صفحه 18 از 40 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

خیلی از راهنماییتون ممنونم...فقط بفرمایید برای فارغ التحصیلی که دانشنامه اش صادر نشده چه راهی رو پیشناهد میکنین؟ من تصمیم دارم ریز نمراتمو بدم ناجیت ترجمه غیر رسمی کنه...مهر و امضای خودش هم که داره ...حالا اگه دانشگاه پست کنه که چه عالی! در غیر اینصورت بدم امور بین الملل پست کنن....فکر می کنم از لحاظ ظاهر بهتر باشه نسبت به اینکه خودم پست کرده باشم...نظرتون چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    دروود، ببینید دوست من،
    اول اینکه که بحث ما سر تایید مدارک دانشگاه آزاد. و سوال ایشون هم راجع به امکان ترجمه رسمی مدرک مذکورشونه. (بحث سر قبول کردن برخی از دانشگاه ها نیست)!
    دوم اینکه منم با توجه به مدیریت بیش از نیمی از انجمن های اروپای این فاروم برای چندین ماه، همین الان رو کامپیوتر پر از این Pdf ها چه از سفارت ها از انگلستان و ایتالیا و آلمان و اسپانیا بگیرید تا .... و چه دانشگاه ها که مدرکی رو رسمی میشناسن که مورد تایید دادگستری و (بعضی هاشون هم به حتم وزارت خارجه )باشه.
    کاری که معمولاً دوستان در فرآیند اپلای میکنن اینه که روزۀ شک دار نمیگیرن که هم گرسنگیش رو کشیده باشند (هزینه کردن وقت و امید و آرزوشون رو گذاشتن) و هم نهایتاً به دلیل اینکه مدارک مورد قبول نشده یه ریجکت گرفته باشن و در واقع ثواب روزشون رو نبرده باشن.

یه مسئله رو هم خدمتتون عرض کنم اونم اینکه اگه کار به این پست نمیکشد و شما نمیگفتین که صرفاً دانشگاه ها مد نظرتونه اونم یه کشور خاص اونم یه تعداد محدود. اونوقت یه کاربر از همه جا بی خبر میومد با خوندن پست های شما یه چنین کاری رو میکرد و زمان اعلام نتایج خدایی نکرده از دانشگاهش به همین دلیل ریجکت میشد. لطفاً اگه تجربۀ موردی دارید، حتماً کامل بیان کنید و تو پستتون به همه کشور ها بستش ندید.
    برای مثال براتون میگم که برخی از دانشگاه ها برای بعضی مقاطعشون حتماً تایید مدارک توسط سفارت رو میخوان. مثل یه عده کثیری از دانشگاه ها در ایتالیا و آلمان و.... . حتی انقدر تاکید دارند که میگن اگه سفارت ما در تهران تایید نکرد. بدید به سفارت ایران تو کشور ما تا براتون تایید کنه. این تایید هم همیشه بعد از مهر دادگستری و این مهر وزارت خونست.
    **. آخه خودتون یکم فکر کنید تورو خدا، اگه این مهر رو میشد به راحتی که شما میگید ازش گذشت چرا ملت تو بعضی از شهر ها که نمایندگی وزارت خارجه رو ندارن انقدر خودشون رو به دردسر میندازن میان تهران برای این مهر!! (معمولاً همه جا دادگستری رو دارند)یا اصلاً چرا دانشگاه آزاد خودش نمیاد بگه که دیگه نمیخواد این همه زحمت مهر دادگستری و خارجه رو بکشید بدید خودمون پست میکنیم که دیگه مهرم نخواد!!!

لطفاً یکم نسبت به پست هاتون احساس مسئولیت بیشتری داشته باشین. یه اشتباه این چنینی و یه ریجکت الکی از یه دانشگاه میتونه برای یه نفر خیلی گرون تمام بشه و فقط و فقط به صرف اعتماد به اطلاعات فاروم و پست نادرست ناکامل یا هرچی که شما اسمش رو بزارید بوده! خودتون رو یه لحظه بزارید جای اون دوستی که
    تمام تلاشش رو برای موفقیتش کرده تا الان و اگه ریجکت بگیره باید بره دو سال سربازی.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshiine نمایش پست ها
    خیلی از راهنماییتون ممنونم...فقط بفرمایید برای فارغ التحصیلی که دانشنامه اش صادر نشده چه راهی رو پیشناهد میکنین؟ من تصمیم دارم ریز نمراتمو بدم ناجیت ترجمه غیر رسمی کنه...مهر و امضای خودش هم که داره ...حالا اگه دانشگاه پست کنه که چه عالی! در غیر اینصورت بدم امور بین الملل پست کنن....فکر می کنم از لحاظ ظاهر بهتر باشه نسبت به اینکه خودم پست کرده باشم...نظرتون چیه؟
    اگه قبل از فارغ اتحصیلی اقدام میکردید بهتون ریزنمره میدادن. الان دیگه باید منتظر وایستید تا دانشنامتون بیاد.

Junior Member

با سلام
    من شهریور فارغ التحصیل شدم. الان تقریبا دو ماه که دانشگاه مدارکمو برای دانشنامه فرستاده سازمان مرکزی حالا سوالم اینه که من از کجا می تونم پیگیر وضعیت صدور دانشنامه باشم؟
    به نظرتون تا اواسط بهمن آماده میشه؟
    با سپاس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط cntfet نمایش پست ها
    با سلام
    من شهریور فارغ التحصیل شدم. الان تقریبا دو ماه که دانشگاه مدارکمو برای دانشنامه فرستاده سازمان مرکزی حالا سوالم اینه که من از کجا می تونم پیگیر وضعیت صدور دانشنامه باشم؟
    به نظرتون تا اواسط بهمن آماده میشه؟
    با سپاس
    این شماره اداره فارغ اتحصیلان دانشگاه آزاد توی سازمان مرکزیه 22769785. کارهای دانشنامه و ریزنمرات رو این اداره انجام میده. قاعدتا میدونن جواب شما رو . زنگ بزنید بپرسید.
    فکر میکنم صادر بشه تا اون موقع. میانگین 5 ماهی طول میکشه.

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

ضمن خسته نباشید به همه دوستان.پذیرش بنده از دانشگاه UTM امروز اومد در رشته مدیریت آی تی.
    من با ریزنمرات کارشناسی ناپیوسته تونستم پذیرش بگیرم و ریزنمرات کاردانی رو ندارم و نگرفتم.حالا که برای ثبت نام میخوام برم جوهور باید ریزنمرات کاردانی رو هم ببرم یا نه؟اصلا برای ثبت نام نیاز دارن؟اگر آره 40 روز طول میکشه تا ریزنمرات کاردانیم صادر بشه از دانشگاه ازاد و بره تهران مهر سازمان مرکزی بخوره که بعد از شروع کلاس هام که فوریه هست میشه و ایران نیستم.من باید چکار کنم؟اشکال نداره بعد از ثبت نام ریزنمرات کاردانیمو تحویل دانشگاه بدم؟چه راهی پیشنهاد میدین.اگر کمکم کنین واقعا ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستانمن دارم واسه یکی از دانشگاههای مالزی اقدام میکنم ولی میخوام اول برم اونجا بعد پذیرش بگیرم حالا من بعد از ترجمه ی مدارکم نیازی هست مدارکما واسه مهر و موم ببرم سازمان بین الملل من که نمیخوام پستش کنم میخوام با خودم ببرم

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi0127 نمایش پست ها
    سلام دوستانمن دارم واسه یکی از دانشگاههای مالزی اقدام میکنم ولی میخوام اول برم اونجا بعد پذیرش بگیرم حالا من بعد از ترجمه ی مدارکم نیازی هست مدارکما واسه مهر و موم ببرم سازمان بین الملل من که نمیخوام پستش کنم میخوام با خودم ببرم
    دوست عزیز هیچ نیازی به این کار نیست.فقط ترجمه ببر.
    موفق باشی
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

Junior Member sara_f آواتار ها

سلام بچه ها
    من براي مهاجرت اقدام كردم، سفارت كانادا يه ايميل زده كه كپي برابر با اصل مدرك ليسانس و ريز نمرات كه توسط خود دانشگاه تاييد شده باشه رو براشون بفرستم. مداركم مال دانشگاه آزاد كرج هست و ظاهراً اين دانشگاه كپي مدارك را برابر با اصل نمي كنه. از امور بين الملل هم كه سوال كردم ميگن ما فقط مدارك رو تو پاكت ميذاريم و پاكت رو مهر مي كنيم. كسي تجربه اي تو اين زمينه داره؟ چطور مي تونم ليسانس و ريز نمرات فارسي رو برابر با اصل كنم (البته با مهر دانشگاه و به انگليسي كه اونا بفهمن) لطفاً منو راهنمايي كنين خيلي محدوديت زماني دارم.
    قایل نامبر کبک: 21 اکتبر 2009،CSQ تاریخ : 13 آوریل 2010،فدرال فایل نامبر: 14 آوریل 2010،دریافت CSQ جدید برای اضافه نمودن همسر: 16 فوریه 2012
    آپدیت اولیه (آنکارا): 16 جولای 2012،آپدیت دوم (پاریس): 3 آوریل 2013، دریافت مدیکال : 30 آگوست 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من براي مهاجرت اقدام كردم، سفارت كانادا يه ايميل زده كه كپي برابر با اصل مدرك ليسانس و ريز نمرات كه توسط خود دانشگاه تاييد شده باشه رو براشون بفرستم. مداركم مال دانشگاه آزاد كرج هست و ظاهراً اين دانشگاه كپي مدارك را برابر با اصل نمي كنه. از امور بين الملل هم كه سوال كردم ميگن ما فقط مدارك رو تو پاكت ميذاريم و پاكت رو مهر مي كنيم. كسي تجربه اي تو اين زمينه داره؟ چطور مي تونم ليسانس و ريز نمرات فارسي رو برابر با اصل كنم (البته با مهر دانشگاه و به انگليسي كه اونا بفهمن) لطفاً منو راهنمايي كنين خيلي محدوديت زماني دارم.
    دانشکده فنی که اصلا مهر انگلیسی نداره.البته این جوابی بود که به من دادن. من میخواستم روی پاکت توصیه نامه مهر بزنم گفتن نداریم. شما میتونی به دانشگاه زنگ بزنی و امور فارغ اتحصیلان با خانم هوشیار صحبت کنی.4182273 0261. ایشون میتونه راهنماییت کنه و اگه راهی داشته باشه بهتون میگه.
    یه سوال، اینا مدرک فارسی رو میخوان؟ یعنی کپی برابر اصلا شده ی مدرک فارسی؟ آخه برای دانشگاهها رسم اینه که مدرک رو ترجمه میکنن به تاییدامور خارجه و دادگستری میرسونن و کپی فارسیو بهش الصاق میکنن. ازشون بپرسید شاید این رو قبول کنن؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    دانشکده فنی که اصلا مهر انگلیسی نداره.البته این جوابی بود که به من دادن. من میخواستم روی پاکت توصیه نامه مهر بزنم گفتن نداریم. شما میتونی به دانشگاه زنگ بزنی و امور فارغ اتحصیلان با خانم هوشیار صحبت کنی.4182273 0261. ایشون میتونه راهنماییت کنه و اگه راهی داشته باشه بهتون میگه.
    یه سوال، اینا مدرک فارسی رو میخوان؟ یعنی کپی برابر اصلا شده ی مدرک فارسی؟ آخه برای دانشگاهها رسم اینه که مدرک رو ترجمه میکنن به تاییدامور خارجه و دادگستری میرسونن و کپی فارسیو بهش الصاق میکنن. ازشون بپرسید شاید این رو قبول کنن؟؟
    ضمن تایید حرف دوست عزیزمون سهند، میخواستم به این نکته اشاره کنم که همون مترجمی که کارتون را ترجمه کرده میتونه رو فارسیهای الصاق شده به ترجمه هاتون مهر برابر اصل به زبان انگلیسی بزنه، بعد بگذاریدش تو پاکت دانشگاه و ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)