نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 16 از 159 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام دوستان خواهر من ليسانس هنر را امسال با معدل 19.43 از دانشگاه هنر اصفهان فارغ التحصيل شده و قصد دارد براي فوق ليسانس از كانادا همراه با بورسيه تحصيلي پذيرش بگيرد با توجه به اينكه خودم مقيم دائم هستم چقدر شانس گرفتن بورسيه و پذيرش دارد. ممنون ميشوم دوستان پاسخ بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba110 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهر من ليسانس هنر را امسال با معدل 19.43 از دانشگاه هنر اصفهان فارغ التحصيل شده و قصد دارد براي فوق ليسانس از كانادا همراه با بورسيه تحصيلي پذيرش بگيرد با توجه به اينكه خودم مقيم دائم هستم چقدر شانس گرفتن بورسيه و پذيرش دارد. ممنون ميشوم دوستان پاسخ بدهند.
    منظور شما از اینکه خودتون permanent resident هستید را من متوجه نشدم. ولی داشتن PR تا حدی کمک می کنه ولی شاید نه بر هر دانشگاهی مثلن من خودم جوابی که از رییس کمیته پذیرش دانشگاه آلبرتا (در رشته کامپیوتر) درباره تاثیر این فاکتور گرفتم این بود:

...As far as the permanent resident status is concerned, it has no impact on admission decisions ...

بهرحال چون شهریه کسی که اقامت دایم داره کمتر هست معمولن شانس بیشتری برای گرفتن فاند داره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba110 نمایش پست ها
    اقامت داشتن شما در پذیرش خواهرتون تاثیری نداره. حتی اینطور که روی این فروم دیدم ممکنه در گرفتن ویزای دانشجویی برای ایشون ایجاد اشکال کنه چون سفارت ممکنه سخت تر قانع بشه که ایشون میخواد برگرده. اگز خواستند اقدام کنند حتما فقط به کانادا محدود نکنند و امریکا یا اروپا رو هم همزمان پذیرش بگیرند که اگر ویزای یکی به اشکال برخورد آپشن دوم و سوم موجود باشه.

Junior Member

سلام ممنون از راهنمائي دوستان عزيز.
    تا انجا كه من تحقيق كردم معدل خيلي تاثير دارد و اگر استادي بپذيرد مشكل ويزا حل ميشود اما اطمينان كامل ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

دوستان کسی هست که رشته هنر باشه اینجا؟
    یا اینکه کسی برای دانشگاه Waterloo اقدام کرده؟
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که رشته هنر باشه اینجا؟
    یا اینکه کسی برای دانشگاه Waterloo اقدام کرده؟
    من برای واترلو اقدام کرده ام البته رشته ام هنر نیست و هنوز هم هیچ جوابی نگرفته ام.
    I will not say I failed 1000 times, I will say that I discovered there are 1000 ways that can cause failure.
    Thomas Edison

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    من برای واترلو اقدام کرده ام البته رشته ام هنر نیست و هنوز هم هیچ جوابی نگرفته ام.

ممنون. می خوام بدونم آیا برای فاند هم اقدام کرده اید؟ چون توی فرم اپلیکیشن اش که چیزی در این مورد نداشت. من هنوز 100 دلار را پرداخت نکرده ام (هنوز وقت هست) و می خوام بدونم اگه مهلت فاند گذشته این کار رو نکنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین من رو هم در جریان بذارین.
    من که به هر کی توی این دانشگاه ایمیل میدم یا جواب نمی ده یا ایمیل برمی گرده.
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    ممنون. می خوام بدونم آیا برای فاند هم اقدام کرده اید؟ چون توی فرم اپلیکیشن اش که چیزی در این مورد نداشت. من هنوز 100 دلار را پرداخت نکرده ام (هنوز وقت هست) و می خوام بدونم اگه مهلت فاند گذشته این کار رو نکنم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین من رو هم در جریان بذارین.
    من که به هر کی توی این دانشگاه ایمیل میدم یا جواب نمی ده یا ایمیل برمی گرده.
    برای گرفتن فاند نیازی به انجام کار خاصی نیست. دانشجوی فوق یا دکترا برای این تیپ دانشگاه ها بطور اتوماتیک کاندید گرفتن فاند میشه مگه اینکه خودش مشخص کرده باشه از جایی scholarship داره. معمولن ددلاین گرفتن فاند برای دانشجوهای خارجی زودتر هست که باید در سایت دانشکده چک کنید.
    I will not say I failed 1000 times, I will say that I discovered there are 1000 ways that can cause failure.
    Thomas Edison

Junior Member

سلام بجه ها:
    من یه مشکل اساسی دارم. یه استاد ایرانی تو دانشگاه کنکوردیا به من ادمیشن بدون فاند داده. پشت تلفن که باهاش صحبت کردم گفت خیالت راحت و اسمت رو واسه remission fee award رد کردم و RA هم ممکنه بگیری. اما امروز یه ایمیل زده نوشته من به شما گفته بوذم که پولی موجود نیست و کاری نمیشه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قسم میخورم که نگفته بود.
    حالا بگذریم.
    کسایی که تو مونترال کار یا زندگی می کنند! اوضاع کار اونجا چطوره؟ می تونم ضمن تحصیل کار هم بکنم. ؟
    ضمنا تو نامه دانشگاه اومده باید 40% از وقتم رو هم به استاد اختصاص بدم.
    تر. خدا کمکم کنید. نمی دونم چی کار کنم؟ برم یا بمونم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط montresl7 نمایش پست ها
    بچه ها کسی نیست جواب منو بده؟
    در کانادا شما اجازه بیست ساعت در هفته کار بیرون دانشگاه دارید ولی اصلا روی آن حساب نکنید. پیداکردن کاری که هزینه تحصیلتان را از آن طریق در بیاورید خیلی سخت خواهد بود.