صفحه 2 از 40 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member farzancool آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی پیوسته کامپیوتر/نرم افزار - دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : تائیید مدارک دانشگاه آزاد

سلام دوستان

من ریز نمراتمو برای ترجمه بردم دارالترجمه ولی ترجمه نکردن گفتن تأئید سازمان مرکزی دانشگاه آزادو می خواد، سازمان مرکزی هم میگه ریز نمراتو اینجوری تأئید نمیکنیم باید دانشگاه تو نامه ی در بسته بفرسته برامون در حالی که دانشگاهم میگه شما چون فارغ التحصیل نشدید نمیدیم...
    من ترم آخرم، امتحانامم دادم ولی هنوز نمراتم نیومده و اگه بخوام تا آخر فارغ التحصیلیم صبر کنم deadline برای ثبت نام دانشگاه میگذره، توروخدا یکی راهنمایی کنه...
    و آنگاه که تو فرعون زمانی، در تیررس باد خزانی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzancool
    سلام دوستان

من ریز نمراتمو برای ترجمه بردم دارالترجمه ولی ترجمه نکردن گفتن تأئید سازمان مرکزی دانشگاه آزادو می خواد، سازمان مرکزی هم میگه ریز نمراتو اینجوری تأئید نمیکنیم باید دانشگاه تو نامه ی در بسته بفرسته برامون در حالی که دانشگاهم میگه شما چون فارغ التحصیل نشدید نمیدیم...
    من ترم آخرم، امتحانامم دادم ولی هنوز نمراتم نیومده و اگه بخوام تا آخر فارغ التحصیلیم صبر کنم deadline برای ثبت نام دانشگاه میگذره، توروخدا یکی راهنمایی کنه...
    راجع به اين موضوع قبلاً بطور مفصل بحث شده. بگرديد، حتماً به جواب مي رسيد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer Information security, university technology of Malaysia (UTM)

سلام دوستان عزیز امید وارم که حالتون خوب باشه

والا من دارم یواش یواش مدارک آماده میکنم برا ارسال و خوب یه سوالاتی برام پیش اومده:

1- من یک ریز نمرات از دانشگاه گرفتم با تایید رسمی دانشگاه, البته بدون نمرات این 9 واحد این ترم ,می تونم این ریز نمرات را بعد از ترجمه به تایید دادگستری برسونم (دادگستری قبول می کنه)؟؟

کار آموزی (دو واحد)
    پروژه (سه واحد)
    آز سیستم عامل (یک واحد)
    مهندسی اینترنت (سه واحد , درس اختیاری)
    جمعا 9 واحد نمرش وارد نشده

2- برای ارسال این ریز نمرات تایید دادگستری کافی هست ؟؟ یا باید جای دیگه ای هم برد؟الزامی هست برای جای دیگه؟

والا دیگه نمیدونم چی کار کنم؟؟!!
    آخه دارالترجمه میگه شما چون فارغ التحصیل نشدین وریز نمرتون کامل نیست!نه وزارت علوم مهر میکنه نه دادگستری!!!میگه به خاطر اینکه شما هنوز دانش نامت صادر نشده!!!
    خوب به نظر شما اگه فقط به تایید دارالترجمه برسه!ایرادی داره؟
    برا اشتغال به تحصیل هم دانشگاه میگه برا یک دانشگاه خارج از کشور گواهی نمیدین باید صبر منید تا تمام نمراتتون بیاد بعد ما گواهی میدم!!!
    اون موقع دیگه تاریخ ارسال مدارکم میگذره!!!

بچه ها ممنون میشم راهنماییم کنید!!!
    با تشکر فراوان از دوستان بابت پاسخ به سوالات بنده و با آرزوی موفقیت روز افزون!!

برای اینکه مدارک ترجمه شده به تائید امور بین الملل دانشگاه آزاد برسه و ارسال بشه، همراه داشتن اصل مدارک(ریزنمرات و دانشنامه) لازمه؟ یا همون ترجمه رسمی کافیه؟
    کسی می دونه این روزای آخر سال امور بین الملل دانشگاه کار می کنند یا نه؟ ساعت کارشون چطوره؟
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

این شماره تلفن امور بین الملل هست 22565149 و 22582834 تا پارسال که اصل مدرک رو نیمیخواستن

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    برای اینکه مدارک ترجمه شده به تائید امور بین الملل دانشگاه آزاد برسه و ارسال بشه، همراه داشتن اصل مدارک(ریزنمرات و دانشنامه) لازمه؟ یا همون ترجمه رسمی کافیه؟
    کسی می دونه این روزای آخر سال امور بین الملل دانشگاه کار می کنند یا نه؟ ساعت کارشون چطوره؟
    The official transcript is aduquate,I was there on saturday morning and they were available till 3:00 p.m,call them,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

پیش فرض ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

سلام
    من دیروز برا ترجمه شناسنامه و ریز نمرات اقدام کردم منشی اون دارالترجمه گفت که برای ترجمه رسمی، به دانشنامه نیاز است
    لازم بذکر است که من این ترم درسم تموم شده هنوز نمرات ترم آخرم کامل نیومده و چون قبلا گفته بودند وقتی فارغ التحصیل بشی دیگه نمیتونی ریز نمرات درخواست کنی من در طی ترم گذشته (یه ماه پیش) ریز نمرات 7 ترممو گرفتم
    حالا بدون دانشنامه نمیشه ترجمه کرد؟ حالا این دانشنامه اصلا چی هست؟
    every thing is possible, but you must pay for it

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

دانشنامه همون مدرکت هست که دانشگاه ابتدا مدرک موقت بهت میده که ارزش ترجمه نداره ولی بعد که مدرک اصلی آماده شد، موقت رو تحویل میگیره و اصل رو بهت میده (البته اگه پسر هستی نباید مشکل سربازی داشته باشی)، اون مدرک اصل رو میبری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تا برابر اصل بشه، بعد که آماده شد تازه میتونی ببری برای ترجمه. اصل ریزنمرات رو هم میتونی موقع فارغ التحصیلی که برای مدرکت اقدام می کنی، درخواست بدی که معمولا با همون مدرک آماده میشه و با هم بهت تحویل میدن. غیر از اینها رو اگه ببری ترجمه، دارالترجمه نمی تونه ترجمه کنه و یا اگرم ترجمه کنه نمی تونه تایید دادگستری و امور خارجه بزنه یعنی عملا ارزش حقوقی نداره، پس بهتره این مراحل رو طی کنی بعد ببری برای ترجمه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    دانشنامه همون مدرکت هست که دانشگاه ابتدا مدرک موقت بهت میده که ارزش ترجمه نداره ولی بعد که مدرک اصلی آماده شد، موقت رو تحویل میگیره و اصل رو بهت میده (البته اگه پسر هستی نباید مشکل سربازی داشته باشی)، اون مدرک اصل رو میبری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تا برابر اصل بشه، بعد که آماده شد تازه میتونی ببری برای ترجمه. اصل ریزنمرات رو هم میتونی موقع فارغ التحصیلی که برای مدرکت اقدام می کنی، درخواست بدی که معمولا با همون مدرک آماده میشه و با هم بهت تحویل میدن. غیر از اینها رو اگه ببری ترجمه، دارالترجمه نمی تونه ترجمه کنه و یا اگرم ترجمه کنه نمی تونه تایید دادگستری و امور خارجه بزنه یعنی عملا ارزش حقوقی نداره، پس بهتره این مراحل رو طی کنی بعد ببری برای ترجمه
    بله درسته،معمولا مدرک موقت بعد از انجام کارای فارغ تحصیلی یک ماه بعد میاد،و ۶ ماه بد از اون هم اصل مدرک یا دانشنامه میاد که میتونید اونو ترجمه کنید..ولی‌ اگر می‌خواین برای دانشگاهای خارج پذیرش بگیرین میتونید مدرکتنو بفرستید و ازشون وقت بخواین و شرایطو توضیح بدین برای فرستادن اصل مدارک،چون منم همین مشکل رو داشتم ....

ممنون از هر دوی دوستان
    من پسرم و سربازی دارم وتازه یه قانون تاز هاومده که مدرک موقت نمیدن، حالا باید قید خروج از کشور رو بزنم؟
    every thing is possible, but you must pay for it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)