نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 63 از 159 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    دوستانی که از کانادا پذیرش دکترا گرفتن و از نظر فاند نگران هستن یه گزینه که امروز ایمیلش برای ما اومده اینه:
    http://www.mitacs.ca/sites/default/f...il2014_eng.pdf

لینک خبرشم اینه:
    http://www.mitacs.ca/o/2014/03/mitac...-COR-April2014
    ببینید مایتکس یه سازمانی با ساپورت دولت و صنعت هست که یکی از کاراش فراهم کردن فرصت های تحقیقاتی با فاند تحت قالب اینترنشیپ های چهار و هشت ماهه برای دانشجوهای فوق و دکترا در کاناداست.
    حالا ابن فلوشیپ سه ساله رو هم گذاشته که منوط به دادن پروپوزال ریسرچ از طرف خود دانشجو هست. یعنی فقط در صورت قبول شدن شما بین بقیه متقاضی ها, یه فلوشیپ سه ساله میده بهتون که اون ریسرچ رو انجام بدید. سالی سی هزار تا! البته نمیدونم آیا مبلغی ازش کسر میشه تحت عنوانی یا نه (مثلا یه وقتایی یه دو سه هزار تا رو میذارن به عنوان هزینه رفتن به کنفرانس اینا. یا مثلا ۵۰۰۰ تا برای تجهیزات و کنفرانس و همه چی و مابقیش رو میدن به دانشجو).
    اینطور که من میبینم شما خودتون میتونید یه موضوع جالب توجه پیشنهاد بدین و اگه مایتکس قبول کنه شما با فاندی که دارین اصلا مستقلا خودتون میتونید هر دانشگاهی که در کانادا مد نظرتونه اپلای کنید و بگین خودم فاند دارم. (بعضی گرنت های پست داک هم اینطوری هستن و نیازی به پذیرش از قبل ندارن).
    به هرحال به فکر باشید چون موعد اپلای ۱۸ ژوئن هست. با استادی که بهتون پذیرش داده و فاند ندارین میتونید در میون بذارید که اگه موضوعی در ذهنشه کمکتون کنه پروپوزال بدین اپلای واسه اش که ضرری نداره.
    اگرم خودتون یه موضوعی برای کار به ذهنتون رسیده باشه که فبها. تا تنور داغه بچسپونید و حالشو ببرید.
    این گرنت را دانشجو خودش تنهایی نمیتونه اپلای کنه. پروپزال رو باید یک استاد بنویسه و یک شرکت کانادایی هم ساپورتش کنه و اون شرکت حاضر باشه که 36 هزار دلار در مدت سه سال پرداخت کنه. مشکل اصلی همین بخشه که شرکتی حاضر بشه برای شما اینقدر هزینه کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این گرنت را دانشجو خودش تنهایی نمیتونه اپلای کنه. پروپزال رو باید یک استاد بنویسه و یک شرکت کانادایی هم ساپورتش کنه و اون شرکت حاضر باشه که 36 هزار دلار در مدت سه سال پرداخت کنه. مشکل اصلی همین بخشه که شرکتی حاضر بشه برای شما اینقدر هزینه کنه.
    درست میگی قلوب عزیز. ممنون از تصحیحت. اولش رو که دیدم نوشته بود دانشجو رو میشه بعد از تصویب فانده گرفت, من تصور کردم عین گرنت پست داک NSERC هست که دانشجو خودش میتونه بگیره.
    من عذر خواهی میکنم. و متاسفانه امکان ویرایش پستم وجود نداره. اما بازم ممنون از وقت و راهنماییت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    درست میگی قلوب عزیز. ممنون از تصحیحت. اولش رو که دیدم نوشته بود دانشجو رو میشه بعد از تصویب فانده گرفت, من تصور کردم عین گرنت پست داک هست که دانشجو خودش میتونه بگیره.
    من عذر خواهی میکنم. و متاسفانه امکان ویرایش پستم وجود نداره. اما بازم ممنون از وقت و راهنماییت
    خواهش میکنم دوست عزیز. گرنتهای پست داک مایتکس (elevate) هم گرچه دانشجوخودش میتونه اپلای کنه ولی 50 درصدش رو باید یا یک شرکت بده یا خود استاد. معمولا استادها وقتی یک گرنت صنعتی جورمیشه از گرنتهای مایتکس برای افزایش مبلغ کل استفاده میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز. گرنتهای پست داک مایتکس (elevate) هم گرچه دانشجوخودش میتونه اپلای کنه ولی 50 درصدش رو باید یا یک شرکت بده یا خود استاد. معمولا استادها وقتی یک گرنت صنعتی جورمیشه از گرنتهای مایتکس برای افزایش مبلغ کل استفاده میکنند.
    درست میفرمایید. گرنت ان-سرک منظورم بود که استادم بهم گفته بود نیازی نیست از جایی پذیرش داشته باشیم برای گرفتنش.
    کلمه NSERC توی پست قبلیم یادم رفت که بعدش ویرایش کردم.

کسی اینجا در مورد university of cincinnati و شرایطش خبر داره
    به من اسکالرشیپ دادند 10000 که شهریه اش ترمی 14000 تاست که پس من 4000 دلار باید خودم بدم
    میگن هزینه زندگی کلا با خودم است و تازه می گه TA/RA/GA همه پر هستند.
    خوب میشه این فوند را به فول تبدیل کرد وقتی رفتیم اونجا یا نه؟
    اصلا کاری میشه کرد

سینسیناتی را کلا بی خیال شدم. دانشگاه خوبی بود ولی حیف فوندش شهریه را نمی پوشاند.

یک سوال در کنکوردیا! اول ترم باید کل شهریه را پرداخت کرد. این فوند من که فقط شامل شهریه است در 26 قسط می خواهند بدهند.
    خوب اگر هر دو هفته یکبار بخواهند پول بدهند آیا شهریه ترم اول را باید کلا خودم بدهم. چون بعید می دانم منتظر شوند تا آخر ترم جمع بشود تا بتونم شهریه بدهم.
    اصلا این فوند نصفه مرا به خودم می دهند یا مستقیم میریزند تو حساب شهریه؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    سینسیناتی را کلا بی خیال شدم. دانشگاه خوبی بود ولی حیف فوندش شهریه را نمی پوشاند.

یک سوال در کنکوردیا! اول ترم باید کل شهریه را پرداخت کرد. این فوند من که فقط شامل شهریه است در 26 قسط می خواهند بدهند.
    خوب اگر هر دو هفته یکبار بخواهند پول بدهند آیا شهریه ترم اول را باید کلا خودم بدهم. چون بعید می دانم منتظر شوند تا آخر ترم جمع بشود تا بتونم شهریه بدهم.
    اصلا این فوند نصفه مرا به خودم می دهند یا مستقیم میریزند تو حساب شهریه؟
    این سوالات رو باید از graduate program administrator دپارتمانتون بپرسید چون هر دانشگاهی قوانین خاص خودش رو داره.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    این سوالات رو باید از graduate program administrator دپارتمانتون بپرسید چون هر دانشگاهی قوانین خاص خودش رو داره.
    ممنون! چون باید حساب باز شود تا مبلغ واریز شود و غیر از این باید شهریه پرداخت شود.
    گفتم شاید دوستانی اینجا باشند که الان اونجا هستند و تجربه داشته باشند.

سوالی که برایم پیش آمده است این TA برای سه ترم در سال در کنکوردیا می باشد یا فقط دو ترم پاییز و بهار.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

میشه یکی از دوستان اطلاعات جامع تر از شرایط گرفتن و مقدار و بازپرداخت OSAP و AFE بگه؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام
    دوستم فاندش به تازگی پریده
    به استادهای دیگه ایمیل زده استادی پیشنهاد ریسرچ با پول بهش داده . استادی توضیح داده ریسرچش چیه که باید انجام بده و نظر دوستمو خواسته که میخواد یا نه؟گفته بعد چند ماه فاندش اکی نهایی شد، دانشجوش میشه. همه چی پیشنهادش خوبه فقط مشکلش اینه که گفته فول تایم هست.
    دوستم با توجه که مقیم نیست و دانشگاه استاده دانشگاه دیگری در همان شهر هست پس تنها میتواند 20 ساعت کار کنه (بره به استاده بگه که من 20 ساعت میتونم کار کنم یا برایش بد می شود؟)(می تواند به اسم 20 ساعت اما 40 ساعت کار کرد و بقیش رسمی نباشه؟)(یا هر راه حل دیگه ای که میدونید؟) (یا کسی میتونه ترم اول اینترنشیپ بگیره؟)
    اینترشیپ گرفتن در ترم اول اصلا امکان پذیره؟ از وسط ترم میشه رفت اینترنشیت اگه درس نگرفته باشه؟
    الان از کی بپرسه و راهنمایی بگیره؟
    راه حلی برایش سراغ دارید