و نهایتا فرد به کانادا یا هز کشور دیگری اعزام شود بدون آنکه اطلاعات درستی دریافت کرده باشد مناسب نیست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jetroom نمایش پست ها
    سلام، دوستان شرایط من اینطوریه:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مکاترونیک یا الکترونیک دیجیتال یا رشته های مرتبط

معدل لیسانس: 17.96 و کاردانی 15.07
    رشته لیسانس: مهندسی تکنولوژی الکترونیک
    دانشگاه لیسانس: آزاد نجف آباد ، کاردانی: دولتی شهرضا
    مدرک زبان انگلیسی: هنوز ندارم، دارم روش کار میکنم
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم

سابقه کار: 6 سال ، مرتبط ولی تو وزارت دفاع هست(6، 7 سال گپ تحصیلی دارم که حین انجام کار بوده)

به نظر شما امکان دریافت بورس هست از یه دانشگاه نسبتا خوب، خوب یا خیلی خوب تو مقطع فوق لیسانس؟
    اگه بتونم مقاله تهیه کنم امکانش هست؟
    سابقه کار وزارت دفاع برای مشکل ساز هست یا خیر(برای توجیه گپ تحصیلی و اثبات اینکه عملی کار کردم)؟

خیلی مچکر

مهمتر از همه اینه که با این شرایط اصلا میتونم ویزا بگیرم یا نه؟(برای سابقه وزارت)
    اگه سابقه کاریم رو ارائه ندم با وجود گپ تحصیلی امکان دریافت فاند هست؟ اگر نه، اگه بتونم مقاله بنویسم چطور؟
    ممنون میشم دوستان نظرشون رو برای شرایط من بدن

ApplyAbroad Guru

مهمتر از همه اینه که با این شرایط اصلا میتونم ویزا بگیرم یا نه؟(برای سابقه وزارت)
    اگه سابقه کاریم رو ارائه ندم با وجود گپ تحصیلی امکان دریافت فاند هست؟ اگر نه، اگه بتونم مقاله بنویسم چطور؟
    ممنون میشم دوستان نظرشون رو برای شرایط من بدن
    دریافت بورس برای مقطع ارشد با این رزومه به ویژه با گپ طولانی جندان امیدوارکننده نیست. به علت مشخصی که استادی که پس از شش سال گپ تحصیلی به دانشحویی اعتماد کرده و از بین گزینه های متعدد اپلای کننده این شخص را انتخاب نماید و برای ادامه تحصیل در پروژه تحقیق فاند پرداخت کند آسان نیست هرچند عیرممکن هم نیست. به هرحال می توانید شانس خود را امتحان کنید اگر زمان و هزینه لازم برای اینکار را دارید. (ارسال اپلیکیشنهای بلایند در کنار هدفمند)
    مساله ویزا البته در هر دو حالت ارایه یا عدم ارایه سابقه با وجود گپ تحصیلی به ویژه برای ارشد مجدد مساله دار است. (به فروم مربوطه مراجعه کنید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    دریافت بورس برای مقطع ارشد با این رزومه به ویژه با گپ طولانی جندان امیدوارکننده نیست. به علت مشخصی که استادی که پس از شش سال گپ تحصیلی به دانشحویی اعتماد کرده و از بین گزینه های متعدد اپلای کننده این شخص را انتخاب نماید و برای ادامه تحصیل در پروژه تحقیق فاند پرداخت کند آسان نیست هرچند عیرممکن هم نیست. به هرحال می توانید شانس خود را امتحان کنید اگر زمان و هزینه لازم برای اینکار را دارید. (ارسال اپلیکیشنهای بلایند در کنار هدفمند)
    مساله ویزا البته در هر دو حالت ارایه یا عدم ارایه سابقه با وجود گپ تحصیلی به ویژه برای ارشد مجدد مساله دار است. (به فروم مربوطه مراجعه کنید)
    خیلی ممنون از پاسختون، یعنی میفرمایید استادها دانشجوها رو صرفا برای تحقیق میگیرن؟ اینو میگم چون سابقه کار عملی خوبی دارم و تو کار عملی میتونم کمک کنم
    ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون از پاسختون، یعنی میفرمایید استادها دانشجوها رو صرفا برای تحقیق میگیرن؟ اینو میگم چون سابقه کار عملی خوبی دارم و تو کار عملی میتونم کمک کنم
    استاد راهنما دانشجو را برای کار بر روی پروژه تحقیقاتی که به عنوان تز دانشجو هم تصویب میشود یا بخشی از آنست پذیرش میکند و بابت همین هم به دانشجو فاند پرداخت میشود. کار عملی را متوجه نمیشوم ولی اگر منظور کار غیر آکادمیک بر روی مساله ای غیر از پذیرش دانشگاه است که چنین چیزی امکانپذیر نیست نه به لحاظ قانونی (مساله ویزای تحصیلی و محدودیت کار) و نه عرفی (که استاد دانشجویی از کشور دیگری برای کار غیر از تحصیل جذب نماید)
    موفق باشید