صفحه 44 از 45 نخستنخست ... 343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Moderator

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان. براى زندگى مجردى و اجاره سوئيت (يا اتاقى مستقل) در شهر ميلان (نزديك منطقه Bovisa) و با در نظر گرفتن تمامى هزينه ها ميشه با سالى 8000 يورو زندگى كرد؟ به طور كلى غير از هزينه شهريه، چه مقدار ارز براى يكسال كافى هست؟
    درود
    اگه بخوایید سوئیت بگیرید که تنها باشید ماهی 600-800 میشه و اون موقع اون مبلغ کفاف نمیکنه ولی اگه شیر بگیرید اون موقع مبلغ پایین میاد و میتونید با همین مبلغ به راحتی برای یک سال زندگی کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه سوالی داشتم در زمینه انتخاب شهر. میخواستم برای ادامه تحصیل برم ایتالیا منتها نمیدونم کدوم شهر از لحاظ کیفیت زندگی، فرهنگ، هزینه ، امنیت برای یک زندگی دانشجویی مناسبه ؟
    لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط gholipour2016 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه سوالی داشتم در زمینه انتخاب شهر. میخواستم برای ادامه تحصیل برم ایتالیا منتها نمیدونم کدوم شهر از لحاظ کیفیت زندگی، فرهنگ، هزینه ، امنیت برای یک زندگی دانشجویی مناسبه ؟
    لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
    درود
    تمام شهر ها از نظر تمام مواردی که اشاره کردید خوب هستند منتها هر چقدر به طرف شمال میرید بهتر میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان سلام. می خواستم بدونم این مبالغی که شما دارین میگین کفه هزینه زندگی تو ایتالیا هست رو میشه بی زحمت یه تخمین بزنین که با فرض اینکه همین کارها رو بخواین تو ایران انجام بدین ماهی چقدر میشه که مثلا من بدونم با نوع زندگی که تو ایران دارم اونجا چقدر هزینم میشه؟ با فرضاینکه بورس استانی رو بگیریم که شهریه و خوابگاه صفر بشه و یه سری ژتون هم در اختیار ما باشه چقدر تهش پول نقد در اختیارمون میزارن؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordsaeed87 نمایش پست ها
    دوستان سلام. می خواستم بدونم این مبالغی که شما دارین میگین کفه هزینه زندگی تو ایتالیا هست رو میشه بی زحمت یه تخمین بزنین که با فرض اینکه همین کارها رو بخواین تو ایران انجام بدین ماهی چقدر میشه که مثلا من بدونم با نوع زندگی که تو ایران دارم اونجا چقدر هزینم میشه؟ با فرضاینکه بورس استانی رو بگیریم که شهریه و خوابگاه صفر بشه و یه سری ژتون هم در اختیار ما باشه چقدر تهش پول نقد در اختیارمون میزارن؟
    قربان شما.
    باره ها راجع به این موضوع پست گذاشته شده. شما چندتا پیام خصوصی هم به من دادی اگر اشتباه نکنم. متاسفانه زمان کمی در اختیار دارم و فرصت پاسخگویی به پیام خصوصی ها رو ندارم.
    اگه داری ایتالیا میای نگران هزینه ها نباش. چون دیگه ارزون تر از این نمیشه.
    بستگی به استان داره مقدار دقیق بورسی که تخصیص میدن. شما رو حدود 4000 تا در سال حساب بکن.
    والا من الان در میلان هستم و خونه هم گرفتم، اتاق مستقل دارم و غیره و با پول بورس کامل هزینه هام کاور شده. یه چیزی هم اضافه میارم. ولی خوب ممکنه کسی خرجش بیشتر باشه. ولی همون طور که گفتم برا من اضافه هم میاد. تازه همین هفته پیش رفتم از این شلوار جین خوشگل دم پا کوتاها هم برا خودم خریدم.
    حتما پول با خودتون بیارید برای ابتدای کار.
    حتما حواستون باشه برای بورس استانی به موقع و درست اقدام کنید.
    و این رو هم بدونید که خرج کردن یه نفر با یه نفر دیگه اینجا باهم فرق داره.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

کلا من یک مسئله ای رو راجب سوال دوستان بگم !
    هیچ وقت رویایی فکر نکنید !
    که بگید من اینجوری میرم و این جارو می گیرم و اون کارو می کنم و اون بورس رو میگیرم و اونجوری میشه ! اگه اهل ریسکی بکن این کارو اگه اهل جنگی و آدم قوی و با ثبات و به اصطلاح سختی کشیده ای !
    یا بورس میدن یا نمیدن یا خوابگاه میاد یا نمیاد !!! در هر صورت تو بدترین حالت رو در نظر بگیر ببین پولشو داری ساپورتت کنن یا نه !
    روی هوا اومدن همش استرس و تهش خدایی نکرده شکسته ! داری میای درس بخونی و موفق بشی و بعدش بتونی توی بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشی ! تازه در کنارش زبان سومتم قوی کنی ! کسی موفقه که ایران تفریحاشو کرده نه که بیاد اینجا تفریح کنه تازه نمیگم نکنه ! اما رویای نباشه نره یهو توش غرق شه اومدی درس بخونی هدف غایی و نهایی تا دوسال یا بیشتر فقط و فقط درسه
    کسی که اومد تورین میلان و هرجا فقط فکرش باشه درس و تلاش و بگه 2 سال جون می کنم مثل کسی که مغازه می زنه دو سال خاک می خوره و بعد کارش می گیره !
    اینجوری که بعضی دوستان نظر میدن ! یک دفعه میای می بینی کار پاره وقتم کم پیدا میشه می مونی توش ! وقتی ذهن آزاد نباشه درسم توش نمیره ! هزینه رو لب مرزی نبندید ! فکر بدترین حالتاشو بکنید و یا فاند بگیرید از اول و یا کلا تا یک سقفی پول باشه که موفق بشی و ضربه روحی نخوری ! خلاصه همه چیز بر میگرده به روحیه آدم ...
    هر کس درست حرکت کرد موفق میشه .... هرکس نکرد نمیشه اینو یادتون باشه .... خودشناسی مقدمه همه چیزه ! اول خودتو بشناس .
    این بهترین راه مدیریت کردن هزینه است !

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    باره ها راجع به این موضوع پست گذاشته شده. شما چندتا پیام خصوصی هم به من دادی اگر اشتباه نکنم. متاسفانه زمان کمی در اختیار دارم و فرصت پاسخگویی به پیام خصوصی ها رو ندارم.
    اگه داری ایتالیا میای نگران هزینه ها نباش. چون دیگه ارزون تر از این نمیشه.
    بستگی به استان داره مقدار دقیق بورسی که تخصیص میدن. شما رو حدود 4000 تا در سال حساب بکن.
    والا من الان در میلان هستم و خونه هم گرفتم، اتاق مستقل دارم و غیره و با پول بورس کامل هزینه هام کاور شده. یه چیزی هم اضافه میارم. ولی خوب ممکنه کسی خرجش بیشتر باشه. ولی همون طور که گفتم برا من اضافه هم میاد. تازه همین هفته پیش رفتم از این شلوار جین خوشگل دم پا کوتاها هم برا خودم خریدم.
    حتما پول با خودتون بیارید برای ابتدای کار.
    حتما حواستون باشه برای بورس استانی به موقع و درست اقدام کنید.
    و این رو هم بدونید که خرج کردن یه نفر با یه نفر دیگه اینجا باهم فرق داره.
    موفق باشید.
    سلام و دورود خسته نباشین...ببخشید شما چطور با سالی 4000 زندگی میکنین در میلان؟؟ من یه نگاه اجمالی به این تایپیک انداختم مثلا دیدم هزینه اتاق حدودی پایینش ماهی 300 تاس.میشه سالی 3600 فقط پول اتاق..میشه توضیح بدی.ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooosseintiam نمایش پست ها
    سلام و دورود خسته نباشین...ببخشید شما چطور با سالی 4000 زندگی میکنین در میلان؟؟ من یه نگاه اجمالی به این تایپیک انداختم مثلا دیدم هزینه اتاق حدودی پایینش ماهی 300 تاس.میشه سالی 3600 فقط پول اتاق..میشه توضیح بدی.ممنون میشم
    سایر دوستانی که ایتالیا هستن هم اگر نظرشونو بگن ممنون میشم؟؟ آیا میشه فقط با پول بورس استانی زندگی رو گذروند ونجا با صرفه جویی؟ حالا میلان یا سایر استانها

من میخام واسه رم اقدام کنم
    حدالقل هزینه ی زندگی تو رم چقدره؟
    یه زندگی کاملا دانشجویی

برای زندگی دانشجویی تو ایتالیا چقدر میشه به بورسیه اکتفا کرد؟؟؟؟ به نظرتون علاوه بر بورسیه چقدر پول نیاز هست؟؟؟؟ ایا با کار دانشجویی میشه پرش کرد یا اصلا میشه امیدی به کار دانشجویی بست؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)