صفحه 10 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط anathema.pca نمایش پست ها
    اما مدرک فارغ التحصیلی موقت که ارزش ترجمه نداره!! این مدرک در واقع 2 تا مشکل داره : یکی اون عبارت "این مدرک ارزش ترجمه ندارد" و دیگری جمله آخر مدرک که نوشته "تنها در داخل ایران اعتبار دارد". در واقع سخت ترین مرحله کار اینجاست. شما باید دارالترجمه ای پیدا کنید که حاضر بشه این مدرک رو با مهر دارالترجمه، ترجمه کرده و تازه اون قسمت ها رو هم اصلاح کنه. امیدتون رو از دست ندید و جستجو کنید. شاید مجبور بشید یکم بیشتر خرج کنید اما چاره ای نیست.
    با توجه به اهمیت موضوع من این پست رو اینجا میزارم، اگرچه میشه گفت کمی نامرتبطه.
    من چند روز پیش مدرک موقت یکی از دوستام رو بردم دارالترجمه و خودشون بهم گفتن که، "ارزش ترجمه ندارد" را ترجمه نمیکنیم و خط آخرشم که نوشته "این دانشجو انقدر بدهی دارد و تا زمان تصفیه بهش مدرک اصلی رو نمیدیم" رو هم ترجمه نمیکنیم و با مهر خودمون و روز برگه های خاص بهتون میدیم (این نوع ترجمه رسمی نیستا ولی خیلی بهتر از هیچیه)
    این دارلترجمه در اصفهانه و اگه کسی از دوستان بابت این موضوع دچار مشکل شد، میتونه بهم پ.خ بده تا آدرس و شماره تلفنش رو بهشون بدم.
    "فقط از این بابت این موضوع رو اینجا گفتم چون پیدا نکردن چنین دالترجمه ای میتونه به قیمت سربازی رفتن تمام بشه و به نظر من باید اورژانسی بهش رسیدگی بشه"
    ================================================== ==================================================
    با توجه به نامرتبطی نسبیه پست من، لطفاً هرگونه سوال در این مورد رو از طریق پیغام بازدید کننده من ارسال فرمایید و در این تاپیک تحت هیچ شرایطی از این باب سوال نفرمایید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام
    من هم لیسانس و هم فوق رو دانشگاه آزاد خوندم. الان فقط دانشنامه لیسانسم رو دارم و دانشنامه فوقم هم اوایل شهریور آماده میشه. ممنون میشم بصورت گام به گام کل مراحل اداری و غیر اداری ترجمه و ارسال مدارک ترجمه شده به دانشگاه مقصد رو بفرمایید.
    فکر کنم جواب این سوال یه خورده پراکندگی موضوعات مطرح شده رو جمع و جور کنه. خیلی متشکرم

با سلام
    اون بربچزی که میخوان برن امور بین الملل آدرسش عوض شده ها
    من اینجا توی پست های اول دیدم نوشته شده گلستان چهارم، (البته بقیه پست ها رو نخوندم) رفتم اونجا دیدم هیچ خبری نیست، با کلی اینور اونور زدن فهمیدم رفته توی بوستان هفتم پلاک 156(یا 165 )
    شنبه تا چهار شنبه 8 تا 15، پنجشنبه ها 8 تا 13
    در ضمن هزینه پست DHL رو باید به یه حسابی توی بانک اقتصاد نوین که توی خیابون پاسداران (3 تا کوچه بالاتره ) بریزید، پس دقیقه نود نرین، یک کمی هم برای کارا بانکی وقت بذارید( هزینه اش هم برای زیر نیم کیلو 30 هزار و سیصد تومان هست)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-آزاد نجف آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط light-blue نمایش پست ها
    با سلام
    اون بربچزی که میخوان برن امور بین الملل آدرسش عوض شده ها
    من اینجا توی پست های اول دیدم نوشته شده گلستان چهارم، (البته بقیه پست ها رو نخوندم) رفتم اونجا دیدم هیچ خبری نیست، با کلی اینور اونور زدن فهمیدم رفته توی بوستان هفتم پلاک 156(یا 165 )
    شنبه تا چهار شنبه 8 تا 15، پنجشنبه ها 8 تا 13
    در ضمن هزینه پست DHL رو باید به یه حسابی توی بانک اقتصاد نوین که توی خیابون پاسداران (3 تا کوچه بالاتره ) بریزید، پس دقیقه نود نرین، یک کمی هم برای کارا بانکی وقت بذارید( هزینه اش هم برای زیر نیم کیلو 30 هزار و سیصد تومان هست)
    آخر نفهمیدیم،میشه خودمون مدارکو بفرستیم یا حتما امور بین الملل باید بفرسته؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز نمایش پست ها
    حتما بدهید امور بین الملل بفرستند تا بعدا اگر دانشگاهی بررسی خواست با همانجا تماس بگیرند و استعلام کنند.

ایا دارالتجمه ای در تهران یا تبریز میشناسید که مدرک موقت رو روی سربرگ ترجمه کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه محل تحصیل داره .خیلی از دانشگاهها مثل غیرانتفاعی .پیام نور وغیره امور بین الملل ندارند وتازه خیلی از اونایی هم که دارن بعد از اینکه مهر و موم کردن ریزنمراتو میدن دست خودت که پست کنی تا براشون هزینه ای برنداره.و حتی ریزه نمراتو خودتون باید ترجمه کنین
    اگر دانشگاه مقصد براش فرقی نمی کنه خودتون بفرستید بخوان بررسی کنند نامه میزنند حالا جوابشو چه فارغالتحصیلان بده چه اموربین الملل چه فرقی میکنه.مهم اینه که شما این دروس را با این نمرات در دانشگاه مربوطه پاس کردین و مدرک گرفتین.

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان گواهی فارغ التحصیلی (نامه به نظام وظیفه) قابل ترجمه هست؟
    دل رو بزن به پرواز!

نقل قول نوشته اصلی توسط Bache Mosbat نمایش پست ها
    ترجمه میشه قابل تایید دادگستری نیست
    ویرایش توسط shamim65 : July 5th, 2010 در ساعت 12:25 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    /ترجمه میشه قابل تایید دادگستری نیست
    ممنون تایید وزارت خارجه چه طور؟
    ویرایش توسط shamim65 : July 5th, 2010 در ساعت 12:26 AM
    دل رو بزن به پرواز!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)