نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 85 از 159 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

با سلام خدمت دوستان
    لطفا با در نظر گرفتن شرایط زیر شانس گرفتن پذیرش من از دانشگاه های کانادا را با فاند کامل بررسی بفرمایید.
    1- مقطع مورد نظر : دکترا
    2- رشته مهندسی شیمی
    3- معدل لیسانس 15.65 دانشگاه آزاد
    4- معدل ارشد 17.37 دانشگاه شیراز
    5- نمره زبان آیلتس 7
    6- یک عدد مقاله کنفرانسی
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با آیلتس 6 از هیچ جا در کانادا پذیرش هم نمیتونه بگیره چه برسه به فاند.
    رشته و دانشگاههاش چی اند؟
    اگه آیلتس 6.5 بگیره چی؟
    مدرک فوق لیسانس مکانیک داره میخاد واسه دکتری اقدام کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem160 نمایش پست ها
    اگه آیلتس 6.5 بگیره چی؟
    مدرک فوق لیسانس مکانیک داره میخاد واسه دکتری اقدام کنه
    6.5 برای بعضی دانشگاهها قابل قبوله ولی برای اینکه همه جا شانس داشته باشه بهتره تا 7 بالا ببره. برای پذیرش و فاند باید استاد پیدا کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازاریابی ورزشی دانشگاه آزاد

سلام دوستان.
    من رشته مدیریت بازاریابی ورزشی در مقطع فوق رو با معدل بالای 18 تموم کردم و رتبه 8 در کنکور ارشد دارم،
    ممکنه راهنمایی بفرمایید ک میتونم بورس بگیرم یا نه.و نحوه بورس گرفتن رو توضیح بدید
    ممنون

سلام دوستان
    خواهشا راهنمایی کنید
    من دوتا ارشد دارم ( بیومکانیک از صنعتی سهند و بیومواد از علوم پزشکی اصفهان) که در هر دو موضوع مکانیک سلول کار کردم.
    به نظر شما این شرایط میتونه رو میزان فاند اثر داشته باشه؟
    اصلا بیان کنم دوتا ارشد دارم یا نه نتیجه عکس میده؟

Member alenme آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه لاوال

سلام دوست من

میزان فاند کاملا به استاد و پروژه تعریف شده بستگی داره.

اگه پروژه ای از سمت صنعت اومده باشه احتمالا فاند بالاتری داره.
    اما تقریبا و به صورت کلی، میزان فاند پرداختی به دانشجویان رشته های مختلف در هر دانشگاهی توی یک رنج خاص هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشا راهنمایی کنید
    من دوتا ارشد دارم ( بیومکانیک از صنعتی سهند و بیومواد از علوم پزشکی اصفهان) که در هر دو موضوع مکانیک سلول کار کردم.
    به نظر شما این شرایط میتونه رو میزان فاند اثر داشته باشه؟
    اصلا بیان کنم دوتا ارشد دارم یا نه نتیجه عکس میده؟
    I have always imagined that paradise will be a kind of library
    Jorge Luis Borges
    -

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    امروز ایمیلی دریافت کردم از طرف Graduate Administrator تحت عنوان Funding confirmation:
    Being a citizen of Iran means that you will not be able to pay the same domestic fees as a Canadian citizen. Therefore, can you please get back to me with an honest answer about your ability to pay the balance of the costs, approximately $30-43k/year for the two years of studying and living, if you do get accepted into the program? Please note that we are recommending you for a TAship, small scholarship and Research Assistantship (as confirmed by your supervisor). You would receive approximately $24,000 for the first three years and at least $12,000 in the 4th year (Research Assistantship amount to be determined later since your supervisor anticipates you finishing the program in 3 years).
    چند سوال داشتم:
    1.
    الان بررسی کردم یعنی سالی 30.000 دلار در کمترین حالت که برای 3 سال دکتری که میشه 90.000 دلار بعد این کمک هزینه ای که دانشگاه میده کل سه سالش میشه 24.000 دلار ؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!!!!!!؟ آیا درست متوجه شدم...یعنی سالی 8.000 دلار کمک هزینه...یعنی 24.000 دلار در سال من خودم باید بدم به عبارتی سالی 72.000.000 میلیون تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
    2.
    به نظر شما چه پاسخی بدهم به دفتر پذیرش دانشگاه چون گفته Please send your response as soon as possible.

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط sasansas : June 24th, 2015 در ساعت 09:02 AM
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    امروز ایمیلی دریافت کردم از طرف Graduate Administrator تحت عنوان Funding confirmation:
    Being a citizen of Iran means that you will not be able to pay the same domestic fees as a Canadian citizen. Therefore, can you please get back to me with an honest answer about your ability to pay the balance of the costs, approximately $30-43k/year for the two years of studying and living, if you do get accepted into the program? Please note that we are recommending you for a TAship, small scholarship and Research Assistantship (as confirmed by your supervisor). You would receive approximately $24,000 for the first three years and at least $12,000 in the 4th year (Research Assistantship amount to be determined later since your supervisor anticipates you finishing the program in 3 years).
    چند سوال داشتم:
    1.
    الان بررسی کردم یعنی سالی 30.000 دلار در کمترین حالت که برای 3 سال دکتری که میشه 90.000 دلار بعد این کمک هزینه ای که دانشگاه میده کل سه سالش میشه 24.000 دلار ؟!؟!!؟!؟!؟!؟؟!!!!!!؟ آیا درست متوجه شدم...یعنی سالی 8.000 دلار کمک هزینه...یعنی 24.000 دلار در سال من خودم باید بدم به عبارتی سالی 72.000.000 میلیون تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
    2.
    به نظر شما چه پاسخی بدهم به دفتر پذیرش دانشگاه چون گفته Please send your response as soon as possible.

با تشکر فراوان
    سلام

البته چیزی که در ایمیل ذکر شده ، هزینه سالیانه تقریبا بین 30 هزار تا 43 هزار دلار برآورد شده. من شخصا از این ایمیل متوجه نمی شم که کمک هزینه تحصیلی شما سالی 24 هزار دلار هست (برای سه سال اول) یا 24 هزار دلار برای کل سه سال ، من فکر می کنم احتمالا سالی 24 هزار تا باشه چون همونطور که در ایمیل اشاره شده سال چهارم به شما 12 هزار دلار فاند تعلق خواهند گرفت و قید شده که انتظار میره شما سه ساله تموم کنید پس میتونیم نتیجه بگیریم در سه سال اول فاند بیشتری می گیرید نه کمتر. پیشنهاد می کنم به Graduate Administrator ایمیل بزنید و 2 موضوع رو سوال کنید : 1. این مبلغ 24 هزار دلار فاند سالیانه هست یا برای کل سه سال پرداخت میشه (یعنی سالی 8 هزار تا) ، 2. ازشون بپرسید انتظار دارند شما حدودا چه مبلغی رو سالیانه تامین کنید (برای سه سال اول)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

البته چیزی که در ایمیل ذکر شده ، هزینه سالیانه تقریبا بین 30 هزار تا 43 هزار دلار برآورد شده. من شخصا از این ایمیل متوجه نمی شم که کمک هزینه تحصیلی شما سالی 24 هزار دلار هست (برای سه سال اول) یا 24 هزار دلار برای کل سه سال ، من فکر می کنم احتمالا سالی 24 هزار تا باشه چون همونطور که در ایمیل اشاره شده سال چهارم به شما 12 هزار دلار فاند تعلق خواهند گرفت و قید شده که انتظار میره شما سه ساله تموم کنید پس میتونیم نتیجه بگیریم در سه سال اول فاند بیشتری می گیرید نه کمتر. پیشنهاد می کنم به Graduate Administrator ایمیل بزنید و 2 موضوع رو سوال کنید : 1. این مبلغ 24 هزار دلار فاند سالیانه هست یا برای کل سه سال پرداخت میشه (یعنی سالی 8 هزار تا) ، 2. ازشون بپرسید انتظار دارند شما حدودا چه مبلغی رو سالیانه تامین کنید (برای سه سال اول)
    با سلام بیکران بر شما بزرگوار
    خیلی خیلی ممنونم...آیا متن زیر را مناسب می دانید
    Having digested the information sent from your university, I have some queries regarding costs of studying and living and the scholarship. In this respect, I was wondering whether or not the $24000 scholarship you pointed out will be paid per annum for the first three years. Generally speaking, could be kind enough to elaborate a bit more on the budget I am expected to pay on myself annually in the first three years of my study?
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام بیکران بر شما بزرگوار
    خیلی خیلی ممنونم...آیا متن زیر را مناسب می دانید
    Having digested the information sent from your university, I have some queries regarding costs of studying and living and the scholarship. In this respect, I was wondering whether or not the $24000 scholarship you pointed out will be paid per annum for the first three years. Generally speaking, could be kind enough to elaborate a bit more on the budget I am expected to pay on myself annually in the first three years of my study?
    سلام
    خواهش می کنم

بهتره دز این ایمیل بجای کلمه scholarship از کلمه (Funding (Noun استفاده کنید چون scholarship بخشی از فاند 24 هزار دلاری شما خواهد بود. بجای per annual هم از Annually استفاده کنید. در سوال آخر شما می خواهید بپرسید چه مقدار هزینه رو شما باید متقبل بشید چون در ایمیل قبل از شما پرسیده شده صدقانه بگید میتونید باقی مانده هزینه رو بپردازید یا خیر پس بهتره اینجوری سوال بشه:

and in your estimation, approximately how much money should I pay annually for the balance of the costs

موفق باشید