صفحه 30 از 45 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

سلام ،من و همسرم هر دو پیاچنزا اکسپت شدیم،میخواستم بدونم هزینه ی زندگی اونجا در مقایسه با میلان چطوره و اینکه آیا به ما خوابگاه متاهلی تعلق میگیره یا نه ؟به نظرتون بهwelcome desk ایمیل بزنم این موضوع و مطرح کنم ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bagpacker نمایش پست ها
    سلام ،من و همسرم هر دو پیاچنزا اکسپت شدیم،میخواستم بدونم هزینه ی زندگی اونجا در مقایسه با میلان چطوره و اینکه آیا به ما خوابگاه متاهلی تعلق میگیره یا نه ؟به نظرتون بهwelcome desk ایمیل بزنم این موضوع و مطرح کنم ؟
    ممنون
    هزینه زندگی (خورد و خوراک) در تمام ایتالیا یکسان هست فقط هزینه اجاره خونه متغیر هست که میلان نسبت به شهرهای دیگه چون توریستی یه خورده گرون تره شما همون 700 تا 800 یورو واسه هر دو نفرتون حساب کن تا اونجایی که من میدونم خوابگاه گرفتن تو ایتالیا سخته و اینکه متاهلی سخت تر هم هست سوالات شما به welcome desk خیلی مربوط نیست فوق بالاش واستون یه تخمین هزینه بفرستن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

سلام.کسی هست جواب بنده روبده؟؟؟؟؟؟؟؟

حدوداکل خرج تحصیل وزندگی ارشد بدون بورس چقدر میشه؟؟؟؟
    دکتراچطور؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط abazar3 نمایش پست ها
    سلام.کسی هست جواب بنده روبده؟؟؟؟؟؟؟؟

حدوداکل خرج تحصیل وزندگی ارشد بدون بورس چقدر میشه؟؟؟؟
    دکتراچطور؟؟؟

هنوز عزیز شما یه اپلایتو بکن جواب بیاد بعد بیا ببین هزینه ها از چه قراره
    سالی 10.000 یورو در نظر بگیر روی هم رفته.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

هزينه يه خانه تو ميلان را هم مي دونيد؟

دوستان كه در ميلان هستن ... من برا اين ترم ميلان پذيرش گرفتم كدوم محله ها ارزون تر از بقيه جاهاست؟ ميشه با ٣٥٠€ فلت تنها گرفت؟
    ویرایش توسط tommy angelo : April 23rd, 2014 در ساعت 04:47 PM دلیل: دو پست راجع به یک سوال هستند

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asgharyan نمایش پست ها
    هزينه يه خانه تو ميلان را هم مي دونيد؟

دوستان كه در ميلان هستن ... من برا اين ترم ميلان پذيرش گرفتم كدوم محله ها ارزون تر از بقيه جاهاست؟ ميشه با ٣٥٠€ فلت تنها گرفت؟
    دوست عزیز یه خونه مستقل تو میلان حدودا 450 تا 500 یورو به بالا هزینه داره که شما میتونین از وبسایتهایی که تو همین فروم معرفی کردیم استفاده کنین (لطفا سرچ بزنین پیدا میکنین!) تو اون وبسایت ها همه جور خونه و قیمتی هست شما با 350 تا میتونین یه اتاق مستقل تو یه آپارتمان share شده کرایه کنین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

این هزینه زندگی که تو سایت دانشگاه زده چقدر واقعی هست ؟ فکر می کنم بخش اجارش درسته اما دو تا شهر تو یه ایالت و با جمعیت حدودا یکسان یکیش زده 800 یورو یکیش زده 500 یورو ؟ مثلا PISA و SIENA

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    این هزینه زندگی که تو سایت دانشگاه زده چقدر واقعی هست ؟ فکر می کنم بخش اجارش درسته اما دو تا شهر تو یه ایالت و با جمعیت حدودا یکسان یکیش زده 800 یورو یکیش زده 500 یورو ؟ مثلا PISA و SIENA
    کلیه سایت های دانشگاه میانگین هزینه زندگی دانشجویی رو محاسبه میکنن و میگن و کامل درست هست.
    حالا شاید شما یکم اقتصادی رفتار کنی و یه 50 یا 100 تایی پایین تر در بیاد ولی در کل در همون رنجه.
    در ضمن هزینه زندگی در شهر های کوچیک و بزرگ فرق داره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

با تشکر از اطلاعات شما، من شنیدم هزینه زندگی در شهرهایی مثل میلان،رم،تورین و فلورانس در ایتالیا از شهرهای بارسلون و مادرید اسپانیا گرانتر نیست، این صحت داره؟ بسیاری از دانشجویان یا افراد مقیم که در سوئیس زندگی می کنند به علت گرانی ، برای بسیاری از خریدهاشون میان ایتالیا... پس به نظر هزینه زندگی متوسطه دانشجویی نباید بالای 600 تا 800 یورو ماهی در شهرهای اصلی ایتالیا باشه!!! آیا همینطوره؟ با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    با تشکر از اطلاعات شما، من شنیدم هزینه زندگی در شهرهایی مثل میلان،رم،تورین و فلورانس در ایتالیا از شهرهای بارسلون و مادرید اسپانیا گرانتر نیست، این صحت داره؟ بسیاری از دانشجویان یا افراد مقیم که در سوئیس زندگی می کنند به علت گرانی ، برای بسیاری از خریدهاشون میان ایتالیا... پس به نظر هزینه زندگی متوسطه دانشجویی نباید بالای 600 تا 800 یورو ماهی در شهرهای اصلی ایتالیا باشه!!! آیا همینطوره؟ با تشکر
    این حرف کاملا سلیقه ای و شخصی هست نمیشه چیزی گفت.
    ولی هزینه یک نفر تو ایتالیا بین 500 تا 600 یورو هست با در نظر گرفتن کمترین امکانات و زندگی کاملا دانشجویی.
    برای کشور های دیگه هم باید هزینه ها رو در بیارین و باهم دیگر مقایسه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)