نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 129 از 159 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط h_shahbazi نمایش پست ها
    سلام
    بنده ارشد IT از دانشگاه سراسری (صنعتی سهند) با معدل 18.40
    و لیسانس کامپیوتر از دانشگاه غیر انتفاعی معدل 17 (رتبه اول کارشناسی)
    و مدرک زبان IELTS 6.5
    2 مقاله ISI
    5 کنفرانس بین المللی
    2 کنفرانس ملی
    دارم.
    چقدر شانس فاند کامل از کانادا را دارم؟
    شما رزومه نسبتا خوبی دارید. اگر دانشگاه های ممتاز و خوب کانادا را در نظر بگیریم شانستون بالای ۵۰ درصده. البته اگر زبانتون بهتر باشه طبیعتا انتخاب های بیشتری خواهید داشت . شروع کنید مکاتبه با اساتید و بررسی شرایط پذیرش دانشگاه ها.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي بورس تحصيلي از يكي از دانشگاههاي كانادا

دانشگاه کارشناسی : صنعت نفت ابادان

معدل کارشناسی : 15.68

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی ایمنی گرایش مهندسی بازرسی فنی

تعداد مقالات : 2 مقاله اکسپت شده یک مقاله در مرحله داوری

سابقه کار: 2 سال در صنعت نفت

سابقه دریافت بورس : 4 سال در دانشگاه صنعت نفت

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

نمره زبان انگلیسی: ندارم ولی به زودی میگیرم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند

شانسی دارم؟؟

پیش فرض پاسخ : چگونگي بورس تحصيلي از يكي از دانشگاههاي كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط m3mataei نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : صنعت نفت ابادان

معدل کارشناسی : 15.68

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی ایمنی گرایش مهندسی بازرسی فنی

تعداد مقالات : 2 مقاله اکسپت شده یک مقاله در مرحله داوری

سابقه کار: 2 سال در صنعت نفت

سابقه دریافت بورس : 4 سال در دانشگاه صنعت نفت

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

نمره زبان انگلیسی: ندارم ولی به زودی میگیرم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند

شانسی دارم؟؟

درود
    می خواین برای چه رشته ای و چه مقطعی اپلای کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

با سلام. ممنون می شم اگر نظرتون رو راجع به شانس قبولی من در مقطع دکتری در رشته آمار مرتبط با Data Science و یادگیری ماشین بگید

معدل لیسانس 16.02 و معدل ارشد تو بازه 15.5 تا 16.2 (ترم آخر ارشد هستم و این ترم 12 واحد دارم. یک درس افتاده با 11.5 دارم) در رشته ریاضی محض از دانشگاه صنعتی شریف
    3 سال مدیرعامل و مؤسس یک شرکت در زمینه پردازش داده که 9 تا پروژه هم داشتیم تا حالا
    آیلتس 7.5 (L:8, R8.5, W:6.5, S:7) که فوریه پارسال (2017) دادم و اگر لازم باشه می تونم دوباره امتحان بدم و همین نمره یا بهتر رو تکرار کنم. GRE تا حالا ندادم
    رتبه یازده کنکور ارشد
    دروس مرتبط با Data Science و آمار هم فرآیند تصادفی، یادگیری ماشین، ریاضی مالی، معادلات دیفرانسیل تصادفی و طبیعتاً آنالیز حقیقی رو داشتم. هندسه جبری، توپولوژی جبری و هندسه ریمانی هم پاس کردم که تا حدی به زمینه Information Geometry و نظریه یادگیری می تونند نزدیک باشند.
    A2 فرانسه دارم که می خوام تا سال آینده تبدیلش کنم به B1
    احتمالاً بتونم یک یا دو تا ریکامند نسبتاً خوب هم از استادهایی که باهاشون درس داشتم بگیرم
    ضعف اصلیم در پاس نکردن و بلد نبودن دروس علوم کامپیوتر هست، اما تو دروس آمار دارم سعی می کنم بهتر بشم تا جبران بشه.

به نظرتون آیا شانس گرفتن پذیرش با فاند حداقل حدود 25K یا بیشتر از دانشگاه های کانادا در استان هایی مثل Ontario یا Quebec رو دارم؟ (مقطعش برای من مهم نیست) در استان هایی مثل British Columbia یا Alberta چطور؟ چه کارهایی رو برای بهتر کردن شانسم پیشنهاد می کنید؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

سلام . من یه سوال داشتم. بنده از دانشگاه تگزاس فول فاند گرفتم. تو نامه ی فاند اینو نوشته:
    e’d like to offer you funding support totaling $20,000 for the 2018-2019 year, plus full tuition coverage and payment towards health insurance in the amount equal to the premium for student health insurance (although you have flexibility in selecting a health insurance plan of your choosing), with a guarantee of continued support through a combination of teaching and/or fellowships for eight to ten semesters (four to five academic years) thereafter.

من اینطور متوجه شدم که هزینه ی شهریه و بیمه کاور میشه به اضافه 20 هزارتا برای زندگی. حالا سوالم اینه که این 20 هزارتا رو چه جوری تخصیص میدن. قطعا نقد که نمیدن دست خودمون. بعد داستان خوابگاه چی میشه. از همین 20 هزار تا کم میشه؟ اصن کلا مبلغ فاند چه جوری به دانشجو داده میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednikou نمایش پست ها
    سلام . من یه سوال داشتم. بنده از دانشگاه تگزاس فول فاند گرفتم. تو نامه ی فاند اینو نوشته:
    e’d like to offer you funding support totaling $20,000 for the 2018-2019 year, plus full tuition coverage and payment towards health insurance in the amount equal to the premium for student health insurance (although you have flexibility in selecting a health insurance plan of your choosing), with a guarantee of continued support through a combination of teaching and/or fellowships for eight to ten semesters (four to five academic years) thereafter.

من اینطور متوجه شدم که هزینه ی شهریه و بیمه کاور میشه به اضافه 20 هزارتا برای زندگی. حالا سوالم اینه که این 20 هزارتا رو چه جوری تخصیص میدن. قطعا نقد که نمیدن دست خودمون. بعد داستان خوابگاه چی میشه. از همین 20 هزار تا کم میشه؟ اصن کلا مبلغ فاند چه جوری به دانشجو داده میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درود بر شما
    مبارک باشه. به سلامتی
    والا پرداخت فاند متفاوته. بعضی از استادا دو هفته یک بار می دن. بعضیا ماهیانه پرداخت می کنن. هرکسی یک شیوه ای داره.
    در مورد هزینه خوابگاه و سکونت و اینا هم از همین 20 هزارتای فاند کم میشه. شما باید اولش هزینه را از جیب پرداخت کنی تا وقتی فاندت را گرفتی جبران بشه.
    امیدوارم بتونی راحت ویزا بگیری.
    موفق باشی.

بنده معدل کارشناسیم 14.5 و ارشدم 19.6 در رشته صنایع (دانشگاه ازاد کرج) هست. تافل 106 شدم و چند مقاله ی آی اس آی معتبر و اسکوپوس ایندکس دارم. چند کنفرانس بین المللی هم دارم. روی جی ار ای هم دارم کار میکنم (با فرض وربال 160 و کوانت 165). ممنون میشم راهنماییم بفرمایید که بنده شانس گرفتن فول فاند برای مقطع دکتری رشته های Management Science و Operations Management در کدام یک از دانشگاه های کانادا دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    بنده معدل کارشناسیم 14.5 و ارشدم 19.6 در رشته صنایع (دانشگاه ازاد کرج) هست. تافل 106 شدم و چند مقاله ی آی اس آی معتبر و اسکوپوس ایندکس دارم. چند کنفرانس بین المللی هم دارم. روی جی ار ای هم دارم کار میکنم (با فرض وربال 160 و کوانت 165). ممنون میشم راهنماییم بفرمایید که بنده شانس گرفتن فول فاند برای مقطع دکتری رشته های Management Science و Operations Management در کدام یک از دانشگاه های کانادا دارم؟
    درود بر شما
    دوست عزیز اینجا کسی نمی تونه کمک چندانی به شما بکنه. شما شرایط معدل و نیازهای پذیزش از دانشگاه های کانادا را باید خودت بخونی و با اساتید مکاتبه کن ببین اصلاً تغییر رشته دادن اون هم با رزومه ی شما شدنی هست یا نه.
    دوستانه به شما بگم. دونستن این که حالا مثلاً یک شانسی برای پذیرش داری یا نه نمی تونه بهت راهکار بده.
    با قضیه ی اپلای و پذیرش حرفه ای برخورد کن.
    یعنی وقت بگذار ، وقت بگذار و باز هم وقت بگذار. این که بشینی تا من یا بقیه ی دوستان صاحبنظر برای شما نسخه بپیچیم یا با حرف ما امیدوار بشی یا خدای ناکرده ناامید بشی اصلاً approach درستی نیست.
    لیست تمام دانشگاه های کانادا را در بیار و تو همش سرک بکش و شرایط پذیرش و رشته ی مورد نظرت را پیدا کن بعد هم شروع کن مکاتبه با اساتیدی که فیلد کاریشون مرتبطه باهات

موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednikou نمایش پست ها

تبریک میگم. این ۲۰۰۰۰ تا رو معمولا هر دو هفته یکبار به حسابتون واریز میکنن و شما میتونین به دلخواه خودتون هر جایی که میخواین خونه بگیرین.

Junior Member

منم یه جورایی شرایطم مشابهت داره یعنی برای رشته متفاوتی میخوام درخواست بدم البته ۲ تا مقاله پارسال و امسال تو این رشته جدید نوشتم و یه سمینار هم براش رفتم مجارستان دو سه تا Sumer courseمعتبر هم براش رفتم از دانشگاههای خوب اروپا نمره آیلتس و ۴ تا مقاله از رشته قبلی و....سوالم اینه دوستان راهنمایی کنند کلا وضعیت اینه که تغییر رشته میدم چطوریه؟برای دکتری میخوام اقدام کنم میدونم برای مستر شانس کناره چون تقریبا درس به درد بخور تو ارشد یا کارشناسی که با این رشته جدید مرتبط باشه ندارم