نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 77 از 159 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد full funded

نقل قول نوشته اصلی توسط jnoori نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون
    یعنی به نظر شما من تا 6-7 ماه دیگه اصلا نمیتونم با استادای دانشگاه ها ایمیل بزنم؟
    الان ایمیل زدن برای شما فایده ای نداره چون دیگه به پاییز سال آینده نمیرسید. زبان را که تکمیل کردید بعد حوالی پاییز سال آینده شروع کنید به تماس برای سال بعدش.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام.من دانشجوی ترم 6 عمرانم دانشگاه صنعتی اصفهان. تافل100 . gre میدونم خیلی خوب میشم. تا الان TA چند تا درس مهم بودم. سابقه تدریس خصوصی درسای دانشکاه و دبیرستانم توی یه اموزشکاه دارم. معدلمم نزدیک 17. recommendationam میتونم بگیرم. دبیر انجمن علمی دانشکاهم بودم. سوال من اینجاست که کنکور بدم و ارشد همینجا بگیرم یا اینکه 9 ترمه تمام کنم و اقدام کنم واسه امریکا یه دانشگاه خوب؟ میخوام full fund شم حتما

سلام، 19000 برای دکتری (کامپوتر) سایمون فریزر همه هزینه ها رو کاور میکنه؟ شهریه ترمی چقدره؟ در سال کلا از 19000 تا چقدر میمونه؟ و ماهی چقدر هزینه خورد و خوراک و کرایه خونه میشه واسه یه نفر؟

Junior Member

با سلام
    ترم 2 کارشناسی هستم
    4-5 سال سابقه کار در ادارات دولتی به عنوان کارشناس شبکه رو دارم
    برنامه نویسی داتن نت کار کاردم سی شارپ و MVC
    برای مهندسی معکوس و شبکه و MVC هم مقاله ارائه دادم (البته به فارسی) منظورم اینه که می تونم مقاله بنویسم اما شرایط و سطحش رو نمی دونم
    برای ارشد چه گراش هایی فاند می دن
    تو کدوم کشور اروپایی فاند رایگان بهتر می دن؟
    حد اقل معدلم باید چند باشه؟؟
    چون وفت دارم می خوام برام تافل یا آیلتس بخونم

یه توضیح کامل می خواستم

سلام
    من نتیجه آزمون آیلتسم امروز یا فردا میاد. می خواستم برای ارشد کامپیوتر یکی از دانشگاه های خوب در کانادا اقدام کنم. با این فرض که نمره آیلتسم 7 شده میشه بگین از کدوم دانشگاه میتونم بورس کامل بگیرم؟ اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط prosperouss نمایش پست ها
    سلام
    من نتیجه آزمون آیلتسم امروز یا فردا میاد. می خواستم برای ارشد کامپیوتر یکی از دانشگاه های خوب در کانادا اقدام کنم. با این فرض که نمره آیلتسم 7 شده میشه بگین از کدوم دانشگاه میتونم بورس کامل بگیرم؟ اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
    در تاپیک شانس پذیرش کل رزومه تون رو بگذارید تا بشه نظر داد. فقط نمره زبان که نیست.

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم. با معدل 16.20. میخواستم برای دکترا برم کانادا. رزومم: 5علمی-پژوهشی، 3 آی اس آی در ژورنال های آمریکایی، 12 کنفرانس بین المللی (چاپ مقاله)، سه ماه دیگه در دانشگاه تورنتو کنفرانس دعوت شدم، نوشتن ده ها مقاله در وبسایت های معتبر آمریکا، اروپا و ژاپن، سابقه کار چند ساله مرتبط در مراکز تحقیقاتی، ترجمه سه کتاب، نگارش یک کتاب مرجع برای دانشگاه تهران، داشتن چندین مصاحبه انگلیسی با شبکه های معروف(بماند)، ارائه یک تز در دانشگاه، ریکامندیشین از سه استاد همکار در آمریکا، نوشتن یک بخش از یک سکشن بوک در دانشگاه کوئینز، نوشتن دو پروژه تحقیقاتی، آیلتس 7، تسلط به عربی. میخواستم بدونم چقدر شانس گرفتن اسکولارشیپ از دانشگاه های UBC، UOT، U Calgary دارم؟ راستش تمام دانشگاه ها رو مطالعه کردم. در بخش current students، رزومه خیلی از دانشجوها رو نگاه کردم. خیلی کمتر از من رزومه داشتن. خیلیهاشون فقط یک یا دو مقاله! فکر میکنید خوشبینانه میتونم روی پذیرش و بورسیه حساب کنم؟ در ثانی، میتونم در کنار اسکولارشیپ، از فاندهای خارجی، TA و RA هم همزمان استفاده کنم؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بگذارید. و در صورت امکان، برام پاسخ رو ایمیل کنید

Junior Member

دوستان سلام.
    همین الان استادی که باهام مصاحبه اسکایپ کرده بود ایمیل زد و گفت قبولم کرده و زودتر اپلای کنم. و به طور خلاصه از شرایط پروژه هم گفته. گفته که 16500 دلار در سال (پذیرشم مستره) میده.
    حالا سوالی که من روم نشد ازش بپرسم اینه که آیا از این مقدار فاند هزینه شهریه کم میشه یا خالص ایتقدر به من میده؟ و اگه شهریه کم میشه چقدر؟
    دانشگاه ساسکاچوان هست. به نظرتون با این فاند چقدر از هزینه های زندگی رو میشه کاور کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید. چون باید تصمیم بگیرم و بهش جواب بدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sm2015 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    همین الان استادی که باهام مصاحبه اسکایپ کرده بود ایمیل زد و گفت قبولم کرده و زودتر اپلای کنم. و به طور خلاصه از شرایط پروژه هم گفته. گفته که 16500 دلار در سال (پذیرشم مستره) میده.
    حالا سوالی که من روم نشد ازش بپرسم اینه که آیا از این مقدار فاند هزینه شهریه کم میشه یا خالص ایتقدر به من میده؟ و اگه شهریه کم میشه چقدر؟
    دانشگاه ساسکاچوان هست. به نظرتون با این فاند چقدر از هزینه های زندگی رو میشه کاور کرد؟
    کمرویی نداره. از خودش بپرسید. احتمالا این فقط RA است و اگر در کنارش TA هم بتونید بگیرید قاعدتا میتونید شهریه و هزینه زندگی را در ساسکاچوان تامین کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sm2015 نمایش پست ها
    دوستان سلام.

بستگی به میزان شهریه و خرج زندگی ان شهر دارد
    ویرایش توسط noushin1 : February 7th, 2015 در ساعت 08:06 AM