صفحه 11 از 40 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Bache Mosbat نمایش پست ها
    ممنون تایید وزارت خارجه چه طور؟
    من نمیدونم که مهر دادگستری واقعاً میخوره یا نه.
    اما این رو بدونید که مهر وزارت خارجه فقط مهر و تمبر دادگستری رو تایید میکنه. یعنی اینکه اگر مهر دادگستری نباشه قطعاً مهر وزارت خارجه هم نمیخوره.
    ویرایش توسط halandoon : December 10th, 2014 در ساعت 05:50 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    من نمیدونم که مهر دادگستری واقعاً میخوره یا نه.
    اما این رو بدونید که مهر وزارت خارجه فقط مهر و تمبر دادگستری رو تایید میکنه. یعنی اینکه اگر مهر دادگستری نباشه قطعاً مهر وزارت خارجه هم نمیخوره.
    دوست عزیز پست مدارک از طریق امور بین الملل دانشگاه ازاد خیلی مدرک شما رو رسمی میکنه من به 11 تا دانشگاه امریکاوایتالیاوسوئد اپلای کردم هیچ کدوم در مورد غیر رسمس بودن چیزی نگفتن

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    دوست عزیز پست مدارک از طریق امور بین الملل دانشگاه ازاد خیلی مدرک شما رو رسمی میکنه من به 11 تا دانشگاه امریکاوایتالیاوسوئد اپلای کردم هیچ کدوم در مورد غیر رسمس بودن چیزی نگفتن
    از اون حرفا بودا!!!! پست هیچ مدرکی رو رسمی نمیکنه چه ماله دانشگاه باشه چه نباشه.
    اگه به شما ایرادی نگرفتن دلیل بر رسمی بودن مدرک نیست. من دیدم که بدون پست و بدون مهر هم فرستادم و دانشگاه مقصد چیزی نگفته به نظر شما رسمی بوده؟!

ما به ترجمه ای میگیم ترجمه رسمی که حتماً مهر دادگستری رو داشته باشه. (دارالترجمه ها هم به این شکلش میگن ترجمه رسمی)
    فرض کنین شما این مدرک رو بخوایید ببرید برای سفارت. فکر میکنین با پست دانشگاه اگه براتون ارسال بشه رسمی میشه و قبول میکنن؟! اصلاً.
    موفق باشین!

راستی ما مدرک خیلی رسمی هم مگه داریم!

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

وقتی مدرک درون پاکت دانشگاه قرار میگیره یعنی دانشگاه مبدا هر چی تو ی پاکت هست رو قبول داره و این برای دانشگاه مقصد کا فی هست اونا دنبال جمع کردن مهر نیستند می خوان ببینند که ایا مدارکی که شما میفرستید در ست هستند یا نه؟
    ویرایش توسط RUZY : July 5th, 2010 در ساعت 04:37 PM

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    halandon عزیز
    دو ست عزیز اینکه شما یا دار الترجمه ها به چه ترجمه ای میگید رسمی برای اکثر دانشگاهها مهم نیست د ر فایل پیوست شده صریحا بیان شده که تر جمه رسمی ترجمه ای است که تو سط یک مترجم رسمی ترجمه شده باشه یعنی مهر مترجم (official translator of the judiciary ) رو داشته باشه و هیچ صحبتی از مهر وزارت خارجه و ... نشده و تازه این براشون قابل قبول نیست و این مدرک باید درون پاکت مهر وموم شده دانشگاه قرار بگیره و باید مستقیما توسط دانشگاه مبداپست بشه من میتونم بیشتر از 10 دانشگاه در امریکا رو مثال بزنم که همشون همین حرف رو تائید میکنن.
    دروود، ببینید دوست من،
    اول اینکه که بحث ما سر تایید مدارک دانشگاه آزاد. و سوال ایشون هم راجع به امکان ترجمه رسمی مدرک مذکورشونه. (بحث سر قبول کردن برخی از دانشگاه ها نیست)!
    دوم اینکه منم با توجه به مدیریت بیش از نیمی از انجمن های اروپای این فاروم برای چندین ماه، همین الان رو کامپیوتر پر از این Pdf ها چه از سفارت ها از انگلستان و ایتالیا و آلمان و اسپانیا بگیرید تا .... و چه دانشگاه ها که مدرکی رو رسمی میشناسن که مورد تایید دادگستری و (بعضی هاشون هم به حتم وزارت خارجه )باشه.
    کاری که معمولاً دوستان در فرآیند اپلای میکنن اینه که روزۀ شک دار نمیگیرن که هم گرسنگیش رو کشیده باشند (هزینه کردن وقت و امید و آرزوشون رو گذاشتن) و هم نهایتاً به دلیل اینکه مدارک مورد قبول نشده یه ریجکت گرفته باشن و در واقع ثواب روزشون رو نبرده باشن.

یه مسئله رو هم خدمتتون عرض کنم اونم اینکه اگه کار به این پست نمیکشد و شما نمیگفتین که صرفاً دانشگاه ها مد نظرتونه اونم یه کشور خاص اونم یه تعداد محدود. اونوقت یه کاربر از همه جا بی خبر میومد با خوندن پست های شما یه چنین کاری رو میکرد و زمان اعلام نتایج خدایی نکرده از دانشگاهش به همین دلیل ریجکت میشد. لطفاً اگه تجربۀ موردی دارید، حتماً کامل بیان کنید و تو پستتون به همه کشور ها بستش ندید.
    برای مثال براتون میگم که برخی از دانشگاه ها برای بعضی مقاطعشون حتماً تایید مدارک توسط سفارت رو میخوان. مثل یه عده کثیری از دانشگاه ها در ایتالیا و آلمان و.... . حتی انقدر تاکید دارند که میگن اگه سفارت ما در تهران تایید نکرد. بدید به سفارت ایران تو کشور ما تا براتون تایید کنه. این تایید هم همیشه بعد از مهر دادگستری و این مهر وزارت خونست.
    **. آخه خودتون یکم فکر کنید تورو خدا، اگه این مهر رو میشد به راحتی که شما میگید ازش گذشت چرا ملت تو بعضی از شهر ها که نمایندگی وزارت خارجه رو ندارن انقدر خودشون رو به دردسر میندازن میان تهران برای این مهر!! (معمولاً همه جا دادگستری رو دارند)یا اصلاً چرا دانشگاه آزاد خودش نمیاد بگه که دیگه نمیخواد این همه زحمت مهر دادگستری و خارجه رو بکشید بدید خودمون پست میکنیم که دیگه مهرم نخواد!!!

لطفاً یکم نسبت به پست هاتون احساس مسئولیت بیشتری داشته باشین. یه اشتباه این چنینی و یه ریجکت الکی از یه دانشگاه میتونه برای یه نفر خیلی گرون تمام بشه و فقط و فقط به صرف اعتماد به اطلاعات فاروم و پست نادرست ناکامل یا هرچی که شما اسمش رو بزارید بوده! خودتون رو یه لحظه بزارید جای اون دوستی که
    تمام تلاشش رو برای موفقیتش کرده تا الان و اگه ریجکت بگیره باید بره دو سال سربازی.
    موفق باشید.

دوستان مدرک موقت رو دارالترجمه ها ترجمه میکنن؟البته میدونم که مهرها رو نمیتونن بگیرن
    دل رو بزن به پرواز!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان مدرک موقت رو دارالترجمه ها ترجمه میکنن؟البته میدونم که مهرها رو نمیتونن بگیرن
    ترجمه بدون مهر که بـــــــــــــله.
    شما یه برگه بردار خودت توش بنویس که این جانب با معدل 22 در رشتۀ اختر شناسی از دانشگاه آکسفرد فارغ شدم!! بعد بده بهشون بگو فقط ترجمه میخوام. چرا نکنن؟!
    کلاً شما اگه فقط کار ترجمه داشته باشی همه چیز قابل ترجمست. اما وقتی اسم از ترجمه رسمی میاد، (یعنی همون مهر دادگستری) اونوقت قضیه فرق میکنه. موفق باشی.

شما یه برگه بردار خودت توش بنویس که این جانب با معدل 22 در رشتۀ اختر شناسی از دانشگاه آکسفرد فارغ شدم!! بعد بده بهشون بگو فقط ترجمه میخوام. چرا نکنن؟!
    کلاً شما اگه فقط کار ترجمه داشته باشی همه چیز قابل ترجمست. اما وقتی اسم از ترجمه رسمی میاد، (یعنی همون مهر دادگستری) اونوقت قضیه فرق میکنه. موفق باشی.
    ) اقا مرسی،والا من برای سفارت اینو میخوام و انقدر وقت کمه که اصلا به دانشنامه نمیرسم که ترجمه رسمی کنم،واسه همین فقط ترجمه بدم که حداقل بفهمه چیه! یه سوال ظاهر مدرک موقت چه شکلیه؟شبیه چیزی هست که افیسر بفهمه که مدرکه ؟؟
    دل رو بزن به پرواز!

مترجم مهر خودش رو میزنه؟

) اقا مرسی،والا من برای سفارت اینو میخوام و انقدر وقت کمه که اصلا به دانشنامه نمیرسم که ترجمه رسمی کنم،واسه همین فقط ترجمه بدم که حداقل بفهمه چیه! یه سوال ظاهر مدرک موقت چه شکلیه؟شبیه چیزی هست که افیسر بفهمه که مدرکه ؟؟
    اولین چیزی که آفیسر هنگام دادن دانشنامه نگاه می کند مهر و امضای پشت دانشنامه هست تا بداند مدرک شما رسمی و ارزشمند برای ترجمه شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)