صفحه 16 از 40 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

دوستان اگه کسی آدرس سازمان مرکزی و امور بین الملل رو داره بزاره آخه مثل اینکه یکیشون عوض شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان عزیز من هنوز فارغ التحصیل نشدم و با ریز نمرات ترم 6 می خوام اقدام کنم من ریزنمراتم رو از دانشگاه گرفتم اما هنوز برای تایید به سازمان مرکزی نبردم منتها به یکی از دارالترجمه ها بردم گفت نیازی به تایید نیست و گفت با مهر دارالترجمه و رو سربرگ خودش کارم رو انجام میده چون گفت اگه دانشنامه نداشته باشی نمیشه مهر وزارت خارجه و دادگستری رو روش بزنی حالا چه ریز نمراتت تایید شده باشه یا نباشه فقط دانشنامه باید باشه! حالا من چیکار کنم به نظر شما

آدرس سازمان مرکزی پاسداران گلستان هشتم
    دوستان ریز نمرات را با کارنامه اشتباه نگیرن تا مثل من کارشون عقب نیوفته

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام
    دوستان کسی از دانشگاه آزاد هست که حذف ترم داشته باشه؟؟ و آیا در گرفتن ریز نمرات مشکلی پیش می آد؟؟
    متشکرم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی از دانشگاه آزاد هست که حذف ترم داشته باشه؟؟ و آیا در گرفتن ریز نمرات مشکلی پیش می آد؟؟
    متشکرم
    فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. پایان نامه هم که بر می دارین اگه همون ترم دفاع نکنین اگه درست یادم بیاد در اصل حذف ترم می کردیم و ترم بعد هم باز پایان نامه بر می داشتیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان
    نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه گرفتم خطاب به دانشگاه TWENTE هلند
    سازمان مرکزی امضا میکنه ؟؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام، من داشنجوی ترم آخر کارشناسی ارشد هستم، روندی که تا امروز برای ترجمه رو طی کردم می نویسم تا اگر کسی وضعیتش مشابه منه زودتر کارشو انجام بده، اول دانشکده تقاضای ریز نمرات دادم، 2 هزار تومن هم ریختم به حساب، بعد از یک هفته ریز نمرات با امضای سه نفر حاضر شد، بردم نیستان نهم اونجا تایید کردند( مثل اینکه قبلا دکتر گیوریان امضا می کرد، الان یک خانم دکتری امضا کرد بعد بردمش دبیرخانه مهر زد و گفت که برای ترجمه حاضره میتونی ببری دارلترجمه.

حالا این واحد بین الملل این وسط چیه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم!
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    سلام، من داشنجوی ترم آخر کارشناسی ارشد هستم، روندی که تا امروز برای ترجمه رو طی کردم می نویسم تا اگر کسی وضعیتش مشابه منه زودتر کارشو انجام بده، اول دانشکده تقاضای ریز نمرات دادم، 2 هزار تومن هم ریختم به حساب، بعد از یک هفته ریز نمرات با امضای سه نفر حاضر شد، بردم نیستان نهم اونجا تایید کردند( مثل اینکه قبلا دکتر گیوریان امضا می کرد، الان یک خانم دکتری امضا کرد بعد بردمش دبیرخانه مهر زد و گفت که برای ترجمه حاضره میتونی ببری دارلترجمه.

حالا این واحد بین الملل این وسط چیه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم!
    http://intl.iau.ir/contact.html
    برای روابط با خارج از کشور مثل مهر و موم کردن مدارک و پست مدارک از طرف دانشگاه و این چیزا.

گِل بگیرن در دانشگاه آزاد رو ... از خوزستان کارمو ول کردم کوبیدم امدم تهران واسه تایید مدرک، بیش از 200تومن هزینه کردم 4 روزم هدرشد ... میگن سیستم قطعه نمیتونیم مدارک رو تایید کنیم برگشتم حالا 1بار دیگه هم باید برم... ای خاک تو سر ای دانشگاه

یه سوالی هم داشتم تا حالا کسی این مشکلو داشته ... من دانشگاه آزاد مدرک گرفتم تازه بعد 2سال دانشگاه برای ریز نمرات من اقدم کرده خیر سرش گفت برو 4 5 ماه دیگه بیا ... دانشگاه امریکا هم میگه ریز نمرات باید از طرف دانشگاه آزاد پست شه ... حالا من که ریز نمرات غیر رسمی دارم اما اگه ترجمش کنم دانشگاه قبول نمیکنه که بزاره توی پاکت خودش و مهر بزنه و پست کنه ... حالا من باید چیکار کنم ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)