نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 51 از 159 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

یه سوال دوستان
    اگه بخوایم از osap استفاده کنیم ایا اینقدری هست که هزینه تحصیل و بخشی از هزینه زندگی رو بده یا نه باید از جیب بدیم؟ ممنونم
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    یه سوال دوستان
    اگه بخوایم از osap استفاده کنیم ایا اینقدری هست که هزینه تحصیل و بخشی از هزینه زندگی رو بده یا نه باید از جیب بدیم؟ ممنونم
    سقف پرداختی OSAP برای مجردها 12 هزار دلار در سال و برای متاهلین 19 هزار دلار در سال است.

http://www.mcgill.ca/gradapplicants/funding/internal
    سلام بچه ها
    اين پيج را من نگاه ميکنم هيچ جايی جهت اپلای کردن واسه فاند نزاشته
    توجيه نميشم حرف حسابشون چيه؟
    بايد همون پروسه ايميل زدن به استاد هارو بريم جلو؟؟
    اين سوال هايی که نوشته بايد بپرسيد از آکادميک يونيت!! منظورش از اکادميک يونيت کيان؟
    همون استادان؟
    منظورش با ايميله يا با فون؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    http://www.mcgill.ca/gradapplicants/funding/internal
    سلام بچه ها
    اين پيج را من نگاه ميکنم هيچ جايی جهت اپلای کردن واسه فاند نزاشته
    توجيه نميشم حرف حسابشون چيه؟
    بايد همون پروسه ايميل زدن به استاد هارو بريم جلو؟؟
    اين سوال هايی که نوشته بايد بپرسيد از آکادميک يونيت!! منظورش از اکادميک يونيت کيان؟
    همون استادان؟
    منظورش با ايميله يا با فون؟
    مرسی
    فاند اپلای جداگانه نداره. منظور همون تماس با استادهاست.
    آکادمیک یونیت یعنی دانشکده دیگه. سوالاتتون رو مستقیما از خود دانشکده بپرسید.

Senior Member

میخواستم بدونم برای مستر زبانشناسی و زیر شاخه هاش یا مطالعات خاورمیانه وضعیت پذیرش چطوره؟اصلا امکان فاند هست؟من معدل لیسانسم 16.70 و تافلم 97 هست.

Junior Member

سلام و خسته نباشد
    یکی ازدوستان که من داره در کانادا (دانشگاه کارلتون) دکترای اقتصاد با بورس می خونه گفت دانشگاه های کانادا و امریکا کمیته محور هستند و از ایمیل زدن به اساتید نمیشه نتیجه ای گرفت و باید مستقیما با دانشگاه مکاتبه کرد. ولی الان من اینجا دیدم که بعضی دوستان گفتن که باید به استادی که زمینه کاری اش بهت نزدیکه ایمیل بزنیو راستش من الان یه جورایی گیج شدم. اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشد
    یکی ازدوستان که من داره در کانادا (دانشگاه کارلتون) دکترای اقتصاد با بورس می خونه گفت دانشگاه های کانادا و امریکا کمیته محور هستند و از ایمیل زدن به اساتید نمیشه نتیجه ای گرفت و باید مستقیما با دانشگاه مکاتبه کرد. ولی الان من اینجا دیدم که بعضی دوستان گفتن که باید به استادی که زمینه کاری اش بهت نزدیکه ایمیل بزنیو راستش من الان یه جورایی گیج شدم. اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

خوب دوستان اين صحبت در مورد كانادا شدتش بيشتره ولي تو آمريكا كمي قضيه استاد پيدا كردن جدي تره. تو سالهاي اخير كه متقاضي زياد شده ديگه استادها هم به راحتي پاسخ قطعي به كسي نميدن و فوجي از دانشجوهاي خوب رو وعده ميدن كه اگر پذيرش گرفتي منم خوشحال ميشم استادت باشم. مواردي هم بوده طرف رزومه اي داشته يا خيلي عالي بوده يا عالي نبوده اما كار تحقيقاتيش هموني بوده كه استاد نياز داشته و استاد جواب مثبت داده كه اپلاي كن و من فاند ميدم و غيره.
    با تمام اين تعاريف شما اگر ايمل بزنيد ميتونيد انتخابهاتون رو كمتر كنيد چون در اين همه دانشگاه چطور مي خواهيد بدونيد كجا ممكنه پوزيش باشه كجا همراستا با تحقيقات شماست و الي آخر.
    لذا ايميل زدن امري لازم وليكن كافي نيست. ممكنه پاسخ بگيريد ممكنه نگيريد و ممكنه بدون ايميل زدن حتي پذيرش و حتي اسكولارشيپ دانشگاه نصيبتون بشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    میخواستم بدونم برای مستر زبانشناسی و زیر شاخه هاش یا مطالعات خاورمیانه وضعیت پذیرش چطوره؟اصلا امکان فاند هست؟من معدل لیسانسم 16.70 و تافلم 97 هست.
    اگر هدفتون آمريكاست پيش از آنكه در مورد فاند تحقيق كنيد روي اين قضيه هم كار كنيد كه اوضاع اون رشته از نظر ويزا چطوريه( با فرض ايالات متحده)
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر هدفتون آمريكاست پيش از آنكه در مورد فاند تحقيق كنيد روي اين قضيه هم كار كنيد كه اوضاع اون رشته از نظر ويزا چطوريه( با فرض ايالات متحده)
    شادزي
    بسیار سخن حکیمانه ای بود مخصوصا که یکبار هم ریجکت شدم!البته کسی که فاند داره راحت تر هم ویزا میگیره.خب اوضاع ویزاش چطوریه برای امریکا رشته های زبان شناسی؟ فکرکنم بهتر از ادبیات و زبان انگلیسی باشه مثلا.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    بسیار سخن حکیمانه ای بود مخصوصا که یکبار هم ریجکت شدم!البته کسی که فاند داره راحت تر هم ویزا میگیره.خب اوضاع ویزاش چطوریه برای امریکا رشته های زبان شناسی؟ فکرکنم بهتر از ادبیات و زبان انگلیسی باشه مثلا.
    به نظرم اگر تالار كليرنس هاي سفارتهاي مختلف رو يك هفته مطالعه كنيد پاسخ نسبي به دست مياريد. لازم نيست سالهاي قبل رو ببينيد نتايج امسال.راه ديگه مراجعه به جدول نتايج پذيرشه. اونجا ممكنه جواب سريعتري بگيريد.شادزي