نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 52 از 159 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشد
    یکی ازدوستان که من داره در کانادا (دانشگاه کارلتون) دکترای اقتصاد با بورس می خونه گفت دانشگاه های کانادا و امریکا کمیته محور هستند و از ایمیل زدن به اساتید نمیشه نتیجه ای گرفت و باید مستقیما با دانشگاه مکاتبه کرد. ولی الان من اینجا دیدم که بعضی دوستان گفتن که باید به استادی که زمینه کاری اش بهت نزدیکه ایمیل بزنیو راستش من الان یه جورایی گیج شدم. اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.
    رشته به رشته فرق میکنه. بعضی رشته ها مثل مهندسی بیشتر استاد محور هستند. احتمالا این رشته دوست شما کمیته محور است.

Junior Member

این جریان بورس توسط شرکت های تحقیقاتی واسه دانشگاه های کبک چیه؟
    کسی چیزی راجبش شنیده؟

سلام دوستان،

من برای Winter 2014 از دانشگاه Dalhousie پذیرش گرفتم و توی نامه فاندی که به ایمیلم ارسال شده نوشته :

Funding:

Research Grant January 01, 2014 August 31, 2014
    $14,667.00
    Total Current Funding Offer:
    $14,667.00

University regulation requires the full tuition and fees are deducted from the total term award amount and the remaining amount is divided equally by the number of pay periods (maximum of four) covered by the award in the term.

با توجه به اینکه شهریه ام رو باید از همین پول پرداخت کنم، به نظر می یاد که این مقدار فاند بسیار کمه و دست کم باید در حدود 22 هزار تا باشه! به نظرتون امکانش هست با ایمیل زدن به استاد، بتونم مقدار فاند رو افزایش بدم یا اینکه دانشگاه یه جوری شهریه رو waive کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای Winter 2014 از دانشگاه Dalhousie پذیرش گرفتم و توی نامه فاندی که به ایمیلم ارسال شده نوشته :

Funding:

Research Grant January 01, 2014 August 31, 2014
    $14,667.00
    Total Current Funding Offer:
    $14,667.00

University regulation requires the full tuition and fees are deducted from the total term award amount and the remaining amount is divided equally by the number of pay periods (maximum of four) covered by the award in the term.

با توجه به اینکه شهریه ام رو باید از همین پول پرداخت کنم، به نظر می یاد که این مقدار فاند بسیار کمه و دست کم باید در حدود 22 هزار تا باشه! به نظرتون امکانش هست با ایمیل زدن به استاد، بتونم مقدار فاند رو افزایش بدم یا اینکه دانشگاه یه جوری شهریه رو waive کنه؟
    از دانشکده سوال کنید که آیا اسکالرشیپ یا TA هم به شما تعلق میگیره یا نه. مقدار RA داده شده بیشتر جاها در همین حدودها است ولی با TA و اسکالرشیپ و tuition waiver و امثال اینها میتونه افزایش داده بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

سلام
    در مورد گرفتن بورس در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه uqam از دوستانی که تجربشو داشتم کمک می خواستم

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم با این رزومه ای که دارم چقدر احتمالش هست که واسه مستر پذیرش با فاند بگیرم دانشگاهشم مهم نیست
    لیسانس مهندسی مواد(متالوژی)از دادشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 16 البته معدل دو سال آخرم 18 هست
    toefl ibt:105
    GRE:vrbl:520 anlt:3.5 qunt: 800
    یه سوال دیگه هم داشتم در کانادا میشه از لیسانس به دکترا مستقیما اقدام کرد؟

Junior Member mj.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics & Software

با سلام خدمت دوستان:
    یک شرکتی در تهران مدعی است که جهت اخذ بورس کارشناسی ارشد از یک شرکت تحقیقاتی بین المللی برای دانشگاه های وسترن انتاریو و پلی تکنیک مونترال، می تواند اقدام کند و مزایای این بورس هم به شرح زیر است:
    1- پرداخت ماهیانه 2500 دلار کانادا به دانشجویان مجرد و 4000 دلار کانادا به دانشجویان متاهل به مدت 2 سال
    2- پرداخت کمک هزینه 3000 دلار کانادا برای خرید وسایل لازم زندگی در ابتدای ورود به کانادا
    3- پرداخت هزینه 2000 دلار کانادا به دانشجویان مجرد و 4000 دلار کانادا به دانشجویان متاهل بابت بلیط هواپیما برای 1 بار در مدت تحصیل
    4- پرداخت کامل شهریه دانشگاه، به مدت 2 سال، معادل 6000 دلار کانادا در هر سال تحصیلی

حالا سوالم از دوستان اینکه، آیا کسی می دونه اسم این بورس چی هست؟ و چطور میشه براش اقدام کرد؟

با تشکر
    به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل / که گر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم«سعدی» || Where there’s a will, there’s a way

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فاند اپلای جداگانه نداره. منظور همون تماس با استادهاست.
    آکادمیک یونیت یعنی دانشکده دیگه. سوالاتتون رو مستقیما از خود دانشکده بپرسید.
    ببخشید اینکه میگید فاند اپلای جداگانه نداره و منظور تماس با استاداست منو گیج کرده! من با استادم حرف زدم و خیلی کلی ازش پرسیدم فاندی برای تحصیلات من وجود داره یا نه؟ اون هم منو به یه صفحه از دانشگاه که توش درمورد فاندها نوشته ارجاع داده و گفته بله این انواع فاند رو تو دانشگاهمون داریم!!! (یه 80- 85 نفری توی اون سایت ظرفیت پذیرش با فاند داشتند) اولا من هنوز نمیدونم این یعنی به من فاند میدن یا نه؟؟ دوما خودش فاند داره به من بده یا بعدا کمیته تصمیم میگیره به کیا بدن؟ سوما اگر میدن از این لیست بلند بالا کدومو میخواد به من بده؟؟؟ واقعا گیج شدم. به یکی ایمیل اول رو هم که میزنیم بدون صحبت از فاند خودش میگه من فاند ندارم،sorry. به یکیم 20 تا ایمیل میزنیم تکلیفو روشن نمیکنه!!!!!!!

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

متن ایمیلی که من استفاده می کنم برای مکاتبه بده که هیچکس جواب نمیده؟؟

Dear Prof.....,
    I am ........, senior student of Chemical Engineering at........ I want to apply for chemical engineering in your university for next available semester. I am interested in your research areas (Activated Carbon) and I want to be your assistant. Would you please let me know if I can be admitted in your department with assistantship (RA or TA)?

Your quick response to my e-mail will be highly appreciated.
    Kind Regards

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jalini نمایش پست ها
    ببخشید اینکه میگید فاند اپلای جداگانه نداره و منظور تماس با استاداست منو گیج کرده! من با استادم حرف زدم و خیلی کلی ازش پرسیدم فاندی برای تحصیلات من وجود داره یا نه؟ اون هم منو به یه صفحه از دانشگاه که توش درمورد فاندها نوشته ارجاع داده و گفته بله این انواع فاند رو تو دانشگاهمون داریم!!! (یه 80- 85 نفری توی اون سایت ظرفیت پذیرش با فاند داشتند) اولا من هنوز نمیدونم این یعنی به من فاند میدن یا نه؟؟ دوما خودش فاند داره به من بده یا بعدا کمیته تصمیم میگیره به کیا بدن؟ سوما اگر میدن از این لیست بلند بالا کدومو میخواد به من بده؟؟؟ واقعا گیج شدم. به یکی ایمیل اول رو هم که میزنیم بدون صحبت از فاند خودش میگه من فاند ندارم،sorry. به یکیم 20 تا ایمیل میزنیم تکلیفو روشن نمیکنه!!!!!!!
    لطفا لینک صفحه موردنظرتان را بگذاریدتا بشود نظر داد.