صفحه 6 از 45 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 447

موضوع: هزینه ی زندگی در ایتالیا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه ی زندگی در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    این موضوع خوابگاه رو‌ می‌شه بیشتر توضیح بدین
    میگن نباید زیاد روش حساب کنیم، خوابگاهش بده،یا چون کمه بهمون نمیرسه،یا کلا آدم خونه بگیره راحتره؟
    اگه آدم بخواد خوابگاه بگیره حتما باید بورس باشه؟
    در مورد بورس هم اگه لینکی‌ غیر از این دارین بهم بدین،می‌خوام بدونم شرایط بورس‌هاشون چیه که حداقل همون شهریه و بدن(منظورم غیر از edisu)
    http://international.polito.it/en/financial_aid
    کم که نیست، بد هم نیست. اما ممکنه دقیقاً اون خوابگاهی که میگید نشه.
    خونه گرفتن حداقل یه جای بسیار بسیار مناسب (از لحاظ اقتصادی)، ماهی حدود 600 یورو هزینه داره! (حداقل) پس خیلی به فکر خونه نباشید. (میلان)
    من خودم حساب کردم که اگه زیر 4 نفر باشین و بخواین خونه بگیرین صرفه با همون خوابگاهه! یه آپارتمان دو خوابه حداقل ماهی 1300 تا هزینه داره! (میلان)
    خوابگاه با بورس و یا بدون بورس فقط قیمتهای مختلفی داره و معمولاً هیچ مشکلی به جز اینکه ممکنه خوابگاهی که خودتون درخواست دادید رو قبول نکنن نداره.
    برای بورس هم به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

راستی من اطلاعاتم بیشتر میلانی حساب میشه و کاملاً آپدیت هستم از این حیث! خوابگاه های در حال ساخت و در حال تعمییر و حتی اونای که تا 3 ماه دیگه میره برای تعمییرات رو خبر دارم! اما تورین رو دقیق نمیدونم، البته تاجایی که شنیدم وضعیت خوابگاه های تورین هم خوب بود.
    ویرایش توسط halandoon : September 30th, 2010 در ساعت 03:33 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    خونه گرفتن حداقل یه جای بسیار بسیار مناسب (از لحاظ اقتصادی)، ماهی حدود 600 یورو هزینه داره! (حداقل) پس خیلی به فکر خونه نباشید. (میلان)
    من خودم حساب کردم که اگه زیر 4 نفر باشین و بخواین خونه بگیرین صرفه با همون خوابگاهه! یه آپارتمان دو خوابه حداقل ماهی 1300 تا هزینه داره! (میلان)
    خوابگاه با بورس و یا بدون بورس فقط قیمتهای مختلفی داره و معمولاً هیچ مشکلی به جز اینکه ممکنه خوابگاهی که خودتون درخواست دادید رو قبول نکنن نداره.

راستی من اطلاعاتم بیشتر میلانی حساب میشه و کاملاً آپدیت هستم از این حیث! خوابگاه های در حال ساخت و در حال تعمییر و حتی اونای که تا 3 ماه دیگه میره برای تعمییرات رو خبر دارم! اما تورین رو دقیق نمیدونم، البته تاجایی که شنیدم وضعیت خوابگاه های تورین هم خوب بود.
    آخه من هیچکسو تاحالا ندیدم خوابگاه گرفته باشه،همه اینجا مایه دارن؟
    من تورینو می‌خوام برم اما فکر کنم تفاوتش با میلان تو جزئیات و قیمت

باشه،تو خوابگاه سلف داره واسه غذا یا باید بریم دانشگاه؟
    hatefrade میگفت تو تورین با ۳۵۰ می‌شه خونه گرفت،اما نگفت چند نفری،من تو سایت خود دانشگاه تورین هرچی‌ می‌گردم واسه خوابگاه چیزی پیدا نمیکنم،سایت جانبی وجود داره یا من گیجم؟

Junior Member

- -

خوب میشه اگه ماجرای هر کدوم از خوابگاهارو توضیح بدین یا تیتروار هم که شده اشاره کنید ؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    - -

خوب میشه اگه ماجرای هر کدوم از خوابگاهارو توضیح بدین یا تیتروار هم که شده اشاره کنید ؟
    فکر خوبیه، منتها من از بچه های ارشد که به تازگی رفتن میخوام که بیان خودشون راجع به خوابگاهی که الان توش هستند نظر بدن. شما هم لطفاً نظرتون رو راجع به خوابگاه Leonardo که الان هستید به ما بگید.
    -------------------------------------------------
    دوستان گرامی لطفاً ادامه گفتمان درباره خوابگاه ها رو در تاپیک مربوطه ادامه بدید. ممنونم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

رشته و دانشگاه

فکر خوبیه، منتها من از بچه های ارشد که به تازگی رفتن میخوام که بیان خودشون راجع به خوابگاهی که الان توش هستند نظر بدن. شما هم لطفاً نظرتون رو راجع به خوابگاه Leonardo که الان هستید به ما بگید.
    -------------------------------------------------
    دوستان گرامی لطفاً ادامه گفتمان درباره خوابگاه ها رو در تاپیک مربوطه ادامه بدید. ممنونم.
    چرا فقط خوابگاه؟
    کسایی‌ که خونه دارن هم قیمت و اینکه چند نفرین رو بنویسن، و اگه شد یه توضیح کوچیک در مورد خونه که چند تا اتاق داره و اندازش چقدره
    جناب halandoon اگه می‌شه خودتون افتتاح کنین با مشخصات خونتون
    راستی‌ هرکی‌ می‌نویسه شهرشم بگه

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

فعلن یه سری از بچه‌ها تو تورین خوابگاه گرفتن.. بقیه تو نوبتن..
    بچه‌های ارشد خوابگاه Single میگیرن و لیسانس‌ها معمولن خوابگاه دو نفره..
    خوابگاه‌های بزرگ خودشون منسا دارن و همشون هم شامل ادیزو هستن و ماهایی که خوابگاه فعلن نداریم هم میتونیم بریم از منساهای خوابگاه‌ها استفاده کنیم..
    در مورد خونه هم قیمت‌ها خیلی بالاتر از ایرانه.. خیلی از خونه‌ها چیزی به اسم پذیرایی ندارن مثه ما ! اگه بخوای ماهی ۲۵۰ تا ۳۰۰ برای خونه بدی باید دنبال یه جایی باشی که ۴ نفره بگیری..

اینم لیست خوابگاه‌های تورین.. اگه بگردی عکساشون هم تو سایت می‌تونی پیدا کنی:
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/res...ersitarie.html
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    فعلن یه سری از بچه‌ها تو تورین خوابگاه گرفتن.. بقیه تو نوبتن..
    بچه‌های ارشد خوابگاه Single میگیرن و لیسانس‌ها معمولن خوابگاه دو نفره..
    خوابگاه‌های بزرگ خودشون منسا دارن و همشون هم شامل ادیزو هستن و ماهایی که خوابگاه فعلن نداریم هم میتونیم بریم از منساهای خوابگاه‌ها استفاده کنیم..
    در مورد خونه هم قیمت‌ها خیلی بالاتر از ایرانه.. خیلی از خونه‌ها چیزی به اسم پذیرایی ندارن مثه ما ! اگه بخوای ماهی ۲۵۰ تا ۳۰۰ برای خونه بدی باید دنبال یه جایی باشی که ۴ نفره بگیری..

اینم لیست خوابگاه‌های تورین.. اگه بگردی عکساشون هم تو سایت می‌تونی پیدا کنی:
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/res...ersitarie.html
    مثل همیشه جواب کاملی دادی
    مرسی‌
    فقط اینکه واسه این خوابگاه‌ها باید حتما بورس dsu داشت یا نه،اینا dsu رو هم سوپرت می‌کنن ؟؟!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

مثل همیشه جواب کاملی دادی
    مرسی‌
    فقط اینکه واسه این خوابگاه‌ها باید حتما بورس dsu داشت یا نه،اینا dsu رو هم سوپرت می‌کنن ؟؟!!
    خواهش می‌کنم !
    آره دیگه اینا خوابگاه‌های ادیزو هستن و کسایی شانس گرفتنشون رو دارن که واسه این بورس اقدام کنن.. این از جمله مزایاییه که میگم بورس ادیزو نسبت به بورس خود دانشگاه داره..
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    خواهش می‌کنم !
    آره دیگه اینا خوابگاه‌های ادیزو هستن و کسایی شانس گرفتنشون رو دارن که واسه این بورس اقدام کنن.. این از جمله مزایاییه که میگم بورس ادیزو نسبت به بورس خود دانشگاه داره..
    منم بابام باز نشسته است،ولی‌ دوست دارم تا حد ممکن واسه اجاره نامه دروغ نگم،ولی‌ مثل اینکه آدم مجبوره

خوابگاهای دیگه چطور؟
    چند % خوابگاه‌ها مال این بورسه؟
    کلا مثل اینکه خوابگاه‌های خوبی‌ داره،تقریبا همش، آره؟

چرا فقط خوابگاه؟
    کسایی‌ که خونه دارن هم قیمت و اینکه چند نفرین رو بنویسن، و اگه شد یه توضیح کوچیک در مورد خونه که چند تا اتاق داره و اندازش چقدره
    جناب halandoon اگه می‌شه خودتون افتتاح کنین با مشخصات خونتون
    راستی‌ هرکی‌ می‌نویسه شهرشم بگه
    ما یه خونه بیلوکاله گرفتیم توی میلان. یک خواب داره، یه حال، یه آشپزخونه و حمام و دستشویی و انباری. نزدیک مترو. ماهی 950 یورو + پول برق و گاز -->> برای 3 نفر.
    برای سه نفر جاش کافیه و فعلا که احساس راحتی می کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)