نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 43 از 159 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    آخه هيچ حرفي از Fund توي پذيرشم نيومده هيچ ايميلي هم در اين مورد از دانشگاه نگرفتم! بعضي از بچه هايي كه ميشناسم Fund گرفتن از اين دانشگاه هم خودشون هيچ اقدامي نكردن و دانشگاه خودش فاند داده. ممكنه به اين دليل باشه كه رشته من اصلاً فاند نداشته؟؟
    ‌به همه كه فاند نميدن. ممكنه كانديد شديد اما شرايط بقيه بهتر بوده به شما تعلق نگرفته باشه ممكنه همونطور كه دوستم گفتن بعدا مشخص شه . به هر حال تماس گرفتن با دپارتمان بهترين راهه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس TA

نقل قول نوشته اصلی توسط chempet نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در تاپیک های دیگر در مورد بورس صحبت کردند اما در این تاپیک می خوام در مورد بورس TA اطلاعاتی داشته باشم
    مثلا برای بورس TA باید تجربه TA در دانشگاه داشته باشیم یا نه؟و.......
    کلا برای گرفتن این بورس چه کارهایی باید انجام بدم؟
    تقريبا اكثر دانشگاه هاي آمريكا نمره ي تافل بالاي 100 و اسپيكينگ بالاي 25 براي TA‌ميخوان اما بازم همونطور كه دوستم گفتن دانشگاه به دانشگاه فرق داره. دوستم استادش گفت اگر تافلت بالاي 105 باشه من TA ميكنم ولي پولش همه ي هزينه ها رو پوشش نداد و ترم بعد RA‌هم شد. يكي از دوستانم از يه دانشگاه تو ميشيگان TA‌گرفت كه همه ي مخارج رو پوشش ميداد جز 2000 تا كه خودش از جيب ميداد اونم سالي. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

امکان این هست که به صورت مشروط پذیرش بگیری؟ یعنی پذیرش رو بدن به این شرط که وقتی رفتم اونجا مدرک زبان رو تحویل بدم؟ چون من آیلتس 6.5 دارم ولی تاریخش گذشته و پارسال هم که خواستم امتحان بدم لغو شد و الان دیگه انگیزه ای برای دوباره خوندنش ندارم.
    به نظرتون برای شروع کار باید به استادا ایمیل بزنم و سعی کنم مخشون رو بزنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iMi88 نمایش پست ها
    امکان این هست که به صورت مشروط پذیرش بگیری؟ یعنی پذیرش رو بدن به این شرط که وقتی رفتم اونجا مدرک زبان رو تحویل بدم؟ چون من آیلتس 6.5 دارم ولی تاریخش گذشته و پارسال هم که خواستم امتحان بدم لغو شد و الان دیگه انگیزه ای برای دوباره خوندنش ندارم.
    من شنيدم برخي دانشگاه ها طرف نمره اش نميرسه به حد نصاب مشروط پذيرش ميدن يك ترم فرصت داره حد نصاب رو كسب كنه . اما شما عملا الان نمره ي زباني نداري. اين مورد رو تجربه نكردم. انگار بگي من زبان ندارم پذيرش بدين اومدم زبانم ارائه ميد. بازم بيشتر تحقيق كنيد اما من بعيد ميدونم. شادزي

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط iMi88 نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاهتون داره مثلاً من یه ماه بود که آیلتسم اکسپایر شده بود و استاد و رئیس تحصیلات تکمیلی قبول کرده بود اون رو و حتی دانشگاه فرانسوی زبان بود ولی قبول نکردن و گفتن برای ادامه بررسی مدارک باید یه نمره آیلتس جدید بدم..بازم اگه استاد پیدا کردید بپرسید

Junior Member

سلام دوستان
    همسرم برای یکی از دانشگاه های کانادا اقدام کرده بود
    استاد تو چند تا ایمیل تاکید کرده که در صورتی که نتونه از دانشگاه فاندی بگبره خودش شخصا ساپورتش میکنه و 18000 تا در سال میده
    متاسفانه همسرم موفق به اخذ بورس RA نشدو همچنان استاد رو حرفش برای 18000 تا هست
    حالا سوالی که دارم اینه ؟؟ با همین ایمیل استاد میتونیم بریم دنبال کارای ویزا و امکان پرینت گرفتن از متن ایمیل برای سفارت هست؟؟؟؟ یا اینکه باید پست کنه؟
    لطفا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید دریغ نکنید مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tifani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسرم برای یکی از دانشگاه های کانادا اقدام کرده بود
    استاد تو چند تا ایمیل تاکید کرده که در صورتی که نتونه از دانشگاه فاندی بگبره خودش شخصا ساپورتش میکنه و 18000 تا در سال میده
    متاسفانه همسرم موفق به اخذ بورس RA نشدو همچنان استاد رو حرفش برای 18000 تا هست
    حالا سوالی که دارم اینه ؟؟ با همین ایمیل استاد میتونیم بریم دنبال کارای ویزا و امکان پرینت گرفتن از متن ایمیل برای سفارت هست؟؟؟؟ یا اینکه باید پست کنه؟
    لطفا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید دریغ نکنید مرسی
    اگر همسرتون پذیرش رسمی اون دانشگاه رو گرفته باشن میتونید اسکن اون نامه پذیرش رو به سفارت ارائه بدید. از استاده هم بخواین تا تو یه نامه رسمی با سربرگ دانشگاه بنویسن که ایشون رو تا این مبلغ ساپورت میکنن. اما اگر همسرتون هنوز پذیرش نگرفته باشن، ایمیل استاد و حتی نامه استاد نمیتونه به تنهایی برای سفارت کافی باشه و حتما نامه پذیرش موردنیازه

Junior Member

ممنون baharsama

استاد تو سربرگ دانشگاه متن زیر رو ارسال کرد با امضای خودش ....... منظور از conditional on the availability of funding چیه این طبیعیه تو تمام فاندها یا باید برای تمام مدت تحصیل فاند را گارانتی میکرد که بتونیم ویزا بگیریم
    The funding support for your first year shall be in the amount of $18,000 which will be issued as $1,500per month. Continuing support with the same amount for the following years of your program isconditional on the availability of funding and your satisfactory performance in research and graduate courses

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tifani نمایش پست ها
    ممنون baharsama

استاد تو سربرگ دانشگاه متن زیر رو ارسال کرد با امضای خودش ....... منظور از conditional on the availability of funding چیه این طبیعیه تو تمام فاندها یا باید برای تمام مدت تحصیل فاند را گارانتی میکرد که بتونیم ویزا بگیریم
    The funding support for your first year shall be in the amount of $18,000 which will be issued as $1,500per month. Continuing support with the same amount for the following years of your program isconditional on the availability of funding and your satisfactory performance in research and graduate courses
    نگران نباشید. تو خیلی از نامه های فاند، این شرط satisfactory performance رو مینویسن.
    با این وجود بهتره برای ویزا bs خوبی ارائه بدید تا نشون بدید اگر فرضا حمایت مالیتون هم از سال های بعد قطع شد توانایی ادامه رو دارید.
    سنگ هاتون هم قبل رفتن با این استاده وا بکنید تا خدایی نکرده یه وقت از سال دوم نگه فاند ندارم و احتمالشو بهتون گفته بودم و از این حرفا. آخه اگر شرط و فقط رو همون performance میذاشت میشد یه جوری مطمئن بود (تا زمانیکه همسرتون خوب خودشونو نشون بدن) ولی اون availability of funding که دیگه دست شما نیست. بازم از دوستان دیگه بپرسید شاید مشکل خاصی نباشه و رسمه که اینارو بنویسن ;-)

سلام
    من پذیرش بدون فاند ارشد از دانشکده آموزش دارم و ازشون درباره کمک مالی پرسیدم گفتند چیزی رو تضمین نمی کنند و برای TA/RA هم چون با دانشجوهای دکتری رقابت دارم خیلی سخت خواهد بود. با استاد هم صحبت کردم گفته گرنتش تا سال پیش بوده و نتیجه گرنت جدیدش تا بهار 2014 معلوم میشه.
    آیا کسی در این زمینه سابقه ای داره؟ آیا در ترم های دوم به بعد شانسی برای گرفتن کمک مالی دارم یا نه؟