صفحه 37 از 45 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط farasu نمایش پست ها
    با سلام/ دوستان من دانشگاه رم ساپینزا پذیرش گرفتم. متاهل هستم. کسی میدون ایا این دانشگاه یا هر جای دیگه در رم خوابگاه هست یا نه و چه طور میشه از اینجا اقدام کرد؟ ایا به متاهلا هم میدن ؟من خیلی نگران هزینه هام و غیر از مبلغ بورس نمیتونم چیزی ببرم ممنون
    سلام

بله به متاهل ها هم خوابگاه میدن

خورد و خوراک نسبتا ارزونه اگر بدونید از کجا بخرید. منتها مسکن گرونه که اگر بتونید خوابگاه گیر بیارید کلی پول هم شاید اضافه بیارید

Junior Member m09 آواتار ها

پیش فرض بورس

سلام. چقدر میتونم روی بورس شدن در ایتالیا حساب باز کنم؟ (MA رشته های دیزاین) و در صورت گرفتن بورس هزینه های زندگی هم تامین خواهد بود؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    سلام. چقدر میتونم روی بورس شدن در ایتالیا حساب باز کنم؟ (MA رشته های دیزاین) و در صورت گرفتن بورس هزینه های زندگی هم تامین خواهد بود؟
    سلام

معمولا دو نوع بورس وجود داره. بورس دانشگاه و بورس استانی
    بورس دانشگاه بسیار زیاد و مناسبه معمولا البته بستگی به مقطع شما هم داره. ارشد یا دکتری؟
    بورس استانی هم محتمله البته مقدارش کمه و معمولا غیر مالی باشه مثل دادن خوابگاه یا پرداخت شهریه دانشگاهتون بواسطه سازمان بورس
    هزینه های زندگی هم بستگی به شهر شما داره و خیلی متغیره.

درست بنویسید تا بشه راهنمایی کرد

Junior Member m09 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

معمولا دو نوع بورس وجود داره. بورس دانشگاه و بورس استانی
    بورس دانشگاه بسیار زیاد و مناسبه معمولا البته بستگی به مقطع شما هم داره. ارشد یا دکتری؟
    بورس استانی هم محتمله البته مقدارش کمه و معمولا غیر مالی باشه مثل دادن خوابگاه یا پرداخت شهریه دانشگاهتون بواسطه سازمان بورس
    هزینه های زندگی هم بستگی به شهر شما داره و خیلی متغیره.

درست بنویسید تا بشه راهنمایی کرد
    ممنون بابت پاسخ
    گفتم MA.. ارشد..
    میخواستم حرفه ای ایتالیایی یاد بگیرم اما در صورت نگرفتن بورس ممکنه اصلا از پس هزینه هاش برنیام و آلمان برام مناسب تر باشه..
    واسه همین میخوام بدونم اساسا من چند درصد میتونم روی گرفتن بورس واقعا حساب باز کنم؟! شهر هم میلان یا تورین
    ویرایش توسط m09 : November 5th, 2015 در ساعت 11:17 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ
    گفتم MA.. ارشد..
    میخواستم حرفه ای ایتالیایی یاد بگیرم اما در صورت نگرفتن بورس ممکنه اصلا از پس هزینه هاش برنیام و آلمان برام مناسب تر باشه..
    واسه همین میخوام بدونم اساسا من چند درصد میتونم روی گرفتن بورس واقعا حساب باز کنم؟! شهر هم میلان یا تورین
    درود
    شما تاپیک بورسهای استانی را بخونید کامل توضیح داده شده که بورس به چه نحوی هست.
    اگه مدارکتون کامل باشه بورس شاملتون میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام

دوستان ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین:
    - چند جا خوندم که برای ورود به ایتالیا باید تضمین مالی بدین که از پس هزینه ها برمیاین. که میشه معادل 10 یا 20 هزار یورو پول توی حساب بانکی. آیا این مطلب درسته ؟
    - اگه برای دوره مسترز پذیرش بگیریم در طول مدت تحصیل اجازه برگشت به ایران رو داریم ؟ (برای تعطیلات بین ترم یا...) دکتری چطور ؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    سلام

دوستان ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین:
    - چند جا خوندم که برای ورود به ایتالیا باید تضمین مالی بدین که از پس هزینه ها برمیاین. که میشه معادل 10 یا 20 هزار یورو پول توی حساب بانکی. آیا این مطلب درسته ؟
    - اگه برای دوره مسترز پذیرش بگیریم در طول مدت تحصیل اجازه برگشت به ایران رو داریم ؟ (برای تعطیلات بین ترم یا...) دکتری چطور ؟

با تشکر
    درود
    برای هر سال 7500یورو هست که باید حسابتون گردش داشته باشه و تو قسمت مربوطه بیشتر مطالعه کنید.
    بله ویزاتون مولتی هست هر چقدر خواستید میتونید سفر کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام من اراسموس موندوس قبول شدم دو ترمش تو برگمو ایتالیا هست. هزینه ماهی 1000 یورو میدن کسی میدونه برا دو نفر چطوره؟ کفاف میده؟ یک نفر چی؟ در حد زندگی دانشجوی هم باشه خوبه ممنونم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام من اراسموس موندوس قبول شدم دو ترمش تو برگمو ایتالیا هست. هزینه ماهی 1000 یورو میدن کسی میدونه برا دو نفر چطوره؟ کفاف میده؟ یک نفر چی؟ در حد زندگی دانشجوی هم باشه خوبه ممنونم
    بله برای دو نفر کافی و برای یک نفر زیاد است.با این پول در بعضی شهرها حتی میشه یک آپارتمان مستقل هم کرایه کرد.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    درود
    برای یک نفر کامله یه چیزی هم میتونید سیو کنید برای دو نفر اگه واقعا دانشجویی زندگی کنید شاید اوکی باشه.
    کسانی که فاند دکترا میگیرن 1000و خورده ای پول میگیرن ولی دیگه هزینه همه چی با خودشون هست.
    پس شما باید اینارو در نظر بگیرید:
    هزینه کرایه یه اتاق دابل از 500تا700 برای دو نفر برای یک نفر هم 250-350 هست.
    شما هزینه خورد و خوراک هم دارید که ماهی 150-250 برای یه نفر به صورت متغییر در نظر بگیرید.
    هزینه های جانبی رو هم که روز های اول دارید و در اینده خواهید داشت رو حساب نمیکنیم ولی باید در نظر بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)