نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 135 از 159 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند به سوال من پاسخ بدهند:
    1) لیسانس اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 13.20
    2) ارشد مدیریت دولتی دانشگاه تربیت مدرس با معدل 16.20
    3) شش سال و نیم سابقه کاری مرتبط
    4) فاقد مقاله

آیا برای مستر شانس گرفتن فاند وجود داره یا خیر؟

با تشکر

دوستان سلام
    خوشحال میشم در خصوص شرایط من راهنمایی کنید
    من لیسانس معدن دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان سال 92 . یک سال ارشد خوندم انصراف دادم و رفتم سربازی که 2 سال رو توی مترو به عنوان امریه گذروندم و اونجا کارشناس حفاری بودم . مقاله ندارم اما الان دارم رو 2 تا مقاله ISI کار میکنم ولی بعید میدونم تا موقع اپلای برای fall 2019 پابلیش بشن. شاید یکی submit و یکی underreview باشه مشخص نیست . اگر وقت بگذارم میتونم از تجربه مترو حداقل 2 تا مقاله داخلی آماده کنم . در خصوص زبان هم الان دارم میخونم فکر میکنم آیلتس 6.5 قطعی باشه ولی 7 هم دور از دسترس نیست. یک یا شاید دوتا ریکام هم میتونم بگیرم از اساتید کارشناسی. متاسفانه وضع مالی خوبی ندارم و به فاند نیاز دارم.
    میخوام بدونم چقدر شانس فاند دارم ؟ سراغ کدوم دانشگاه های کانادا یا آمریکا برم ؟ راهی هست که شانسم رو بهتر کنم ؟ خلاصه هر توصیه دارید ممنون میشم
    امسال هم ارشد دانشگاه شیراز عمران-خاک قبول شدم اما فکر نمیکنم دو سه سال دیگه شرایط برای رفتن از ایران رو داشته باشم.

Junior Member

سلام و ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار میذارین

من فوق لیسانس الکترونیک (Electronis Eng.-Design of wireless systems) از ایتالیا دارم و چهار ساله برگشتم ایران و مشغول کارم.

لیسانسم از دانشگاه آزاد بوده.
    یه مقاله IEEE هم دارم.

معدل لیسانس: 15
    رشته لیسانس:برق-الکترونیک
    دانشگاه لیسانس:آزاد کرج

دانشگاه فوق: پلی تکنیک تورین با معدل بالا (102/110)

مدرک زبان
    انگلیسی: آیلتسم اکسپایر شده اما مجدد امتحان میدم فکر میکنم 7-6.5 باشم
    مقالات خارجی:دو مقاله که یکیش IEEE هست
    سابقه کار:حدود 9 سال- 2 سالش در ایتالیا بوده، assisstant در دانشگاه بودم و researcher

ضمنن سابقه دریافت بورس در ایتالیا هم دارم. به نظر شما شانسم برای دکترا فول فاند چقدر هست؟

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

دوستان در مورد من رزومه من راهنمایی میکنید که آِیا شانس فاند ارشد دارم یا نه و اگر بله، کدوم دانشگاه هارو در اولویت بزارم؟

معدل لیسانس 16.5
    رشته لیسانس: مهندسی کامپیوتر
    دانشگاه لیسانس: سراسری تبریز
    آیلتس اورآل: 7.5 ( رایتینگ 6 )
    2 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه + حدودا یک سال سابقه کار برنامه نویسی در یک شرکت مخابراتی بین المللی در ایران با بیمه

ممنون
    !Wubba lubba dub dub

سلام برای ارشد روابط بین الملل از دانشگاه بریتیش کلمبیا و تورنتو و سیمون فریزر می خوام اقدام کنم.

معدل لیسانس: 16.23
    رشته لیسانس:علوم سیاسی
    دانشگاه لیسانس:آزاد تهران مرکز
    مدرک زبان انگلیسی:ibt 92
    مقالات خارجی:ندارم

شانس پذیرشم چقدره؟
    شانس فول فاند یا کمک هزینم چقدره؟
    حدود 20 هزار دلار کانادا دارم ولی برای هزینه زندگی بودجه ندارم.
    "You got a dream, You gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want something, go get it. Period." -Will Smith

Junior Member

سلام و احترام.
    من کارشناسی عمران آزاد با معدل ۱۶.۳۵ و ارشد سازه با معدل ۱۶.۷۰ دارم و تازه فارغ التحصیل شدم.
    ۲۹ ساله ام هست و حدود ۵ سال و نیم سابقه کار دارم تو زمینه عمران هم کار دفتر فنی و هم اجرا در پروژه های نفتی.
    توی دو مقاله ای اس ای هم همکاری کردم که مرتبط با مکانیک بوده بیشتر. و نمره زبانمم میتونه حدود ۶.۵ به بالا باشه.
    خودم به محیط زیست علاقمند هستم و دوست دارم برای ارشد محیط زیست مجدد اقدام کنم اما با این شرایط دلار دیگه نمی تونم سلف فاند اقدام کنم. می خواستم بپرسم با این رزومه شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    و اگر بخوام تو رشته خودم برای دکترا ادامه بدم چطور؟
    و دانشگاه های مد نظرم بیشتر تو رنج ساسکاچوان و مموریال یا مک مستر و این رده هست . برای چه دانشگاه های دیگه ای شانس دارم برای فاند گرفتن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuskid نمایش پست ها
    سلام و احترام.
    من کارشناسی عمران آزاد با معدل ۱۶.۳۵ و ارشد سازه با معدل ۱۶.۷۰ دارم و تازه فارغ التحصیل شدم.
    ۲۹ ساله ام هست و حدود ۵ سال و نیم سابقه کار دارم تو زمینه عمران هم کار دفتر فنی و هم اجرا در پروژه های نفتی.
    توی دو مقاله ای اس ای هم همکاری کردم که مرتبط با مکانیک بوده بیشتر. و نمره زبانمم میتونه حدود ۶.۵ به بالا باشه.
    خودم به محیط زیست علاقمند هستم و دوست دارم برای ارشد محیط زیست مجدد اقدام کنم اما با این شرایط دلار دیگه نمی تونم سلف فاند اقدام کنم. می خواستم بپرسم با این رزومه شانسی برای فاند گرفتن دارم؟
    و اگر بخوام تو رشته خودم برای دکترا ادامه بدم چطور؟
    و دانشگاه های مد نظرم بیشتر تو رنج ساسکاچوان و مموریال یا مک مستر و این رده هست . برای چه دانشگاه های دیگه ای شانس دارم برای فاند گرفتن.
    برای تغییر رشته در این شرایط قدری دیر است به خصوص اگر با هزینه شخصی و بدون فاند امکان ادامه تحصیل ندارید.
    در صورتی که این 5 سال پس از فارغ التحصیلی ارشدتان نبوده و زمان فارغ التحصیلی ارشدتان مربوط به یکی دوسال اخیر باشد برای دکتری امکان موفقیت دارید که البته با توحه به نداشتن مقاله مرتبط در ارشد می تواند در این حالت هم بسیار مشکل باشد. عموما در بهترین حالت دانشجویانی موفق به پذیرش دکتری با فاند میشوند که مقالات مربوط به ارشدشان در زمینه پروژه مورد نظر دکتری بوده و یا حتی الامکان سایر فاکتورهای رزومه آنها نظیر رنک دانشگاه قبلی و ریکامندیشن از اساتید معتبر دوره قبل و موضوع تز به اندازه کافی این نقص را جبران کند. نمی توان گفت شانس وجود ندارد ولی به هرحال ممکن است بتوان گفت در تصمیم گیری بین آپشنهایتان گزینه قابل اتکایی نباشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم شرایط بنده رو بررسی کنین
    ارشد: ICT (in education از دانشگاه EMU قبرس شمالی با معدل ۳.۶۳
    کارشناسی: مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد پرند با معدل ۱۵.۲۳
    مقاله ی چاپ شده: ندارم
    کنفرانس بین المللی: سال ۲۰۱۵ یک مورد
    نمره آیلتس: در حد ۶ تا ۶.۵ (به زودی امتحان میدم)

به نظر شما از نظر فاند برای دکتری در همین رشته ی ICT in edu یا رشته های مرتبط باکامپیوتر شانسی دارم؟
    ممنون

با سلام
    من آیلتس 7.5 دارم و تافل 112 وgreهم بزودی میرم بدم.میخواستم بدونم بورسیه یا فاندی برای مقطع لیسانس تو رشته ی مهندسی شیمی هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3661 نمایش پست ها
    با سلام
    من آیلتس 7.5 دارم و تافل 112 وgreهم بزودی میرم بدم.میخواستم بدونم بورسیه یا فاندی برای مقطع لیسانس تو رشته ی مهندسی شیمی هست ؟
    لیسانس کمک هزینه ای وجود ندارد به شکل فاند. هزینه تحصیل در مقطع لیسانس هم عموما بالاست برای دانشجویان اینترنشنال که می توانید از سایت دانشگاههای مورد نظر چک کنید. ممکن است کارهای داخل کمپس دانشجویی بتوانید پیدا کنید ولی بسیار محدود و درامد آن صرفا بخش کوچکی از هزینه را تامین کند و نه حتی شهریه دانشگاه یا اقامت فرد را که مبلغ به مراتب قابل توحه تری خواهد بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"