صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

آیا مدارک ترچمه شده دانشگاه آزاد بعد از تایید دادگستری و امور خارچه و باید حتما به تائید امور بین الملل برسه و خودشون مدارکو بفرستند؟
    برای همه جا همین طوره؟
    آدرس دقیق واحد بین الملل دانشگاه آزاد کجاست؟ ساعت کارشون کیه؟
    متشکرم

پیش فرض پاسخ : تائیید مدارک دانشگاه آزاد

ادرس امور بین الملل: تهران،پاسداران،گلستان چهارم،شماره75،امور بین الملل دانشکاه ازاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط 2003omid

آیا مدارک ترچمه شده دانشگاه آزاد بعد از تایید دادگستری و امور خارچه و باید حتما به تائید امور بین الملل برسه و خودشون مدارکو بفرستند؟
    برای همه جا همین طوره؟
    متشکرم
    سلام، آره دوست عزیز برای همه جا همینطور هست و باید به تایید امور بین الملل برسه و مهر انگلیسی بخوره. ضمنا اون پاکت اصلی که ریزنمره و توصیه نامه توش قرار میگیره جنبه رسمی میده به مدارکت. فرقی نداره به کدوم کشور میفرستی. آدرس هم همونه که فرحناز خانوم نوشتن . ساعت کاری هم زنگ بزنی بپرسی بهتره ولی به من گفتن تا قبل 11 برسونی مدارک رو، همون روز پست میشه.

این آدرس هم همین بحث رو پیگیری کرده : http://www.applyabroad.org/forum/ind...sg9133#msg9133

موفق باشی 8)

ustas1979
    Guest

برای همه جا همین طوره؟
    متشکرم
    ببخشید من درست متوجه نشدم چون بعد از اینکه مدارک به تایید وزارت خارجه رسید دیگه رسمی هست. در ضمن شما اگه برین دارالترجمه و مدارکتون به تایید دانشگاه آزاد مرکز نرسیده باشه اصلا دارالترجمه ها ازتون قبول نمی کنن یعنی میگن دداگستری و وزارت خارجه در صورتی تایید می کنن که به تایید واحد مرکزی دانشگاه آزاد برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ustas1979

برای همه جا همین طوره؟
    متشکرم
    ببخشید من درست متوجه نشدم چون بعد از اینکه مدارک به تایید وزارت خارجه رسید دیگه رسمی هست. در ضمن شما اگه برین دارالترجمه و مدارکتون به تایید دانشگاه آزاد مرکز نرسیده باشه اصلا دارالترجمه ها ازتون قبول نمی کنن یعنی میگن دداگستری و وزارت خارجه در صورتی تایید می کنن که به تایید واحد مرکزی دانشگاه آزاد برسه.
    فرمایش شما متین اما برای اینکه از نظر دانشگاه مقصد اون مدارک official باشن، شما نباید اونها رو توی پاکت معمولی بذارین. حتما از طریق امور بین الملل پیگیری و بسته رو پست کنین.

Junior Member

سلام

من مدارکمو ترجمه شده از قبیل لیسانس و دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات و فیش هاو مدارک کاری و امورشی به من گفتن که اگه برای ثبت نام باشه برای پذیرش نیازی نیست به تایید امور خارجه و امور بین الملل برسه.آیا مدارکم که فقط به تاییددادگستری رسیده نیازی هست به تایید امور خارجه و بین الملل برسه و اگه نیاز هست چه مدارکی باید تایید بشن.

لطفا من و هر چه رودتر راهنمایی کنید چون Deadlinam نزدیک هست.ممنون.

Member

اين قضيه كاملا به دانشگاهي كه apply ميكني بستگي داره اگه ريزنمرات رو به صورت sealed envelope يا directly sent بخواند (كه معمولا توو سايتشون به اين موضوع اشاره ميكنن) بايد حتما ببري اموربين الملل در غير اينصورت ترجمه رسمي رو با بقيه مداركت خودتم مي توني بفرستي. حسنش اينه كه ديگه 37500 پول TNT نميدي (مثلا ميري پست شهرك غرب 23500 ميدي) كه اين قضيه توو تعداد بالا ميتونه به نفعت باشه.
    ضمنا اگه لازم شد بري امور بين الملل يادت باشه بقيه مداركتم ببري تا با ريز نمرات همه رو يجا واست بفرستن و نخواي دو دفعه پول پست واسه يه دانشگاه بدي.

Junior Member

سلام
    یه سری دانشگاهها که گفتند ریز نمرات باید از طریق دانشگاه ارسال بشه. ولی اینجور که دوستان گفتند پستی که تو خود واحد بین الملل دانشگاه آزاد هست حدودا 45 تومنه ولی مراکزپستی TNT که تو مراکز پستی هستند همینو با 23000 تومان میفرستند.حالا سوالم اینه وقتی که دانشگاه آزاد مدارکو مهر و موم میکنه آیا حتما بایداز تی ان تی خود اونجا بفرستیم یا هموم مدارک مهر و موم شده را میشه برد مراکز دیگر تی ان تی و پست کرد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط NET
    سلام
    یه سری دانشگاهها که گفتند ریز نمرات باید از طریق دانشگاه ارسال بشه. ولی اینجور که دوستان گفتند پستی که تو خود واحد بین الملل دانشگاه آزاد هست حدودا 45 تومنه ولی مراکزپستی TNT که تو مراکز پستی هستند همینو با 23000 تومان میفرستند.حالا سوالم اینه وقتی که دانشگاه آزاد مدارکو مهر و موم میکنه آیا حتما بایداز تی ان تی خود اونجا بفرستیم یا هموم مدارک مهر و موم شده را میشه برد مراکز دیگر تی ان تی و پست کرد؟
    ممنون
    روزی که من رفتم یه دختره اومد داد طرف مهر موم کرد بعد نامه رو با خودش برد! حالا نمی دونم رسما اینکارو می کنه یا نه! ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    روزی که من رفتم یه دختره اومد داد طرف مهر موم کرد بعد نامه رو با خودش برد! حالا نمی دونم رسما اینکارو می کنه یا نه! ;D
    اون دختر خانم، مسلماً از رئيس واحد بين الملل نامه داشتن يا كارشون چيز ديگه اي بوده!

TO NET:
    مگه شما خودتون نمي گيد: "یه سری دانشگاهها که گفتند ریز نمرات باید از طریق دانشگاه ارسال بشه". حالا اگر نامه را مهر و موم كنن و به شما بدن تا خودتون بريد و پست كنيد؛ به نظرتون اونوقت اين نامه از طرف دانشگاه ارسال شده؟!
    در اصل فرستنده بسته، دانشگاه آزاد محسوب ميشه و چون تقاضا از سوي شما مطرح شده؛ پس هزينه ارسال از شما گرفته ميشه...

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)