صفحه 13 از 45 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ja1361 نمایش پست ها
    دیروز توی مدرسه جلسه بود برای بچهایی که میخواستن برن و یکی از افراد که به بچها راهنمایی میداد گفت باید حداقل 10000 یورو باخودتون ببرین 4000 تایی که مدرسه گفته به هیچی نمیرسه.
    کسی بخواد 10،000 یورو با خودش بیاره بیرون باید رسما ً مبلغ پولش رو اظهار نامه بکنه تو فرودگاه. البته شده بچه ها پولاشونو با این مبالغ اوردن بیرون. ولی باید ثبت بشه.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    بستگی به نحوه زندگیش داره. اما دانشجویی اگه بخوای حساب کنی حدودا ماهی ۶۰۰ تا.
    یورو؟جقدر زیاد!!! شهری با 100هزار تا جمعیت که مثله دهات میمونه 600یورو ماهانه؟ مونیخ با اون عظمتش 600تاست! پس میلان و رم چقدر میشه!؟!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    یورو؟جقدر زیاد!!! شهری با 100هزار تا جمعیت که مثله دهات میمونه 600یورو ماهانه؟ مونیخ با اون عظمتش 600تاست! پس میلان و رم چقدر میشه!؟!
    هزینه ی زندگی در میلان و رم از مونیخ خیلی بیشتره. این خیلی مسئله ی واضحیه. ضمنا ً دهات نیست و از بهترین شهرهای اروپا محسوب می شوند.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

piacenzaاز بهترین شهر های اروپاست؟!!!!!! یعنی از مادرید و پاریس و مونیخ و هامبورگ و مسکو و .... بهتره؟!!! بابا بی خیال!من که چندتا عکس دیدم ازش خیلی وحشت ناک بود!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام دوستان

چرا باید از اول پول زیاد ببریم؟ مگه نمیشه از صرافیها پول فرستاد ایتالیا؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan spand نمایش پست ها
    سلام دوستان

چرا باید از اول پول زیاد ببریم؟ مگه نمیشه از صرافیها پول فرستاد ایتالیا؟؟
    تعداد صرافی‌هایی که این کار رو می‌کنن کم هستن.
    و چه صرافی چه شرکت‌هایی مثه Western Union برای فرستادن پول کارمزد زیادی می‌گیرن.
    در ضمن هیچ تضمینی هم نیست که در آینده همین تعداد صرافی هم این کار رو کنن (یعنی بتونن کنن) با این وضعیت روابط ایران و اروپا..

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    piacenzaاز بهترین شهر های اروپاست؟!!!!!! یعنی از مادرید و پاریس و مونیخ و هامبورگ و مسکو و .... بهتره؟!!! بابا بی خیال!من که چندتا عکس دیدم ازش خیلی وحشت ناک بود!
    منظور من Milan و Rome هست.

Junior Member

سلام.نیاز نیستش با خودتون زیاد پول بیارید.الان کسایی‌ هستن که تو ایران یورو میگیرن و تو این جا به همون اندازه یورو میدان و هیچ کار مزدی کم نمیکنن.اگه خواستید پی‌ام بدید بهتون شما ره‌ و تلفن بدم.این‌ها کلا کارشون اینه . هم تو ایران مغازه دارن و هم اینجا.و کاملا معتبر هم هستن.من خودم بارها این کارو کردم.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanweb نمایش پست ها
    سلام.نیاز نیستش با خودتون زیاد پول بیارید.الان کسایی‌ هستن که تو ایران یورو میگیرن و تو این جا به همون اندازه یورو میدان و هیچ کار مزدی کم نمیکنن.اگه خواستید پی‌ام بدید بهتون شما ره‌ و تلفن بدم.این‌ها کلا کارشون اینه . هم تو ایران مغازه دارن و هم اینجا.و کاملا معتبر هم هستن.من خودم بارها این کارو کردم.
    خیلی ببخشید ولی یه سوالی برای من پیش اومده... اینکه بدون کارمزد پس چه سودی برای این افراد داره که اینکارو انجام میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    خیلی ببخشید ولی یه سوالی برای من پیش اومده... اینکه بدون کارمزد پس چه سودی برای این افراد داره که اینکارو انجام میدن؟
    سلام.خواهش می‌کنم.در راه رضای خدا.شوخی‌ کردم.همون سودی رو که یه صرافی تو ایران میبره ،این آقا هم میبره.شما نگران سودش نباش.اگه خواستی‌ ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار یورو هم می‌تونه بهت بده.به امید خدا هروقت آمدید میلان بگید ببرمتون از خودشون بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)