صفحه 43 از 45 نخستنخست ... 33343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

Moderator

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eqe نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از ساپینزا رم بورس 19800 یورویی واسه دکترا گرفتم. اینجوری که متوجه شدم شامل مالیات نمیشه. در مورد شهریه چیزی نمیدونم. میخواستم بدونم آیا این هزینه برای یه زندگی عادی تو شهر رم کافیه؟
    درود
    بله مالیات از این مبلغ کسر میشه و ماهی حول و هوش 1000تا1100 میمونه براتون و با این پول هم میشه به راحتی زندگی کرد و هم سیو کرد.
    دکترا شهریه نداره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eqe نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از ساپینزا رم بورس 19800 یورویی واسه دکترا گرفتم. اینجوری که متوجه شدم شامل مالیات نمیشه. در مورد شهریه چیزی نمیدونم. میخواستم بدونم آیا این هزینه برای یه زندگی عادی تو شهر رم کافیه؟
    بعد از کسر مالیات 1470 تا براتون واریز میشه هر ماه.
    برای زندگی هم بستگی به این داره که مجرد باشید یا متاهل هزینه ها فرق داره.
    اگه مجرد باشید و خونه share بگیرید پول زیادی میتونید پس انداز کنید

Junior Member

سلام
    من و برادرم میخوایم آزمون IMAT 2018 رشته پزشکی رو اقدام کنیم تو ایتالیا
    1. هزینه زندگی و کرایه یه سوئیت 40 متری رو حدود 1100 یورو (ماهانه و برای 2 نفر) تخمین زدیم. آیا به واقعیت نزدیکه؟
    2. اونجا کار دانشجویی، کار تو کافه، بار، رستوران و ... ساعتی چقدره درآمدش؟ (شنیدم که ماهی 40 ساعت میشه کار کرد، درسته؟)

مرسی از راهنماییتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakm نمایش پست ها
    سلام
    من و برادرم میخوایم آزمون IMAT 2018 رشته پزشکی رو اقدام کنیم تو ایتالیا
    1. هزینه زندگی و کرایه یه سوئیت 40 متری رو حدود 1100 یورو (ماهانه و برای 2 نفر) تخمین زدیم. آیا به واقعیت نزدیکه؟
    2. اونجا کار دانشجویی، کار تو کافه، بار، رستوران و ... ساعتی چقدره درآمدش؟ (شنیدم که ماهی 40 ساعت میشه کار کرد، درسته؟)

مرسی از راهنماییتون
    درود
    1- بله میشه از این پایینتر هم پیدا کرد همین 1000 خوبه.
    2-از 4یا 5 یورو ساعتی شروع میشه تا 7-8 یورو. نخیر هفته ای 20 ساعت شما اجازه کار دارید. ولی چون اینجور کار ها بیمه و مالیات ندارند بیشتر از این هم میتونید کار کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز میخوام یه سری مطالبی رو بگم در مورد میلان و زندگی در ایتالیا که بد نیست بدونین
    اگه خوابگاه ندارین و میخواین خونه اجاره کنین باید بدونبن که اینجا
    بیشتر قراردادهای اجاره خونه به این صورته که حتما اول قرارداد ازتون 1500 یورو پول پیش میگیرن و پول اجاره یک ماه هم که حداقل 600 یورو هست میگیرن و آخر ماه اول هم اجاره ماه اول رو دوباره میدین و از اون طرف اگه بخواهین که آژانس ها براتون خونه پیدا کنن 250 یورو هم باید به اونها بدین که خیلی واجبه چون اگه ایتالیایی بلد نباشین خودتون نمیتونین خونه پیدا کنین و به احتمال زیاد 50 یورو در ماه هم پول شارژ میگیرن.
    من خودم فکر میکردم پیدا کردن خونه در ایتالیا و دادن اجاره کار راحتیه و در سایت ها یه جایی رو پیدا کنی و رزرو میکنی و آخر ماه هم 500 یورو بیشتر نمیگیرن ولی اومدم اینجا دیدم که اصلا اینترنتی نمیتونم خونه بگیرم چون زبان انگلیسی اصلا صاحب خونه ها نمیدونستن و خونه های کمی هم موجود بود در رنج قیمتی که من میخواستم برای همین من با دوستان دیگه ای که داشتم دادیم آژانس برامون خونه پیدا کرد.
    در مورد باز کردن حساب بانکی هم
    من مشکل پیدا کردم چون تا کارت اقامت برات نیاد بهت اجازه نمیدن حساب باز کنی تا خانواده بتونن براتون هر ماه پول بریزن پس حتما باید برای حداقل پنج ماه اول رو با خودتن بیارین تا زمانیکه کارت اقامت بهتون بدن و بتونین حساب باز کنین. البته بهتون مستر کارت میدن اما با مستر کارت فقط میتونین داخل خود ایتالیا پول جابه جا کنین.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ما یک مشاور تحصیلی پیدا کردیم، که میگه من براتون با بورسیه تضمینی 3000 تا در سال با خوابگاه و هزینه دانشگاه که کلش بورس میشه شما را ثبتنام می کنم و میفرستم، 3میلیون هم هزینه کارشون میشه برای هر کدوممون، می خواستم بدونم اینی که ایشون میگن یکم افسانه ای نیست؟
    که ما همه چیمون رو دانشگاه بده، بعد 3000 یورو هم دستی به ما سالیانه بده اونم در مقطع کارشناسی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Danie1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ما یک مشاور تحصیلی پیدا کردیم، که میگه من براتون با بورسیه تضمینی 3000 تا در سال با خوابگاه و هزینه دانشگاه که کلش بورس میشه شما را ثبتنام می کنم و میفرستم، 3میلیون هم هزینه کارشون میشه برای هر کدوممون، می خواستم بدونم اینی که ایشون میگن یکم افسانه ای نیست؟
    که ما همه چیمون رو دانشگاه بده، بعد 3000 یورو هم دستی به ما سالیانه بده اونم در مقطع کارشناسی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    hi
    You can do it by yourself, dont pay to the institutes
    it is not the exact amount that he mentioned
    check out the link you will get all of the informations that you need
    بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Junior Member

سلام دوستان

با حقوق خالص 1000 یورو در ماه، میشه توی تورین زندگی کرد ؟ ( منظورم اینه تو چه سطحی میشه ؟) همچنین، اگه در مورد رقم های اجاره خونه توی تورین اطلاعات بدین ممنون میشم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با حقوق خالص 1000 یورو در ماه، میشه توی تورین زندگی کرد ؟ ( منظورم اینه تو چه سطحی میشه ؟) همچنین، اگه در مورد رقم های اجاره خونه توی تورین اطلاعات بدین ممنون میشم.
    درود
    بله به راحتی میتوانید زندگی کنید و مبلغی هم ماهانه سیو کنید.
    قیمت اجاره متفاوته و بر اساس منطقه و شرایط خونه فرق میکنه شما ماهانه بین ۳۰۰-۵۰۰ برای یک اتاق سینگل در نظر بگیرید

سلام دوستان. براى زندگى مجردى و اجاره سوئيت (يا اتاقى مستقل) در شهر ميلان (نزديك منطقه Bovisa) و با در نظر گرفتن تمامى هزينه ها ميشه با سالى 8000 يورو زندگى كرد؟ به طور كلى غير از هزينه شهريه، چه مقدار ارز براى يكسال كافى هست؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)