صفحه 34 از 40 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید،خیلی سردرگم شدم
    من کاردانی آزاد دارم و کارشناسی سراسری ام ، 2 مشکل دارم
    اول اینکه برای ترجمه کاردانی دانشگاه آزاد همین که ببرم ترجمه رسمی با مهر موم کافیه؟؟ یا مراحل دیگری هم هست
    دوم اینکه برای پست مدارک که گفته شده تو پاکت دانشگاه باشه و خودشون باید پست کنند جداگانه اینکار شدنیه؟؟

با سلام

من مدرک لیسانسم رو سال 86 از دانشگاه آزاد مشهد دریافت کرده ام. هولوگرام هم داره. آیا قابل ترجمه است یا بایستی به تهران ارسال بشه؟

Junior Member

مدارک با مهر برابر اصل که دفترخانه رسمی میزنه قابل ترجمه هست؟

Junior Member

با سلام
    سوالم اینه نمیشه فایل اسکن شده مدارک رو براشون بفرستیم؟من هنوز اقدام نکردم.چیزی از ترجمه مدارک نمیدونم.ممنون میشم یه توضیح کلی بدید.مرسی

Junior Member asherli2 آواتار ها

سلام دوستان

تا حالا کسی با مدرک موقت تحصیلی دانشگاه آزاد، برای مصاحبه سفارت آلمان اقدام کرده؟

Junior Member

من دانشگاه آزادیم و مدارکو جمع کردم و ترجمه کردم و بردم دانشگاه آزاد که انتهای ستاری هست و بخش بین الملل دادم آقای طباطبایی گذاشت تو پاکت و فرستاد واسه دانشگاه مقصد. به همین راحتی.

سلام دوستان ... یه سوال فوری داشتم ممنون میشم جواب بدید .... آیا دانشگاه آزاد ریزنمرات انگلیسی بهمون میده؟؟؟؟؟ یا فقط فارسی میده که باید ببریم بدیم ترجمه کنن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان ... یه سوال فوری داشتم ممنون میشم جواب بدید .... آیا دانشگاه آزاد ریزنمرات انگلیسی بهمون میده؟؟؟؟؟ یا فقط فارسی میده که باید ببریم بدیم ترجمه کنن؟
    ریزنمرات فارسی فقط میده با کلی دوندگی!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    ریزنمرات فارسی فقط میده با کلی دوندگی!!
    من الان ریزنمرات ترجمه شده م رو دارم البته سال 2010 ترجمه کرده بودم و این یه نسخه اضافه بود. میتونم همونو ببرم دارلترجمه و تاریخش رو بروز کنم اما مسیله اینجاس که بعدش میتونم ببرم دانشگاه بذاره توی پاکت مهروموم شده یا باید از دارلترجمه بخوام اینکارو بکنه؟ آخه دانشگاهی که میخوام اپلای کنم گفته مهروموم پست بشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    من الان ریزنمرات ترجمه شده م رو دارم البته سال 2010 ترجمه کرده بودم و این یه نسخه اضافه بود. میتونم همونو ببرم دارلترجمه و تاریخش رو بروز کنم اما مسیله اینجاس که بعدش میتونم ببرم دانشگاه بذاره توی پاکت مهروموم شده یا باید از دارلترجمه بخوام اینکارو بکنه؟ آخه دانشگاهی که میخوام اپلای کنم گفته مهروموم پست بشه!!
    این رو توی سایت راجع به ریزنمرات زده که من نمیفهمم درست و گیج شدم!!!
    Transcripts Issued in a Language Other Than English
    Applicants who attended universities where the transcripts are not issued in English must provideboth an original language transcript and an official English translation. In some cases, the institution will provide both an official original language and translated transcript. In other cases, applicants will be required to order two official transcripts from the institution:

• One to be unopened by the applicant and provided directly to an official translator.
    • One to be sent directly to the John H. Daniels Faculty of Architecture, Landscape, and Design from the institution. If the institution will only release official transcripts to the person to whom the record belongs, the applicant must request that the transcript be sent to them in a sealed envelope so that the applicant can forward the envelope directly to the John H. Daniels Faculty. Applicants are not to open the envelope as that will void the verification. The documents must be received in the original sealed envelope to be considered official.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)