نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 7 از 159 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقدار Fund شامل tuition هم میشه؟

From Canada
    The only person who can make your dreams come true is YOU!

پیش فرض پاسخ : مقدار Fund شامل tuition هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s.samavati
    سلام
    مرسی از جواب سریعتون!!!!

تو نامه دانشگاه هیچ صحبتی از tuition نشده و عنوان نامه هست Offer of financial assistance to visa Students و گفته
    An offer of financial assistance to enable you to undertake postgraduate studies at the university is herby made to you as follows:
    the total amount of this award is 19000$ per annum
    در ضمن طبق هزینه های دانشگاه این مبلغ فقط میتونه Living cost دو Support کنه
    از طرفی اولین ایملی که از Supervisor م دریافت کردم گفته بود your salary is 19000$
    حالا نظرتون چیه؟
    Award ربطی به شهریه نداره و کلا این مقدار برای فقط هزینه زندگیت یکم زیاده من فکر کنم باید شهریه بدی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه هزینه ها برای تشخیص Full Fund بودن در شهرهای مختلف کانادا

سلام

من امروز داشتم نتایج پذیرش رو میدیدم, اولا که به همه دوستان تبریک میگم بخاطر پذیرشهاشون. کاش میشد یه امکان به فروم اضافه کرد که بچه ها بیان و شیرینی بدن
    بعد من یه سئوال برام پیش اومد. چرا فاند دانشگاههای کانادا معمولا حدود 20K هست ولی برای امریکا حدود 30K و 40K؟
    مثلا tuition دانشگاههای آمریکا یا هزینه های زندگیش بالاتره؟

موفق باشین
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

saeede83
    Guest

بله tuition دانشگاه های آمریکا معمولا خیلی بیشتره و کلا هم به محل دانشگاه خیلی بستگی داره، کلا همه جا حساب خرج زندگی و تحصیل رو در اون دانشگاه می کنن و همون حدود به فول فاند ها پول می دن.

شهریه دانشگاههای آمریکا حدود 2 برابر کاناداست. در مورد هزینه های زندگی ولی گمون نمیکنم زیاد فرق کنند.
    در ضمن شما اگه خیلی مایلی من میتونم امکانی فراهم کنم که بچه ها جمع شن و شیرینی شما رو بخوریم. آدرس شیرینی فروشی خوب رو هم دارم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

توي سايت دانشگاه Queens كه توي kingstone نوشته هزينه زندگي با هزينه دانشگاه سالانه حدود 25 هزارتاست. بنابراين فكر كنم اين آمار فقط براي هزينه زندگي باشه
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

سلام.

خیلی ممنون از جوابهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    شهریه دانشگاههای آمریکا حدود 2 برابر کاناداست. در مورد هزینه های زندگی ولی گمون نمیکنم زیاد فرق کنند.
    در ضمن شما اگه خیلی مایلی من میتونم امکانی فراهم کنم که بچه ها جمع شن و شیرینی شما رو بخوریم. آدرس شیرینی فروشی خوب رو هم دارم.
    باشه. من که حرفی ندارم. خیلی هم خوبه. منظورتون اینه که من پیشقدم بشم دیگه؟؟؟؟
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض نظر سنجی درباره گرفتن فاند در ترم زمستان ( اوایل ژانویه شروع می شود ) از کانادا

سلام
    اول بگم که این موضوع اختصاصی برای دانشگاه های کانادا و فاند گرفتن از اوناس.
    اینطور که میگن برای ترم زمستون که اوایل ژانویه شروع میشه، فانده کمتر میدن و می گن استاد فاند نداره.
    اگه شما برای این ترم پذیرش دارید وضعیت فاند شما چطوره؟
    لطفا در نظرسنجی بالا شرکت کنید.
    ممنون

Senior Member

در مورد دانشگاه کارلتون :

هزینه تحصیل و زندگی رو هم برای فوق برای دانشجوی خارجی 26000 است.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه آلبرتا برای مستر پذیرش دارم.استادم گفته سالی 13000تا میده برای RA و هفته ای 12 ساعت کار
    میخواستم از دوستان بپرسم آیا این مقدار کم نیست؟میتونم از استاد بخوام بیشترش کنه ؟
    اگه به استاد بگم کار درستی یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.