صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 399 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

سلام به همگی، وقت شما بخیر...
    من ۳ سال هست که از دانشگاه علوم پایه آزاد مشهد در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شدم. قصد دارم مدارک و ریزنمراتم رو ترجمه کنم.اینطور که دوستان راهنمایی کردن چون مدرکم هولوگرام داره وقتی رفتم سازمان مرکزی اونا فقط پشتش یه تاریخی میزنن و بعد باید برم دارالترجمه که ترجمه کنه و مهر وزارت خارجه رو بگیره. اگه چیزی جا مونده که من باید انجام بدم لطفا بگید چون من راهم دور هست از مشهد باید برم تهران دوباره کاری نشه. بسیار سپاسگزارم. سوال بعدیم در رابطه با ترجمه ریزنمرات هست بنده وقتی واسه اقدامات فارغ‌التحصیلی ۳ سال پیش به دانشگاه مراجعه کردم ریزنمراتم رو هم گرفتم که پایینش مهر و امضای رئیس اداره امور فارغ التحصیلان هست ولی در پاورقی نوشته شده جهت ترجمه اعتبار ندارد، حالا باید چه کار کنم؟ مجددا از دانشگاه محل تحصیل ریز نمرات دیگه ای بگیرم؟ خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ محتوای ریزنمرات دانشگاهی

سلام
    آیا در نهایت ریز نمرات انگلیسی دانشگاه آزاد حاوی دروس افتاده یا حذف شده میباشد؟
    راهی هست که بشه دروس افتاده و حذف شده رو از ریزنمرات خارج کرد؟

Junior Member

سلام دويتان
    اكه مدرك تو پاكت به دانشكاه خودمون بديم قبول ميكنن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrijm نمایش پست ها
    سلام به همگی، وقت شما بخیر...
    من ۳ سال هست که از دانشگاه علوم پایه آزاد مشهد در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شدم. قصد دارم مدارک و ریزنمراتم رو ترجمه کنم.اینطور که دوستان راهنمایی کردن چون مدرکم هولوگرام داره وقتی رفتم سازمان مرکزی اونا فقط پشتش یه تاریخی میزنن و بعد باید برم دارالترجمه که ترجمه کنه و مهر وزارت خارجه رو بگیره. اگه چیزی جا مونده که من باید انجام بدم لطفا بگید چون من راهم دور هست از مشهد باید برم تهران دوباره کاری نشه. بسیار سپاسگزارم. سوال بعدیم در رابطه با ترجمه ریزنمرات هست بنده وقتی واسه اقدامات فارغ‌التحصیلی ۳ سال پیش به دانشگاه مراجعه کردم ریزنمراتم رو هم گرفتم که پایینش مهر و امضای رئیس اداره امور فارغ التحصیلان هست ولی در پاورقی نوشته شده جهت ترجمه اعتبار ندارد، حالا باید چه کار کنم؟ مجددا از دانشگاه محل تحصیل ریز نمرات دیگه ای بگیرم؟ خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید...
    خیلی وقته از این پیام گذشته ولی برای آیندگان:

اصل دانشنامه نیازی به تایید سازمان مرکزی نداره و مستقیم میتونید ببرید دارالترجمه. اون ریزنمره ای که گرفتید برای ترجمه نیست. برید دانشگاه بگید ریزنمره برای ترجمه میخوام. ظاهرش با چیزی که گرفتید یه مقدار فرق میکنه و دروس رو بصورت لیستی و نه ترمی میاره. اونو بعد از امضاهای دانشگاه می برید سازمان مرکزی امضا میگیرید و بعد هم دارالترجمه.

Junior Member

سلام واحد ما ریز نمرات و دانشنامه ترجمه شده میده که بعد برای تایید از سازمان مرکزی خودشون ارسال میکنن.
    با این حساب برای اپلای باز هم احتیاج به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه هست؟
    سوال بعدی اینکه دادگستری هر شهری میشه رفت برای تایید مدارک یا جاهای خاص انجام میدن؟
    ممنونم.

سلام
    من بخش زیادی از سوالا رو خوندم اما فکر میکنم الان سیستم یکم عوض شده و مجبورم بپرسم. ببخشید اگه تکراریه.
    من اصل مدرکمو از دانشگاه آزاد در تهران گرفتم و سی هزار تومن پول پرداخت کردم و بعد از 1 ماه بهم ریز نمرات دادن که اسمش "ریز نمرات قابل ترجمه" بود. روی همه صفحاتش مهر دانشگاه آزاد و دوتا امضا داره که مال رییس واحد و معاون دانشجویی و فرهنگیه و صفحه آخرش یه امضای اضافی داره که مدیر کل دانش آموختگان دانشگاه زده. یه مهر هم صفحه آخر هست که روش زده سازمان مرکزی.
    امضای شخصی به نام صامت روش نیست ولی دانشگاه گفت این ریز نمرات قابل ترجمه هست. + فرمتش با اون ریز نمراتی که برای ثبت نام ارشد گرفته بودم متفاوته. نمره ها رو زیر هم نوشتن و مشخص نکردن هر نمره مال ترم چندم تحصیلمه.
    الان اینو من باید ببرم سازمان مرکزی تایید کنن؟
    ویرایش توسط manely2470 : November 10th, 2018 در ساعت 08:42 PM

Junior Member

سلام
    دوستان وقتی دانشگاهی ریز نمرات و مدرک آفیشال میخواد یعنی باید روی ترجمه اینها مهر وزارت داد گستری و خارجه بخوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manely2470 نمایش پست ها
    سلام
    من بخش زیادی از سوالا رو خوندم اما فکر میکنم الان سیستم یکم عوض شده و مجبورم بپرسم. ببخشید اگه تکراریه.
    من اصل مدرکمو از دانشگاه آزاد در تهران گرفتم و سی هزار تومن پول پرداخت کردم و بعد از 1 ماه بهم ریز نمرات دادن که اسمش "ریز نمرات قابل ترجمه" بود. روی همه صفحاتش مهر دانشگاه آزاد و دوتا امضا داره که مال رییس واحد و معاون دانشجویی و فرهنگیه و صفحه آخرش یه امضای اضافی داره که مدیر کل دانش آموختگان دانشگاه زده. یه مهر هم صفحه آخر هست که روش زده سازمان مرکزی.
    امضای شخصی به نام صامت روش نیست ولی دانشگاه گفت این ریز نمرات قابل ترجمه هست. + فرمتش با اون ریز نمراتی که برای ثبت نام ارشد گرفته بودم متفاوته. نمره ها رو زیر هم نوشتن و مشخص نکردن هر نمره مال ترم چندم تحصیلمه.
    الان اینو من باید ببرم سازمان مرکزی تایید کنن؟
    من هم این ریز نمرات را گرفتم. همین برای ترجمه کفایت می کنه؟

سلام. با قانون جدید مدرک اصلی چند روز بعد از اخرین ترم تحصیلی به دستمون میرسه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)