صفحه 38 از 45 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

سلام دوستان
    من اخیرا تونستم برای فیلوشیپ از یکی از استادای دانشگاه ساپینزا پذیرش بگیرم. طبق این فیلوشیپ:
    "اين بورس ها هزينه بليط دوطرفه با نرخ کلاس اکونومی، بيمه پزشکی و هزينه های زندگی فرد بورسيه را تامين می نمايد. اين هزينه ها فقط برای فرد دريافت کننده بورس تامين خواهد شد و برای همراهان قابل پرداخت نمی باشد. مبلغ بورس بين ماهيانه 800 تا 1500 دلار آمريکا است که طبق شرايط اقتصادی کشور ميزبان و جايگاه پژوهشی متقاضی تعيين خواهد شد. بعلاوه، مبلغ ماهيانه 500 دلار آمريکا نيز به عنوان شهريه پژوهشی (Bench fee) مرکز ميزبان مقرر شده است."
    خیلی نگران این هستم با توجه به اینکه این مبلغ بر اساس دلار امریکاس میتونه تمام هزینه های زندگی و کرایه رو در رم تأمین کنه؟ ممنون میشم اگر هزینه های خورد و خوراک و کرایه رو برای زندگی یه دانشجو بهم بگید.
    و اینکه یه ریسرچ فیلو میتونه از خوابگاه استفاده بکنه؟
    ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اخیرا تونستم برای فیلوشیپ از یکی از استادای دانشگاه ساپینزا پذیرش بگیرم. طبق این فیلوشیپ:
    "اين بورس ها هزينه بليط دوطرفه با نرخ کلاس اکونومی، بيمه پزشکی و هزينه های زندگی فرد بورسيه را تامين می نمايد. اين هزينه ها فقط برای فرد دريافت کننده بورس تامين خواهد شد و برای همراهان قابل پرداخت نمی باشد. مبلغ بورس بين ماهيانه 800 تا 1500 دلار آمريکا است که طبق شرايط اقتصادی کشور ميزبان و جايگاه پژوهشی متقاضی تعيين خواهد شد. بعلاوه، مبلغ ماهيانه 500 دلار آمريکا نيز به عنوان شهريه پژوهشی (Bench fee) مرکز ميزبان مقرر شده است."
    خیلی نگران این هستم با توجه به اینکه این مبلغ بر اساس دلار امریکاس میتونه تمام هزینه های زندگی و کرایه رو در رم تأمین کنه؟ ممنون میشم اگر هزینه های خورد و خوراک و کرایه رو برای زندگی یه دانشجو بهم بگید.
    و اینکه یه ریسرچ فیلو میتونه از خوابگاه استفاده بکنه؟
    ممنونم
    درود
    راجب هزینه ها پست قبلی مشخص شده که چجوری هست و میشه گفت برای همه شهر ها یکی هست حالا با یه مقدار کمی بالا، پایین.
    راجب خوابگاه که خصوصی ها گرونه برای دولتی ها هم باید با استاد مربوطه حرف بزنید اگه بگه میتونه بگیره اوکیه اگه نه که یا باید اتاق کرایه کنید یا وقتی رسیدید ببینید خوابگاه میدن یا نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان من اگه بخوام پذیرش با بورس استانی بگیرم برای مقطع کارشناسی ارشد میخوام بدونم که 5200 یورو بورس با 2000 تا خودم همرام بیارم کافیه و اینکه کدوم شهر ارزونتره برای رشته ی حسابداری و مالی

خوابگاه های ایتالیاچطور هستن دوستان میشه زندگی کرد؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 21st, 2016 در ساعت 10:41 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اگه بخوام پذیرش با بورس استانی بگیرم برای مقطع کارشناسی ارشد میخوام بدونم که 5200 یورو بورس با 2000 تا خودم همرام بیارم کافیه و اینکه کدوم شهر ارزونتره برای رشته ی حسابداری و مالی

خوابگاه های ایتالیاچطور هستن دوستان میشه زندگی کرد؟
    درود
    شما باید در نظر بگیرید که به چه نحوی و در چه بازه ای این بورس داده میشه تاپیک مربوطه را مطالعه کنید نخیر 2000 کمه.
    شهر ارزون وجود نداره مگر اینکه حومه شهر باشه.
    حسابداری را اکثر دانشگاه ها دارند بر اساس رزومه ببینید کدومش براتون اوکیه.
    بله خوابگاه ها از هر نظر اوکی هستند.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان
    در مورد گرفتن وام دانشجویی در دانشگاهای ایتالیا کسی اطلاعی داره. من از یکی از دوستان شنیدم میشه 15000 یورو وام دانشجویی گرفت میخواستم بدونم برای همه ی دانشگاها و همه ی دانشجو ها صادق هست؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbordbar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد گرفتن وام دانشجویی در دانشگاهای ایتالیا کسی اطلاعی داره. من از یکی از دوستان شنیدم میشه 15000 یورو وام دانشجویی گرفت میخواستم بدونم برای همه ی دانشگاها و همه ی دانشجو ها صادق هست؟
    ممنون
    درود
    این وام تنها برای بولونیا هست و شهر های دیگر این وام را ندارند.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    این وام تنها برای بولونیا هست و شهر های دیگر این وام را ندارند.
    به شهر ربطی نداره
    یه سری دانشگاه ها قرارداد دارن با بانک
    این لیست دانشگاه ها
    https://www.unicredit.it/it/giovani/...adhonorem.html
    میبینید مثلا پلیمی هم هست
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Senior Member kran آواتار ها

Hi huys

I highly recommend the following site for grasping crucial information of life in multiple regions of the world specially Italy.
    You can get any information about, Health, Education, Economy and so forth.
    It isn't an encyclopedia for any question, is is just a Rule of thumb.
    Hope to be useful
    http://www.prosperity.com/#!/

Good luck.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستانی که از شرایط زندگی در فلورانس یا میلان خبر دارند میشه بگید که هزینه های زندگی در این دو شهر(واسه یک دانشجوی ارشد معماری)چقدر هست؟؟
    و اینکه میشه با کار کردن از پس هزینه ها بر اومد؟!؟!
    ممنون از لطفتون

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    به شهر ربطی نداره
    یه سری دانشگاه ها قرارداد دارن با بانک
    این لیست دانشگاه ها
    https://www.unicredit.it/it/giovani/...adhonorem.html
    میبینید مثلا پلیمی هم هست
    سلام. ممنون از کمک هاتون.
    این وام چه شرایطی داره برای گرفتنش و چه شرایطی برای پرداخت؟ شرمنده من ایتالیایی بلد نیستم نمیفهمم چی نوشته توی سایته فقط لیست دانشگاههاشو دیدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)