نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 91 از 159 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام خسته نباشید .

1- کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه بوعلی سینا با معدل 17.5
    2- آیلتس 7 و جی آر ای ندارم چون تقریبا هر دانشگاهی تو کانادا دیدم برا برق GRE نمیخواستن .
    3- یه مقاله IET journal (communications) هم زیر داوری دارم ( اسم سوم) ، یه کنفرانس بین المللی داخلی انگلیسی هم دارم که البته موضوعش مربوط به قدرته نه مخابرات (اسم اول)
    4- چهار درس TA
    5- 4 ، 5 تا هم مدرک فنی حرفه ای مربوط به برق (جمعا 800 ساعت)
    6- دبیرستان استعداد های درخشان
    7- 3 ماه تدریس زبان در موسسه شکوه
    یه ریکام خیلی خوب هم قرار بود بگیرم که استادش رفته برا عمل قلب متاسفانه :|

هیچ درسی عقب نیفتادم و همه چیز پشت سرهمه و میخوام بدون وقفه اپلای کنم (ترم 6 هستم الان)
    داییم هیات علمی رشته اقتصاد دانشگاه وسترنه . western ontario

قصد اپلای برای ارشد مخابرات سیستم دارم . تا رنک 300 برقم باشه مشکلی نیس فقط مهم اینه که فاند داشته باشه . به نظرتون چقد شانس دارم ؟ خیلی ممنون میشم از پاسخ وراهنمایی هاتون
    اهداف به ترتیب :
    1- waterloo
    2- mc master
    3- western ontario
    4- بقیش دیگه فرقی نداره ، concordia , victoria , ottawa , queens, calgary, و....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام خدمت اساتید محترم
    حدود 1.5 پیش من به یک استادی (بسیار جوون تازه پست دکترا گرفته) تو دانشگاه اوتاواا ایمیل زدم و بعد از 5، 6 روز جواب من رو دادن و از من ایدی اسکایپ خواستن و بعد از حدود 3 هفته باهاشون صحبت کردم. خیلی مثبت بود صحبت ها حتی علننا گفتن که تو از الان دانشجوی پی اچ دی من هستی و مشکل فاند هست و چون فکالتی ممبر جدید هستن و مقدار کمی ابتدای سال فاند گرفتن و اون مقدار فاند رو هم خرج کردن... 3 راه حل بهم دادن که 1. خودشون با یه پروفسوری همگاری دارن پس از اون میخان که از اون بگیرن 2. با استاد راهنماشون تو زمان پب اچ دی خودش صحبت میکنن و چون ارتباط خوبی باهاشون دارن از اون میخاهند که بدهند (اون بروفسور مال دانشگاه لاوال هستن و مال اوتاوا نیستن) 3. خودم از طریق ادمیژن دانشگاه در خواست TA ya RA کنم. ازشون خواست به درصدی بهم بپه گه چقدر امکان داره؟ گفتن حدود 70 %.
    حالا خواستم بپرسم با توجه به شرایط و امیدی که بهم دادن اولا از نظر شما چقدر من شانس دارم بهد هم بنظرتون آیا برای دانشپاه های دیگخ مثل آمریکا یا اروپا اقدام کنم (با توجه به اینکه ددلاین نزدیگ هست)
    ممنونم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اینکه معدل شرط بسیار مهمیه منظور خوده معدله یا ریز نمرات؟
    من معدل لیسانسم 16 حسابداری پیام نورهستش اما دروس تخصصی و بقیه دروس(45 واحد)19 به بالا گرفتم.
    معدل ارشد 18:32 دانشگاه تهران
    تافل ibt 90
    دو مقالهISI و 5 مقاله داخلی
    یک ترجمه کتاب
    و سابقه کار حسابداری به مدت 3 سال با بیمه
    ولی متاسفانه فقط از پس هزینه های اپلای بر میام...به نظرتون میتونم فاند phd از کانادا بگیرم؟
    فاند چطوریه؟اگه پول نداشته باشی کفاف کل تحصیل رو میده؟

پیش فرض پاسخ : انواع بورسیه در کانادا : کسانی بیشتر می دانند توضیح دهید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng نمایش پست ها
    در زمانی فرم noline برای دریافت بورسیه را برای کانادا به عنوان international student پر می کنیم حداقل 7 نوع بورس را می بینید :
    1- common wealth school
    2-CONACYT
    3-Foord Foundation international felo......
    ّ4- Foreign Goverment or University Award
    5-Full bright Scholar
    6-Govement of canada award
    7-rotary scholar

من راجع به این 7 تا هیچ چیز نمی دانم لطفا اگر اطلاع دارید بنویسید؟
    منم برای مهاجرت به کانادا و گرفتن بورسیه اقدام کردم مشکلم همین بود کسی اگه میدونه لطفا جواب بده.ممنون

Junior Member

سلام این شرایط من هستش، حیلی خوب می شه یکی راهنماییم کنه با این رزمه از کجا باید اقدام کنم.

لیسانس (علمی کاربردی) روابط عمومی معدل 17/5
    فوق لیسانس(آزاد تهران) علوم ارتباطات معدل 18/60- رتبه 50 ورودی دانشگاه
    نمره زبان ایلتس 6
    مقاله ندارم
    سابقه کار : نقطه قوی رزمه من سابقه کاریم هست که حدودا 12 سال در یه جای معتبر کارهایی مثل ویراستاری، تحلیل محتوا، تحلیل سایت و کتاب و ...، و همچنین فعالیت های چند جانبه در سطح ملی در خصوص توسعه روستایی داشتم.
    مایلم در زمینه رشته علوم ارتباطات و مطالعات زنان و رشته های مرتبط با زنان و حتی رشته های مرتبط با علوم ارتباطات ادامه تحصیل بدم.
    رزمه کاری بسیار خوبی دارم. از لحاظ رکامند هم مشکلی ندارم. می تونم هر چندتا بخوام بگیرم. سوالم اینه آیا مجددا یک رشته مرتبط فوق بخونم یا برای PHD شانسی دارم با این رزمه یا نه؟
    لطفا یکی بهم جواب بده خیلی سردرگم شدم که از کجا شروع کنم که شانس گرفتن پذیرش داشته باشم.

دوستان سلام
    کسی می دونه در دانشگاه های کانادا، آیا فاند TA شامل شهریه دانشگاه می شه یا نه.
    یه استادی به من گفت سالی دو تا TA بهت می دم که حدودا می شه 5000 دلار.آیا این رو بابت هزینه زندگی بهم میدن یا کلا همش همینه؟.
    شهریه دانشگاه برای یک سال حدودا 12000 دلار کانادا هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی می دونه در دانشگاه های کانادا، آیا فاند TA شامل شهریه دانشگاه می شه یا نه.
    یه استادی به من گفت سالی دو تا TA بهت می دم که حدودا می شه 5000 دلار.آیا این رو بابت هزینه زندگی بهم میدن یا کلا همش همینه؟.
    شهریه دانشگاه برای یک سال حدودا 12000 دلار کانادا هست.
    نه در دانشگاههای کانادا TA و RA شامل معافیت شهریه نمیشه و بورس معافیت شهریه را (در صورت موجود بودن) باید جداگانه بگیرید.

Junior Member

اگر میخواید با هزینه شخصی برید که اونها هم از خداشونه! شانس پذیرشتون بالا خواهد رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی دارم به همراه یک مقاله که از توی پایان نامم استخراج کردم. دارم برای ایلتس 6/5 میخونم و همزمان دارم فرانسه هم یاد میگیرم. معدل لیسانسم 15 و 14 صدم بود. ولی نمره های دروس اختصاصی یا همون اصلی من بالاست. میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش دارم؟ من فاند نمیخوام با هزینه خودم میخوام برم اونجا

سلام
    یک از دوستان یک سوالی داشتن. من جوابی براشون ندارم. ممنون اگر دوستان راهنمایی کنن.

من برای دانشگاه York میخوام اپلی کنم. نمره ایلتس من 6.5 هست ولی توی سایت زده 7. من به استادم گفتم گفته که :
    Please do not be overly concerned with the IELTS minimum requirements at this stage. It is indeed possible to make a case for considering a score lower than 7.0 based on other evidence.
    همچنین برای فاند گفته:
    We will discuss your funding package after receiving your formal application.

بنظرتون اپلی کنم؟ میشه امید داشت؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي بورس تحصيلي از يكي از دانشگاههاي كانادا

در تمام دانشگاه های انگلیسی زبانی که چک کردم هر دو مدرک رو قبول دارن فقط شاید امریکا یکم دیدش به تافل بهتر باشه ولی شما معمولا نمره زبان خوب تو هرکدوم از این دو ازمون بگیرید که زبان شما رو تایید کنه براشون کافیه