صفحه 35 از 40 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    من الان ریزنمرات ترجمه شده م رو دارم البته سال 2010 ترجمه کرده بودم و این یه نسخه اضافه بود. میتونم همونو ببرم دارلترجمه و تاریخش رو بروز کنم اما مسیله اینجاس که بعدش میتونم ببرم دانشگاه بذاره توی پاکت مهروموم شده یا باید از دارلترجمه بخوام اینکارو بکنه؟ آخه دانشگاهی که میخوام اپلای کنم گفته مهروموم پست بشه!!
    سالش اهمیتی نداره فقط سازمان مرکزی گیر میده که مهر وزارت خارجه و دادگستری باید خورده باشه، اگه این مهر ها رو داره باید ببری سازمان مرکزی طبقه همکف آقای طباطبایی میذاره توی پاکت میده برات مهر و موم کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سالش اهمیتی نداره فقط سازمان مرکزی گیر میده که مهر وزارت خارجه و دادگستری باید خورده باشه، اگه این مهر ها رو داره باید ببری سازمان مرکزی طبقه همکف آقای طباطبایی میذاره توی پاکت میده برات مهر و موم کنن.
    تمام اين مهرها رو هم داره ترجمه م، اين سازمان مركزي تهرانه؟؟؟ من كه شهرستان هستم چكار ميتونم بكنم؟ نميشه ببرم دانشگاه خودم اين كار رو بكنه؟

Junior Member behnamnj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran293 نمایش پست ها
    دوست گرامیی میشه یک بار دیگه بگین مگه میشه دروس که افتادین در ریز نمرات نباشه؟؟؟؟؟ امکاناش هست؟؟؟
    بله دوست عزيز. من رفتم ساختمان اداري واحد خودمون گفتم ريز نمرات ميخوام براي ترجمه اينو بهم دادن و من هم كاراي تاييد و امضا هاش رو گرفتم الان دستمه ولي نميدونم آيا با همين ريز نمره ميتونم اپلاي كنم يا نه. شايد بايد معدل هم داشته باشه ولي اين فقط ريز نمراته
    رسالت من براي رسيدن به آزادي در صف ايستادن نيست بلكه برهم زدن صف است. چه گوارا

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamnj نمایش پست ها
    بله دوست عزيز. من رفتم ساختمان اداري واحد خودمون گفتم ريز نمرات ميخوام براي ترجمه اينو بهم دادن و من هم كاراي تاييد و امضا هاش رو گرفتم الان دستمه ولي نميدونم آيا با همين ريز نمره ميتونم اپلاي كنم يا نه. شايد بايد معدل هم داشته باشه ولي اين فقط ريز نمراته
    توی فرم شماره 3 دانشگاه آزاد، نه معدل و نه دروس افتاده وجود داره و نه حذف شده وجود داره! یه لیسته از تمام درس های پاس شده و نمره شون و تعداد واحدهاش و روبروش نیمسال اش رو نوشته همین. برای اپلای همین کافیه، فقط باید یه عالمه امضا و مهر بگیری و بعد بدی ترجمه و بفرستی سازمان مرکزی تا برات مهر و موم کنن و بذارن توی پاکت پست کنن.

رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    توی فرم شماره 3 دانشگاه آزاد، نه معدل و نه دروس افتاده وجود داره و نه حذف شده وجود داره! یه لیسته از تمام درس های پاس شده و نمره شون و تعداد واحدهاش و روبروش نیمسال اش رو نوشته همین. برای اپلای همین کافیه، فقط باید یه عالمه امضا و مهر بگیری و بعد بدی ترجمه و بفرستی سازمان مرکزی تا برات مهر و موم کنن و بذارن توی پاکت پست کنن.
    ممنون بابت راهنمايي شما كه گفتين همين براي اپلاي كافيه ،
    در مورد روند گرفتن امضا ها هم طبق تجربه خودم ميگم كه دوستان كمتر تو زحمت بيوفتن ،من تجربه خودمو در واحد تهران مركز ميگم ، من با دانشكده كاري نداشتم. رفتم ساختمان اداري واحد و آموزش كل درخواست گرفتن ريز نمره براي ترجمه دادم كه بعد فرستادنم امتحانات. اونجا ازم خواستن يه فيش دو هزار تومني ببرم بانك ملي پرداخت كنم(كه من از قبل با راهنمايي دوستم اين كارو كرده بودم چون طولاني ميشد دوباره اين وسط ميرفتم بانك پيشنهاد ميكنم صبح زود بريد دنبالش كه كمتر اذيت بشيد) بعد كه فيش دو هزارتومني رو دادم مسئول امتحانات برام ريز نمرات رو چاپ كرد روي نمره ها چسب زد كه مثلا دست كاري نشه. بعدشم دونه دونه به ترتيب تو همون ساختمان بردم رئيس اداره امتحانات و بعدش رئيس كل آموزش و بعدش يكي ديگه كه از اينا بالاتر بود كه سرپرست معاونت آموزشي بود امضا كرد و منشي اون وارد سيستم كرد و بعدش رفتم دبير خانه ثبت شد و مهر زد و بعدش ديگه رفتم سازمان مركزي. اونجا هم بريد راهنمايي ميشيد كه يك نفر (دكتر امير اقبال خواجه رحيمي) امضا ميكنه و بعدشم ميبريد دبير خانه و تمام.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamnj نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمايي شما كه گفتين همين براي اپلاي كافيه ،
    در مورد روند گرفتن امضا ها هم طبق تجربه خودم ميگم كه دوستان كمتر تو زحمت بيوفتن ،من تجربه خودمو در واحد تهران مركز ميگم ، من با دانشكده كاري نداشتم. رفتم ساختمان اداري واحد و آموزش كل درخواست گرفتن ريز نمره براي ترجمه دادم كه بعد فرستادنم امتحانات. اونجا ازم خواستن يه فيش دو هزار تومني ببرم بانك ملي پرداخت كنم(كه من از قبل با راهنمايي دوستم اين كارو كرده بودم چون طولاني ميشد دوباره اين وسط ميرفتم بانك پيشنهاد ميكنم صبح زود بريد دنبالش كه كمتر اذيت بشيد) بعد كه فيش دو هزارتومني رو دادم مسئول امتحانات برام ريز نمرات رو چاپ كرد روي نمره ها چسب زد كه مثلا دست كاري نشه. بعدشم دونه دونه به ترتيب تو همون ساختمان بردم رئيس اداره امتحانات و بعدش رئيس كل آموزش و بعدش يكي ديگه كه از اينا بالاتر بود كه سرپرست معاونت آموزشي بود امضا كرد و منشي اون وارد سيستم كرد و بعدش رفتم دبير خانه ثبت شد و مهر زد و بعدش ديگه رفتم سازمان مركزي. اونجا هم بريد راهنمايي ميشيد كه يك نفر (دكتر امير اقبال خواجه رحيمي) امضا ميكنه و بعدشم ميبريد دبير خانه و تمام.
    خب شما خوشبختانه خوش شانس بودید، یادمه موقعی که من خواستم ریزنمرات بگیرم دقیقاً یک هفته درگیر ریزنمرات و ترجمه اش بودم، بعد از اینکه از واحد درخواست میدن (که من فنی بودم) رفتم اسکندری، بعد اون روز دکتر صفری ثابت جلسه بود تازه بعد 3 ساعت نشستن گفتن برید ساختمان روبرویی یه دکتر دیگه از طرف ایشون امضا کنه، بعد دوباره فرداش بردم سازمان مرکزی این دفعه دکتر خواجه رحیمی جلسه بود خلاصه چند ساعت هم معطل ایشون شدیم، بعد تازه ترجمه که کردم چون می خواستم یه نسخه هم به WES بفرستم یه سری دوندگی هم برای اون توی سازمان مرکزی داشتم، تازه می رسید به آقای طباطبایی!

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ترجمه هاش خوب و بدون غلط هست یا نه؟
    کسی تاحالا مدارکشو اونجا داده؟راضی بودین؟

مرسی

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگه لطفا بتونید زودتر جواب بدین خیلی عجله دارم مرسی.

رشته و دانشگاه
    مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin68 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ترجمه هاش خوب و بدون غلط هست یا نه؟
    کسی تاحالا مدارکشو اونجا داده؟راضی بودین؟

مرسی
    در مورد ترجمه ي مدارك از فارسي به هر زباني دقت كنيد كه حتما مهر مترجم رسمي دادگستري رو داشته باشن ، شخصا نديدم كه كانون فارغ التحصيلان در دانشگاه ما خدمات ترجمه هم ارائه بدن ، ولي معاونت بين الملل سازمان مركزي دانشگاه آزاد چند تا مدرك مثل گواهي اشتغال به تحصيل و چنتا ديگه رو خودش به انگليسي هم صادر ميكنه كه اخيرا يكي از دوستانم براي دانشگاهش در ايتاليا برده بود مشكلي پيش نيومده بود. فقط اين نكته رو هم بگم كه براي گواهي اشتغال به تحصيل سي هزار تومان از من گرفتن و در آخر قبل از مهر كردن دادن به خودم تا بخونم ببينم مشكلي تو متنش نباشه و وقتي اوكي بود برام مهرش كردن و همه جا هم قبول ميكنن

رشته و دانشگاه
    مكانيك

يه خوبي هم داره اين كار مثلا شما ميتوني با معاونت بين الملل صحبت كنيد تا هر متني كه شما ميخوايد رو با توجه به وضعيت شما براتون صادر كنن ، مثلا اين دوست من چون ترم آخري بود و داشت اپلاي ميكرد رفت يه گواهي گرفت كه توش نوشته بود اين آقا با اين مشخصات دانشجويي و اين رشته و اين معدل ، اين تعداد واحد رو گذرونده و اين تعداد واحد رو اين ترم داره كه اگر با موفقيت تموم بشه تا اين تاريخ فارغ التحصيل ميشه. اين مدرك رو كه خود دانشگاه به انگليسي ميده اكثر دانشگاه ها نياز ندارن تا شما تاييد وزارت ها و سفارت رو بگيريد و خود مهر لاتين دانشگاه كفايت ميكنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)