نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 72 از 159 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

با سلام
    رزومه من بصوررت زیره:
    کارشناسی فیزیک بوعلی معدل 15.28 نفر سوم-
    ارشد کاربرد پرتوها شهید بهشتی معدل 16.92
    1 مقاله ژورنال 1 علمی پژوهشی داخل- چندتا کنفرانس بین المللی و داخلی- ثبت اختراع داخلی مرتبط با تز ارشدم- مشاوره پایاننامه- دستیار پروهشی استاد و تدریس و عضویت تو چندانجمن و کمیته و ...
    برای دکتری فیزیک کیخوام اقدام کنم. نمره زبان فعلا ندارم ولی نمره بالا میتونم بیارم.
    شانس پذیرش من چطوره؟ و برای چه دانشگاههایی؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم از دانشگاه آزاد واحد تفرش با معدل 15.13 (با این توضیح که نمرات درسهای تخصصصی ام اکثرا بالا هست)
    هیچ مقاله ای هم ندارم
    کارآموزی و پایان نامه ام هم تجزیه و تحلیل و پیاده سازی یک روند کاری در یکی از شرکت های ایران خوردو بود
    شش سال سابقه کار در زمینه IT دارم.یک ماه پیش هم آیلتس جنرال دادم ، overall:7 شدم.
    با این تفاسیر میتونم برای فوق در یک دانشگاه حداقل متوسط کانادا پذیرش بگیرم؟
    در مورد فاند چی؟ امکانش هست؟
    یه سوال دیگه: حتما باید تافل داشته باشی یا با آیلتس آکادمیک هم میتونی اپلای کنی؟

Junior Member

با سلام. باتوجه به اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کانادا را دارم، لطفا شرایط منو بررسی نمایید.
    رشته ام مهندسی برق قدرته. کارشناسی رو از دانشگاه تبریز با معدل 15.7 گرفتم و بعدش فوق لیسانسم را اخیرا از دانشگاه آزاد با معدل 19 تموم کردم. در طی این 2سال همواره مشغول کارهای تحقیقی بودم. تا حالا 3 تا مقاله ISI در ژورنال های IEEEو IET و Wiley اکسپت شده. و تعدادی هم مقاله در حالت revise یا under review هستش. حدود 4 تا مقاله کنفرانس بین المللی که 2 تا از انها در ieee ایندکس شده دارم. موضوع تحقیقی من یکی از موضوعات به روز پژوهشی محسوب میشه بطوریکه در سایت برخی از دانشگاههای کانادا بعنوان موضوع رساله دکتری بعضی از دانشجویان ثبت شده است. موضوع تحقیقاتی من در زمینه smart grid , micro grids می باشد. میخواستم شانسم برای گرفتن فاند از دانشگاه Waterloo را بدونم. در ضمن من تا 1.5 تا دو سال برای گرفتن زبان تافل وقت خواهم گذاشت البته در حین سربازی . با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    با سلام. باتوجه به اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کانادا را دارم، لطفا شرایط منو بررسی نمایید.
    رشته ام مهندسی برق قدرته. کارشناسی رو از دانشگاه تبریز با معدل 15.7 گرفتم و بعدش فوق لیسانسم را اخیرا از دانشگاه آزاد با معدل 19 تموم کردم. در طی این 2سال همواره مشغول کارهای تحقیقی بودم. تا حالا 3 تا مقاله ISI در ژورنال های IEEEو IET و Wiley اکسپت شده. و تعدادی هم مقاله در حالت revise یا under review هستش. حدود 4 تا مقاله کنفرانس بین المللی که 2 تا از انها در ieee ایندکس شده دارم. موضوع تحقیقی من یکی از موضوعات به روز پژوهشی محسوب میشه بطوریکه در سایت برخی از دانشگاههای کانادا بعنوان موضوع رساله دکتری بعضی از دانشجویان ثبت شده است. موضوع تحقیقاتی من در زمینه smart grid , micro grids می باشد. میخواستم شانسم برای گرفتن فاند از دانشگاه Waterloo را بدونم. در ضمن من تا 1.5 تا دو سال برای گرفتن زبان تافل وقت خواهم گذاشت البته در حین سربازی . با تشکر

سلام . دوست عزیز شانستون زیاده چون رزومه خوبی دارید. مهم تر از همه به روز بودن موضوع و زمینه کاریتونه که اون هم خیلی خوبه. به نظرم فقط به فکر گرفتن یه نمره زبان بالا باشید که کاندیشنال نشه کارتون. اگه نمره زبان خیلی خوبی بگیرید و بعضی از مقاله هاتون هم اکسپت بشه میتونید به آمریکا هم به راحتی فکر کنید. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme_abdi نمایش پست ها
    با سلام
    لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم از دانشگاه آزاد واحد تفرش با معدل 15.13 (با این توضیح که نمرات درسهای تخصصصی ام اکثرا بالا هست)
    هیچ مقاله ای هم ندارم
    کارآموزی و پایان نامه ام هم تجزیه و تحلیل و پیاده سازی یک روند کاری در یکی از شرکت های ایران خوردو بود
    شش سال سابقه کار در زمینه IT دارم.یک ماه پیش هم آیلتس جنرال دادم ، overall:7 شدم.
    با این تفاسیر میتونم برای فوق در یک دانشگاه حداقل متوسط کانادا پذیرش بگیرم؟
    در مورد فاند چی؟ امکانش هست؟
    یه سوال دیگه: حتما باید تافل داشته باشی یا با آیلتس آکادمیک هم میتونی اپلای کنی؟

سلام . دوست عزیز رزومه شما در حد یک لیسانس بد نیست. ولی اگه یه مقاله یا کنفرانس داشته باشید خیلی فرق میکنه چون میتونه اسم داشنگاه لیسانستون رو یه جورایی بپوشونه. به نظرم سعی کنید حتما یه مقاله یا کنفرانس رو کار کنید به صورت جدی. نمره زبان هم برای بعضی از دانشگاه ها فرق داره. ولی اکثرشون هم تافل و هم ایلتس اکادمیک رو قبول دارند. شما برای مستر مطمئنا نمره کمتری نیاز دارید برای ازمون زبانتون. اگه ایلتس میدید باید حتما اکادمیک باشه. در مورد فاند هم نمیشه نظر کلی داد. ولی باید رزومتون پر رنگ تر باشه و واقعا یه ریسرچر باشید تا بهتون فاند بدند. در کل نا امید نباشید. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من رزومه م رو میزارم اینجا، لطفا یک نظر بدین ببینم که چند چند هستم؟؟
    معدل =16-----معدل دو سال آخر 17
    دانشگاه قبلی = علم و صنعت
    رشته = مهندسی مواد و متالورژِی- کارشناسی
    مقالات خارجی = یک سابمیت (نویسنده اول)
    مقالات داخلی = یک سابمیت (نویسنده سوم)
    مقالات کنفرانس= 4تا چاپ شده در کنفرانس بین المللی
    تالیف کتاب = در دست تالیف
    سابقه کار = 2سال TA استاتیک، یکسال TA مقاومت مصالح، 1سال RA. البته اینا رو میتونم ریکام بگیرم که واسم توضیح بدن.
    مدرک زبان = تافل :98 (R=22/L=26/S=22/W=28) و GRE 22 نوامبر
    سایر افتخارات و مدارک = رتبه 3 در گرایش، رتبه 2 مسابقات علمی دانشکده، 3ترم دانشجو ممتاز، یک اختراع تحت داوری
    نرم افزار= DEFORM-ABAQUS-MATLAB ......
    دانشگاه مورد نظر = هرجا مواد یا مکانیک بگیره!
    رشته مورد نظر در دانشگاه= مواد- مکانیک (یه چیزی تو مایه های ساخت و تولید) برای مقطع ارشد.
    دوستان دقتت کنن که مساله فاند برام خیلی خیلی مهمه، روی اون هم مانور بدید.
    بسیار ممنون.
    سلام به دوستان عزیز.
    من دوباره رزومه میزارم یه نظری بدید ممنون میشم، نمره زبانم هم اضافه شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

سلام ، خوش حالم که این تاپیک این قدر فعال هست ، ممنون میشم اگه من رو کمک کنید :
    من لیسانس آزاد تهران ،مرکز با معدل ۱۶.۷۵ دارم ،
    در ترم ۳ فوق لیسانس دانشگاه TUT فنلاند با معدل 4.75 از ۵ هستم
    ایلتس ۷.۵ اما writing ام ۶
    و 6 ماه RA بودم تو دانشگاه ، با این تفاسیر اگه بخوام فول فاند بگیرم آیا باید برای مستر دوم اپلای کنم یا دکترا یا رزومم خیلی قوی نیست برای این کار
    پی نوشت ، مقاله ندارم و تا june ایشالا مستر ام تموم میشه .
    مرسی از هم فکری تون پیشاپیش ، ( رشته نرم افزار )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی صنعتی، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من کارشناسی طراحی صنعتی دارم از دانشگاه تهران، معدل 16.20
    ترم 1 ارشد طراحی صنعتی در دانشگاه هنر هستم اما نمیخوام ادامه بدم و میخوام از کانادا یا آمریکا برای مستر فاند بگیرم.
    چهار ماه دیگه آیلتس میدم اما میدونم که 7.5 میگیرم.
    رزومه ام خوب هست اما فوق العاده نیست. پورتفولیوم هم خوبه.
    میخوام در یکی از رشته های Industrial Design, Product Design یا Interaction design فوق لیسانس رو ادامه بدم.
    1.کسی نظری، پیشنهادی داره؟
    2. برای رشته های دیزاین آزمون GRE لازمه؟
    3. آیا میتونم قبل از اومدن نمره ی آیلتسم اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteelephant نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی طراحی صنعتی دارم از دانشگاه تهران، معدل 16.20
    ترم 1 ارشد طراحی صنعتی در دانشگاه هنر هستم اما نمیخوام ادامه بدم و میخوام از کانادا یا آمریکا برای مستر فاند بگیرم.
    چهار ماه دیگه آیلتس میدم اما میدونم که 7.5 میگیرم.
    رزومه ام خوب هست اما فوق العاده نیست. پورتفولیوم هم خوبه.
    میخوام در یکی از رشته های Industrial Design, Product Design یا Interaction design فوق لیسانس رو ادامه بدم.
    1.کسی نظری، پیشنهادی داره؟
    2. برای رشته های دیزاین آزمون GRE لازمه؟
    3. آیا میتونم قبل از اومدن نمره ی آیلتسم اقدام کنم؟
    سلام دوست عزیز
    در خصوص رزومتون باید بگم معدل خوبی دارین اما این تنها ملاک نیست در صورتی که بتونین این نمره آیلس رو بگیرین شرایط خوبی خواهید داشت
    اما در مورد gre در کانادا این کاملا برمی گرده به دانشگاهی که مدنظرتون هستش اما در امریکا تمامی دانشگاه ها تا جایی که من اطلاع دارم و دیدم نیاز به gre هستش.
    اما پیشنهاد من به شما : لطفا ایمیلی به استاد ها بزنید و از شرایط اگاهی کامل داشته اشید و بعد از اون اقدام به انصراف از مستر در ایران کنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.
    من دوباره رزومه میزارم یه نظری بدید ممنون میشم، نمره زبانم هم اضافه شد.
    دوست عزیز

معدل : متوسط رو به خوب ( البته برای دانشگاه هایی که دو سال آخر مد نظرشون باشه خوب محسوب میشه)
    زبان : متوسط اما نمره اسپسکینگ کار رو برای TA شدن سخت می کنه

در کل رزومه متوسط رو به خوب محسوب میشه و میتونه با gre بهترم بشه.

پیشنهاد : سعی کنیید GRE بالای 320 بگیرین خیلی می تونه بهتون کمک کنه

شما شانس گرفتن اند رو قطعا خواهید داشت( به خصوص در دانشگاه های متوسط) ، دانشگاه university of victoria در کانادا به نسبت به بچه های مواد فاند خوب میده و یکی از قطب های ایرانیان در مهندسی مواد هستش و می تونید در دپارتمان مکانیک اپلای کنید

موفق باشید