نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 98 از 159 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    میخوام برای مقطع ارشد در رشته های Cognitive science یا Neuroscience اقدام کنم با شرایطی که دارم میتونم Fund بگیرم؟
    معدل ۱۹/۴۰(یه ترم تا پایان کارشناسی دارم هنوز) دانشگاه آزاد تهران،رشته روانشناسی بالینی
    تافل ندادم ولی در حدود ۹۵ میتونم بگیرم.
    مقاله ندارم ولی میتونم از پایان نامم یکی در بیارم ولی ارزش داره،تو همین فروم خوندم برا پذیرش ارشد مقاله تاثیر خاصی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-اصفهان

سلام.با شرایط زیر میشه از دانشگاه های مطرح کانادا واسه دکترای مهندسی مکانیک پذیرش گرفت؟
    کارشناسی مهندسی مکانیک آزاد شهرستان.معدل 15.52
    ارشد مهندسی هوافضا گرایش پیشرانش.صنعتی مالک اشتر اصفهان.تافل 95 . gre310
    زمینه ی کاری.CFD.توربوماشین.تبدیل انرژی .توربولانس.
    تا این لحظه سه تا مقاله isi..تعدادشون رو بیشتر میکنم به زودی.
    با تشکر.

Junior Member

سلام دوستان
    میخاستم بدونم اگر کسی ویزای PR داشته باشه (اسکیل ورکر کبک) هزینه های تحصیلش توی مقطع فوق لیسانس و دکتری چقدر است و از چه اسکولارشیپ ها و فاند ها و کلا کمک هزینه هایی میتونه استفاده کنه ؟
    در بهترین و بدترین حالت حدودا چقدر باید شهریه بده ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naghizade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخاستم بدونم اگر کسی ویزای PR داشته باشه (اسکیل ورکر کبک) هزینه های تحصیلش توی مقطع فوق لیسانس و دکتری چقدر است و از چه اسکولارشیپ ها و فاند ها و کلا کمک هزینه هایی میتونه استفاده کنه ؟
    در بهترین و بدترین حالت حدودا چقدر باید شهریه بده ؟
    بستگی به رشته و دانشگاه داره. چه رشته و دانشگاهی مدنظرتونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی به رشته و دانشگاه داره. چه رشته و دانشگاهی مدنظرتونه؟
    من لیسانس عمران از ازاد بجنورد دارم و ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از علوم تحقیقات کرمان. ارشد یا دکتری مدیریت ساخت یا شاخه های دیگه زیرمجموعه عمران. دانشگاه زیاد فرقی نداره .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naghizade نمایش پست ها
    من لیسانس عمران از ازاد بجنورد دارم و ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از علوم تحقیقات کرمان. ارشد یا دکتری مدیریت ساخت یا شاخه های دیگه زیرمجموعه عمران. دانشگاه زیاد فرقی نداره .
    برای هر دانشگاه باید بخش tuition fee را روی خود سایت دانشگاه نگاه کنید چون شهریه ها بسته به رشته و دانشگاه متفاوت است. مثلا برای دانشگاه کنکوردیا در لینک زیر میتوانید چک کنید:

http://www.concordia.ca/admissions/t...alculator.html

سلام دوستان. من اقدام کردم برای PR کانادا و احتمالن سال 2016 بتونم بگیرم. من شرکت نفت شاغلم حدود پنج ساله. و فوق لیسانس برق مخابرات دارم از دانشگاه صنعتی شیراز. قصدم این هست بعد اخذ PR کانادا به اپلای برای دکترا کنم. البته در رشته غیر مهندسی. مدیریت ، علوم کامپیوتر و به ویژه رشته های مرتبط با نفت... رزومه ارشدم قوی نیست چون علاقه به دکترای برق خوندن نداشتم اقدام نگرفتم برای مقاله. شانسی دارم فول فاند بگیرم از دانشگاههای کانادا؟ ایالتش مهم نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samiyababaie نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اقدام کردم برای PR کانادا و احتمالن سال 2016 بتونم بگیرم. من شرکت نفت شاغلم حدود پنج ساله. و فوق لیسانس برق مخابرات دارم از دانشگاه صنعتی شیراز. قصدم این هست بعد اخذ PR کانادا به اپلای برای دکترا کنم. البته در رشته غیر مهندسی. مدیریت ، علوم کامپیوتر و به ویژه رشته های مرتبط با نفت... رزومه ارشدم قوی نیست چون علاقه به دکترای برق خوندن نداشتم اقدام نگرفتم برای مقاله. شانسی دارم فول فاند بگیرم از دانشگاههای کانادا؟ ایالتش مهم نیست
    متاسفانه با یک نگاه واقع بینانه، با رقابت فعلی بر سر گزینه های محدود پوزیشن دکتری و تعداد بالای اپلیکنتهای مرتبط، بدون مقاله آنهم در رشته غیر گرایش فوق لیسانس برای دکتری و فاند شانسی ندارید. بهتر است سایر گزینه هایتان را در اولویت قرار دهید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام.معدل کارشناسیم 12.7و ارشدم 16 است.رشته م فیزیکه از دانشگاه خواجه نصیر .امکان گرفتن فاند تو کانادا رو دارم؟هزینه ی تحصیل و اقامت کانادا چطوره؟

سلام دوستان
    من می خوام برای PhD تو دانشگاهای کانادا اقدام کنم. ولی مشکل اصلی بحث مالیه. حتما میدونین که دانشگاهای کانادا فقط برای 4 سال scholarship رو پرداخت می کنن. البته میگن بعد از اون باز هم بورس هایی برای دانشجوهای خوب هست. با این حال جایی خوندم که خیلی ها مجبور میشن درس رو نصفه رها کنن و برگردن کشورشون. سوال من اینه که آیا Fund به مقداری هست که جواب شهریه و خرج زندگی رو بده و بعلاوه بشه مقداری پس انداز کرد که در صورت طولانی شدن درس، حداکثر دو سال بعد رو با پس انداز گذروند؟ منظور من خصوصا دانشگاه Calgary در شهر Calgary هستش. ممنون