نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 148 از 159 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajfa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دارم
    معدل ارشدم 18.37 و کارشناسی 16.2
    4 مقاله ISI دارم یه ژورنال داخلی
    ایلتس 6.5 (each skill 6.5)
    4 ماه مشغول کار تو یه شرکت معروف هستم
    میخواستم ببینم چقدر شانس فول فاند و پذیرش از یکی از دانشگاه های کانادا رو دارم.
    با تشکر
    شما شرایط خیلی خوبی دارید برای فاند گرفتن. زبانتان رو به 7 برسانید، gre بالای 300 هم بگیرید، حتما میتونید از دانشگاه فاند بگیرید. چند ساله هستید؟ برای دکترا یا مستر دوم اپلای میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    شما شرایط خیلی خوبی دارید برای فاند گرفتن. زبانتان رو به 7 برسانید، gre بالای 300 هم بگیرید، حتما میتونید از دانشگاه فاند بگیرید. چند ساله هستید؟ برای دکترا یا مستر دوم اپلای میکنید؟
    برا دکترا میخوام برم
    با همین نمره نمیشه؟
    من خیلی فرصت برا آزمون دوباره ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajfa نمایش پست ها
    برا دکترا میخوام برم
    با همین نمره نمیشه؟
    من خیلی فرصت برا آزمون دوباره ندارم
    اگر قصدتون گرفتن فاند هست که پیشنهاد میکنم عجله نکنید و بعد از مطالعه سایتهای دانشگاه و شرایط هر رشته اقدام کنید.
    6.5 برای اکثر رشته ها کافی است (برای بعضی 7). اما اگر علاوه بر پذیرش، کمک هزینه هم دریافت کنید نمره زبان بالاتری از مینیمم خواسته شده دانشگاه بدین. توجه کنید که شما تنها متقاضی پذیرش گرفتن نیستید و از کشورهای مختلف و خود کانادا هم درخواست کننده پذیرش و فاند هستند که باید در رقابت شرکت کنید، بعلاوه تعداد دانشجوی دکترا هر سال معدود است، به نسبت دانشجویان مستر و لیسانس

Junior Member

سلام
    من برای ارشد برق از دانشگاه کانکوردیا پذیرش گرفتم
    MEng. in Electrical and Computer Engineering

برای ترم زمستان 2020 باید برم کانادا، دلیل اینکه نتونستم Master of Science بخونم این بود که هیچ استادی قبولم نکرد و در واقع، به ایمیلم جواب نداد
    من هنوز شانس اینو دارم که به MSc تغییر بدم برنامه رو، ولی فقط و فقط به این بستگی داره که یکی از اساتید منو قبول کنه و بهم فاند بده
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه که دقیقا چیکار باید بکنم؟ به نظر میاد اساتید کلا ایمیل چک نمیکنن راه دیگه ای برای ارتباط برقرار کردن با استادا وجود نداره؟
    معدل لیسانسم 16.67 بوده، تافل 98 ، 2 سال سابقه ی کار در زمینه ی IoT دارم و برنامه نویسیم در C و Python هم قویه

اگه هیچ استادی قبولم نکنه، راه دیگه ای هست که بتونم فاند یا بورسیه بگیرم؟
    لطفا یکی راهنمایی کنه

Banned

دوستان یه سولا در مودر فاند دانشگاههای کانادا داذم.
    این فول فاند دقیقا چی هست در کانادا؟ با توجه به اینکه فاندی که مینویسن شهریه هم داره به خاطر اون میپرسم. ایا به صرف ra میشه فول فاند شد یا ra و ta باید بود همزمان؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان یه سولا در مودر فاند دانشگاههای کانادا داذم.
    این فول فاند دقیقا چی هست در کانادا؟ با توجه به اینکه فاندی که مینویسن شهریه هم داره به خاطر اون میپرسم. ایا به صرف ra میشه فول فاند شد یا ra و ta باید بود همزمان؟
    فول فاند در کانادا معنی خاصی نداره چون مثل امریکا و اروپا نیست که شهریه تون ویو بشه. اصطلاحش صرفا به این معنی است که پولی که به شما میدن برای زندگی و شهریه تون کافی باشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فول فاند در کانادا معنی خاصی نداره چون مثل امریکا و اروپا نیست که شهریه تون ویو بشه. اصطلاحش صرفا به این معنی است که پولی که به شما میدن برای زندگی و شهریه تون کافی باشه.
    بله درسته ولی
    آخه مثلا یکی مینویسه از مک گیل 20هزار تا گرفتم یکی میگه 30 هزارتا . اینا فرقش چیه ؟یکی ta هم هست یعنی ؟ یعنی یه چیز استاندارد نیست حقوقش ؟
    برای ta جدا اپلای میشه؟ مثلا استادی شما رو گرفت فاند شما رو استاد میده آیا ممکنه این فاند فقط نصف هزینه رو پوشش بده؟

بله درسته ولی
    آخه مثلا یکی مینویسه از مک گیل 20هزار تا گرفتم یکی میگه 30 هزارتا . اینا فرقش چیه ؟یکی ta هم هست یعنی ؟ یعنی یه چیز استاندارد نیست حقوقش ؟
    برای ta جدا اپلای میشه؟ مثلا استادی شما رو گرفت فاند شما رو استاد میده آیا ممکنه این فاند فقط نصف هزینه رو پوشش بده؟
    استاد تو کانادا برای پروژه ای که داره از یه جایی مثل موسسه صنعت یا هرجایی پولی می گیره و این رو بر اساس کرمش میاد یه قسمتیش رو به دانشجوهاش می ده. شما از این پول باید شهریه و هزینه زندگیتون رو بدین حالا ممکنه این پول کافی باشه یا نه

ApplyAbroad Guru

بله درسته ولی
    خیر استاندارد نیست. استاد هر چقدر بخواد برای RA پرداخت میکنه و TA هم معمولا از طرف دپارتمان پرداخت میشه. فاند ممکنه همه هزینه تون رو پوشش بده یا فقط بخشی از آن را.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر استاندارد نیست. استاد هر چقدر بخواد برای RA پرداخت میکنه و TA هم معمولا از طرف دپارتمان پرداخت میشه. فاند ممکنه همه هزینه تون رو پوشش بده یا فقط بخشی از آن را.
    اپلای برای TA اتوماتیک موقع اپلای برای دانشگاه در نظر گرفته میشه؟ یعنی یه نفر میتونه هر دوش باشه همزمان؟