نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 81 از 159 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد full funded

با سلام دوستان من کاردانی الکترونیک دارم از دانشگاه دولتی با معدل 15/5
    کارشناسی ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 16/86
    اول میخواستم سوال کنم که با رشته ای که من خوندم واسه مستر چه رشته ای بهتره اقدام کنم؟ آخه رشته من رشته جدیدی هستش تو ایران. تلفیقی از IT و مخابرات هستش
    یک مقاله فارسی هم دارم البته جایی چاپ نشده
    ریکامندیشن هم میتونم بگیرم .
    اول اینکه به نظرتون واسه آمریکا اقدام کنم یا کانادا؟ موندن و اقامت بعد از تحصیل واسم مهمه.
    با فرض اینکه نمره تافل و GRE حدنصاب بیارم امیدی هست از ترم اول فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد full funded

نقل قول نوشته اصلی توسط kamangiir نمایش پست ها
    با سلام دوستان من کاردانی الکترونیک دارم از دانشگاه دولتی با معدل 15/5
    کارشناسی ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 16/86
    اول میخواستم سوال کنم که با رشته ای که من خوندم واسه مستر چه رشته ای بهتره اقدام کنم؟ آخه رشته من رشته جدیدی هستش تو ایران. تلفیقی از IT و مخابرات هستش
    یک مقاله فارسی هم دارم البته جایی چاپ نشده
    ریکامندیشن هم میتونم بگیرم .
    اول اینکه به نظرتون واسه آمریکا اقدام کنم یا کانادا؟ موندن و اقامت بعد از تحصیل واسم مهمه.
    با فرض اینکه نمره تافل و GRE حدنصاب بیارم امیدی هست از ترم اول فاند بگیرم؟
    شما برای گرایش شبکه در رشته های کامپیوتر یا مهندسی برق میتونید اقدام کنید. برای امریکا نمره بالای GRE لازم دارید و برای کانادا باید استاد پیدا کنید که شما را ساپورت کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ممنون از راهنماییتون. برای اقامت بعد از تحصیل با توجه به رشته تحصیلی کدوم کشور راحت تر میشه اقامت گرفت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kamangiir نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. برای اقامت بعد از تحصیل با توجه به رشته تحصیلی کدوم کشور راحت تر میشه اقامت گرفت
    اقامت کانادا در هر حال راحت تره ولی من از امریکا هم ندیدم کسی برگشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر برایتان بازار کار هم در کانادا مطرح است با توجه به بکگروندتان ادامه تحصیل در رشته محیط زیست را توصیه میکنم. البته دانشگاههای محدودی هستند که در رشته محیط زیست به صورت Multidiciplinary پذیرش میگیرند. یعنی از چند دانشکده مختلف جداگانه میشود اپلای کرد ولی مدرک و دپارتمان همان محیط زیست و بخشی از دروس هم میتوانند از سایر دیسیپلینها انتخاب شود. از آن جمله دانشگاه کلگری را میتوانید اپلای کنید که رنک بالایی هم دارد و با توجه به زمینه کاریتون اگر استادی را پیدا کنید که علاقه مند باشد شان خوبی برایتان هست به شرطی که اولا زمینه کاریتان یکی باشد و ثانیا آیلتس 7.0 را بتوانید بیاورید تا مینیممها را داشته باشید. دانشگاههایی مثل کنکوردیا و ریرسون هم احتمال پذیرش را دارید هرچند دپارتمان برق باید اپلای کنید و طبعا رقابتتان بیشتر می شود ولی با توجه به رنک احتمال موفقیت در گرفتن پذیرش در رقابت هم بیشتر است.
    موفق باشید.
    ممنون بابت راهنمایی تون اما برای من یه سوال پیش امده من باید برای دپارتمان برق اپلای کنم برای دانشگاه کلگری یا محیط زیست بعد ایا چون رشته من برق و برای محیط زیست اقدام کنم به علت نا مرتب بودن رشتم با محیط زیست شانس پذیرش کمتر نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان برای فاند کامل با شرایط معدل لیسانس 15.11 ارشد 16.5 و ایلتس 6.5 برای رشته شیمی در کدام دانشگاههای کانادا شانسم زیاده؟ یا اصلا شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin1 نمایش پست ها
    احتمال بورس برای ارشد کمتر از دکتراست ولی تعداد زیادی از بچه ها برای ارشد از کنکوردیا فاند گرفتند
    نوشین جان میشه بیشتر توضیح بدی با چه شرایطی، کنکوردیا بورس واسه ارشد میده،

ApplyAbroad Guru

با سلام
    خیر. شما برای دپارتمان برق و گرایش محیط زیست اپلای میکنید. این لینک را ببینید اطلاعات کامل را برای اپلای و گرایشها را دارد
    https://schulich.ucalgary.ca/node/113
    شما بخش Specialization را ببینید میتونید اطلاعات مربوطه را پیدا کنید. محیط زیست بین رشته ای با توجه به پیش زمینه تحقیق شما بهترین گرایش ادامه تحصیل و شانس خوبی برای اخذ پذیرش از نظر اینجانب برای شماست. به شرطی که استاد مناسب پیدا کنید و رزومه خوبی هم فراهم کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tiger200gold نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی تون اما برای من یه سوال پیش امده من باید برای دپارتمان برق اپلای کنم برای دانشگاه کلگری یا محیط زیست بعد ایا چون رشته من برق و برای محیط زیست اقدام کنم به علت نا مرتب بودن رشتم با محیط زیست شانس پذیرش کمتر نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

برای دکتری مقاله و رزومه برای رقابت برای دریافت فاند مهم است
    آیلتس 6.5 برای برخی دانشگاههای کانادا کم است ولی برخی نیز مینیمم همان 6.5 است
    اگر بتوانید مقاله و احتمالا GRE خوبی داشته باشید احتمال پذیرش با فاند از کانادا هست در غیر این صورت واقعا سخت است مگر آنکه ویژگیهای خاصی در تحصیل و رزومه داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydam نمایش پست ها
    سلام دوستان برای فاند کامل با شرایط معدل لیسانس 15.11 ارشد 16.5 و ایلتس 6.5 برای رشته شیمی در کدام دانشگاههای کانادا شانسم زیاده؟ یا اصلا شانسی دارم؟

سلام یه سوال
    اگه کسی نمره های عالی 20 در دوره کاردانی ش باشه و حتی TA هم بوده باشه اما در دوره کارشناسی ناپیوسته خراب کرده باشه معدل رو و نمره هارو در درسای مشترک چطوری میتونه این رو کاور کنه و عنوانش کنه،