نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 3 از 151 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي بورس تحصيلي از يكي از دانشگاههاي كانادا

سلام دوستان. من به یه استاد تو کانادا میل زده بودم و ایشون به من گفتن که اپلای کن و من میگیرمت و منتظرم تو گروهم ببینمت. اپلای کردم و بهش خبر دادم و تشکر کردو گفت بقیه کارا با من. راستش من اصلا راجع به پول باهاش حرف نزده بودم ولی خودش یک پی اج دی پو زیشون تو وب پیجش هست.
    من با خودم گفتم که مطمئن بشم که این استاد به من میخواد یه پولی بده که هزینه هام رو پوشش بده به خاطر همین یه میل بهش زدم (میل زیر) و دیگه ایشون جواب میل منو نداد.
    حالا میخواستم بدونم من کار اشتباهی کردم این میلو زدم . اگه آره باید چه کار کنم حالا؟ بازم میل بزنم(چی بگم).
    Dear......,

There is a question which kept my mind busy these days so i will be
    grateful if you clarify me.

Does you PhD project has enough funding which can help me to have
    average student life at ......?

Best Regards,

با تشکر بسیار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.az نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یه استاد تو کانادا میل زده بودم و ایشون به من گفتن که اپلای کن و من میگیرمت و منتظرم تو گروهم ببینمت. اپلای کردم و بهش خبر دادم و تشکر کردو گفت بقیه کارا با من. راستش من اصلا راجع به پول باهاش حرف نزده بودم ولی خودش یک پی اج دی پو زیشون تو وب پیجش هست.
    من با خودم گفتم که مطمئن بشم که این استاد به من میخواد یه پولی بده که هزینه هام رو پوشش بده به خاطر همین یه میل بهش زدم (میل زیر) و دیگه ایشون جواب میل منو نداد.
    حالا میخواستم بدونم من کار اشتباهی کردم این میلو زدم . اگه آره باید چه کار کنم حالا؟ بازم میل بزنم(چی بگم).
    Dear......,

There is a question which kept my mind busy these days so i will be
    grateful if you clarify me.

Does you PhD project has enough funding which can help me to have
    average student life at ......?

Best Regards,

با تشکر بسیار.
    دوست عزیز اینکه استاد مدنظر جواب شما رو نداده می تونه دلایل بسیار مختلفی داشته باشه. مثلا الان دقیقا وقتیه که استادها امتحان هاشون رو گرفتن و تا اول سپتامبر می رن تعطیلات و تو تعطیلات دیگه هیچ کاری به مسائل کاری ندارن. شما ایمیل خیلی خوبی و محترمانه ای زدی و مسئله ای نداره. راجع به مسائل مالی حتما و بدون هیچ ابهامی باید صحبت کرد و چک و چونه زد حتی. اساتید اینجا معمولا بسیار فهمیده و با شعور هستن و با تصوری که احتمالا شما دارین خیلی فرق می کنن. در مورد فاند هم نگران نباش، خود استاد می دونه که دانشجوی phD حتما به فاند نیاز داره و اصولا پوزیشن phD بدون فاند من به ندرت دیدم و شنیدم که باشه.

سلام دوستان. ممکنه منو راهنمایی کنید؟
    من و همسرم میخواهیم بورس بگیرم. من از یه سایتی که بورس همه کشورها رو میزاره خیلی گشتم. برای خیلی از کشورها مقطع دکتری نداره یا اگه داره کشور ایران پذیرش نداره.
    میشه لطفا آدرس سایت هایی که میشه ازونجا بورس پیدا کرد رو بهمون بدین؟
    برای کشورهای اروپایی و کانادا.
    در مورد بورس Swiss government excellence scholarship کسی چیزی می دونه؟ تا جایی که من میدونم این بورس به خیلی از دانشگاه های سوئیس اختصاص داره.
    یه سوا دیگه هم دارم. بعضی وقتا تاریخی که سایت هر دانشگاه برای ثبت نام می زاره و تاریخی که بورس ها می زارن متفاوته. چطور میتونیم اینارو با هم match کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirisama1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه منو راهنمایی کنید؟
    من و همسرم میخواهیم بورس بگیرم. من از یه سایتی که بورس همه کشورها رو میزاره خیلی گشتم. برای خیلی از کشورها مقطع دکتری نداره یا اگه داره کشور ایران پذیرش نداره.
    میشه لطفا آدرس سایت هایی که میشه ازونجا بورس پیدا کرد رو بهمون بدین؟
    برای کشورهای اروپایی و کانادا.
    در مورد بورس Swiss government excellence scholarship کسی چیزی می دونه؟ تا جایی که من میدونم این بورس به خیلی از دانشگاه های سوئیس اختصاص داره.
    یه سوا دیگه هم دارم. بعضی وقتا تاریخی که سایت هر دانشگاه برای ثبت نام می زاره و تاریخی که بورس ها می زارن متفاوته. چطور میتونیم اینارو با هم match کنیم؟
    درکانادا عموما متقاضیان از طریق خود دانشکده مقصد فاند میگیرند (بصورت TA و RA). بورسهای خارج از دانشگاه بعضا هست ولی تعداد کمی شون متقاضیان اینترنشنال را می پذیرند و معمولا هم خیلی رقابتی هستند. اروپا را روی تاپیک اروپا سوال کنید.

سلام
    من ترم 4 ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه باهنر کرمانم. متاسفانه معدلم پایینه، بدون سمینار و پایان نامه 14:30. میتونم از پایان نا مه م ISI بدم. و الانم دنبال گرفتن مدرک زبانم هستم. میتونم با یک نمره ی خوب زبان و مقاله ی ISI از یکی از دانشگاهای کانادا fullFund بگیرم؟
    و اینکه میشه راهنماییم کنید که برای دانشگاهای کانادا چه مدرک زبانی بهتر هست؟ تافل یا آیلتس؟
    ممنونم میشم سوالام رو کامل جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidehayati نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 4 ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه باهنر کرمانم. متاسفانه معدلم پایینه، بدون سمینار و پایان نامه 14:30. میتونم از پایان نا مه م ISI بدم. و الانم دنبال گرفتن مدرک زبانم هستم. میتونم با یک نمره ی خوب زبان و مقاله ی ISI از یکی از دانشگاهای کانادا fullFund بگیرم؟
    و اینکه میشه راهنماییم کنید که برای دانشگاهای کانادا چه مدرک زبانی بهتر هست؟ تافل یا آیلتس؟
    ممنونم میشم سوالام رو کامل جواب بدین
    معدل لیسانس تون چنده و از کجا؟
    آیلتس مرسوم تر است ولی تافل را هم بیشتر جاها قبول میکنند.

Junior Member

سلام عزیزان
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش فرایند دارم از دانشگاه ازاد اصفهان و لیسانس هم مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی از دانشگاه ولیعصر تهران برای دکتری در کانادا می خوام اقدام کنم
    میشه لطفا و خواهشا من راهنمایی کنید . من رنکینگ دانشگاه بالا هم نمی خواهم .
    ممنون میشم من راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Minaw نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش فرایند دارم از دانشگاه ازاد اصفهان و لیسانس هم مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی از دانشگاه ولیعصر تهران برای دکتری در کانادا می خوام اقدام کنم
    میشه لطفا و خواهشا من راهنمایی کنید . من رنکینگ دانشگاه بالا هم نمی خواهم .
    ممنون میشم من راهنمایی کنید
    کانادا مساله رنکینگ به حز سه جهار دانشگاه خاص مطرح نیست و تعداد گزینه ها هم اصولا جندان زیاد نیست که بتوان مشابه امریکا مصلا روی این مساله بحص جدی نمود. بیشتر باید رزومه قوی شامل مقالات و موضوع تز به روز، نمرات زبان و دروس مرتبط بالا و امکان برقراری ازتباط در زمان مناسب با شخص مناسب را مدنظر قرار دهید. اگر روی موضوعی که در حال حاضر توسط استادی در دانشگاه مدنظرتان کار می شود تز ارشد کار کرده اید و مقالات (حداقل یک مقاله جهت ارایه) دارید می توانید به استادی که در این زمینه کار میکند اعلام علاقه مندی کنید و در صورت دریافت فیدبک مناسب اقدام کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engenering/ferdowsi university

سلام دوستان.من دانشجوی ترم 2 مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی در دانشگاه فردوسی مشهد هستم. میخواستم بپرسم برای تحصیل در مقطع ارشد در این رشته در کانادا چه دانشگاه هایی مناسب ترند؟به طور کلی چه شرایط و امکاناتی مورد نیازه برای دستیابی به این هدف؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : صنعت نفت ابادان

معدل کارشناسی : 15.68

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی ایمنی گرایش مهندسی بازرسی فنی

تعداد مقالات : 2 مقاله اکسپت شده یک مقاله در مرحله داوری

سابقه کار: 2 سال در صنعت نفت

سابقه دریافت بورس : 4 سال در دانشگاه صنعت نفت

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

نمره زبان انگلیسی: ندارم ولی به زودی میگیرم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند