صفحه 27 از 45 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

من اینو مطمئنم که حداقل خوابگاه های میلان گرونتره!
    When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar, you're only telling the world that you fear what he might say

سلام به دوستان
    من از ژانویه 2014 به مدت 6 تا 9 ماه برای فرصت مطالعاتی به داشگاه سالرنو میرم. از دوستان کسی در این دانشگاه هست که در مورد هزینه های زندگی، شرایط آب و هوایی، اجاره خانه و ... کمک کنه.
    ممنون

Junior Member

سلام
    کسی میدونه دکترا تو پلی تکنیک تورین برا مهندسی برق الکترونیک تو چه سطحیه و حداقل و حدکثر چن سال تموم میشه؟ شنیدم راحت میشه 3ساله تموم کرد. درسته؟
    ارشدش چطور؟
    و به دکترا ماهانه چقدر فاند میدن؟ هزینه زندگی با اجاره خونه خوب و مناسب، خوراک و پوشاک و .. ( همه چی کلا ) برا من و همسرم ماهانه حداقل و حداکثر چقدر میشه؟؟ و اگه بچه دار بشیم هزینه بچه ماهانه زیاد میشه اونجا یا برا بچه کمک هزینه میدن؟ اگه کیدن چقدره و آیا این کافیه؟؟
    ممنون میشم دقیق برام توضیح بدین

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم این موسسات اعزام دانشجو مثلا تکیه گاه دانش که مجوز داره برای اپلای و ویزا و ... 1116 یورو میگیره میگفت نرخ وزارت علوم هست. و برای 5-6 جا اپلای میکنه. این پول برای چه مخارجی هست سفارت هم پول میخواد و درسته از طریق موسسات اقدام کنید؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arkateb نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم این موسسات اعزام دانشجو مثلا تکیه گاه دانش که مجوز داره برای اپلای و ویزا و ... 1116 یورو میگیره میگفت نرخ وزارت علوم هست. و برای 5-6 جا اپلای میکنه. این پول برای چه مخارجی هست سفارت هم پول میخواد و درسته از طریق موسسات اقدام کنید؟
    دوست عزیزم واقعا حیف اینهمه پول رو بدید به این موسسه های من درآوردی که هیچ فرقی هم با اپلای خودتون ندارن کلا شما با هزینه پرمیتو اونجات هم از 1116 یورو هزینه ت کمتر میشه خودت اینجا رو خوب بخون کمک خواستی از بچه ها بپرس منم در خدمتم ویزا که از شما پول نمیخواد اپلای هم اکثرا مجانی هست به جز میلان که 185 یورو بعد از قبولی ازتون میگیره و یه پست مدارک هم داره کلا زیر 700 یورو با بلیط رفتتون در میاد!

Junior Member

خیلی ممنونم لطف کردید دوست عزیز Tommy از آشنایی با شما خوشحالم. سوالات زیادی در مورد ایتالیا دارم که شاید مربوط به این تاپیک نباشه. به ویژه در مورد مقایسه ی ایتالیا با بقیه اروپا. اگر یه همچین تاپیکی بود خوب میشد. براتون پیغام می فرستم. مرسی. چون اینجا بحث هزینه هست یه جا دیدم برای ویزا 4000 یورو تامین مالی یا حساب بانکی لازم هست ؟؟

Junior Member

من هم از موسسه تکیه گاه دانش، (آقای احمدی) سوال کردم گفت برای دانشگاه تور ورگاتا برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس هزینه ای نمیگیرن (چون نمایندش هستن) و میگفتن که بابت پذیرش از دانشگاه های پیسا، کاتولیک میلان و ونیز هم به زودی هزینه پذیرش نمیگیرن. اما برای ویزا و اسکان ایتالیا چرا. نمدونیم والله چه کنیم ، to apply or not to apply !! دیگه الله اعلم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arkateb نمایش پست ها

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

اون دانشگاهایی که شما اسم بردی بجز تور ورگاتا تقریبا کلاس b هستن بهتره اگه میخواین برین ایتالیا واسه دانشگاه معتبر اقدام کنین حیفه در ضمن پول مفت ندین به این موسسه های بی خود

Junior Member

خیلی ممنون. خوب لطفا منو راهنمایی کنید که من الان باید چیکار کنم برای شروع؟ چون واقعا خیلی سوال زیاد دارم. شما خودتون ایتالیا خوندید؟ الان جایی هستید که بتونم شما رو ببینم و اینکه جساراتا شما بابت خدماتی که ارائه میدید هزینه دریافت میکنید؟ آیا در ایتالیا هم میتونیم از شما کمک بگیریم؟ این ایتالیا برای من شده یه تابو! از بس که راجع بهش خوب و بد شنیدم و از بس که همه ضد و نقیض میگن. از یه ور از همین موسسه تکیه گاه دانش قبلا از یکی از دوستانم که الان از طریقشون رفته ایتالیا به من خیلی توصیه شده بود، و از طرفی شما که میفرمایید هزینه از زمان شروع تا رسیدن به اونجا عملا کمتر از این حرفهاست. من خیلی علاقه به رفتن به ایتالیا دارم اما به خاطر شرایط کارم وقت ندارم این پروسه رو طی کنم. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط legitu نمایش پست ها
    خیلی ممنون. خوب لطفا منو راهنمایی کنید که من الان باید چیکار کنم برای شروع؟ چون واقعا خیلی سوال زیاد دارم. شما خودتون ایتالیا خوندید؟ الان جایی هستید که بتونم شما رو ببینم و اینکه جساراتا شما بابت خدماتی که ارائه میدید هزینه دریافت میکنید؟ آیا در ایتالیا هم میتونیم از شما کمک بگیریم؟ این ایتالیا برای من شده یه تابو! از بس که راجع بهش خوب و بد شنیدم و از بس که همه ضد و نقیض میگن. از یه ور از همین موسسه تکیه گاه دانش قبلا از یکی از دوستانم که الان از طریقشون رفته ایتالیا به من خیلی توصیه شده بود، و از طرفی شما که میفرمایید هزینه از زمان شروع تا رسیدن به اونجا عملا کمتر از این حرفهاست. من خیلی علاقه به رفتن به ایتالیا دارم اما به خاطر شرایط کارم وقت ندارم این پروسه رو طی کنم. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    دوست عزیز شما اول بهتره این فروم رو با صبر زیاد بخونی واسه من 2 هفته طول کشید بعدش هر سوالی داشتی ما در خدمت هستیم من ایران هستم ولی اطلاعاتم تقریبا کامله ایتالیا پذیرش دانشگاهاش برا ماها هلوه ولی خوب آلمان و فرانسه نمیشه از لحاظ کاری ( در عوض دردسرهای پذیرش اونجا رو اصلا نداره) شما از استارت کارتون تا خود ایتالیا رو اگه بخواین خودتون کارتون رو انجام بدین با زیر 500 یورو میتونین برین نگران نباشین به هیچ موسسه ای هم اطمینان نکنین بعدا شر میشه واستون خودتون مطمئن ترین شخص هستین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)