صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    اگر دانشنامه جدید گرفته اید که هولوگرام هم روی آن خورده (که همه جدیدی ها این هولوگرام را دارند) نیازی به تایید سازمان مرکزی نیست. این مسئله مربوط به بخشنامه 1 ماه پیش دانشگاه آزاد است.
    دوست عزیر دانشنامه من مال حدود سه تا چهار ماه پیشه . یک قسمتی داره که براق و نقره ایی هست و روش مارک دانشگاه آزاد هست ولی حقیقت اش با اون هلوگرمی که آدم روی Ram و قطعات سخت افزاری خارجی می بینه یکمی فرق داره . حالا می خوام بدونم که این هلوگرام همون هلوگرام هست که شما می گفتید؟

sheidakhareji
    Guest

سلام تبیان

از این بابت شما اطمینان دارید !؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    دوست عزیر دانشنامه من مال حدود سه تا چهار ماه پیشه . یک قسمتی داره که براق و نقره ایی هست و روش مارک دانشگاه آزاد هست ولی حقیقت اش با اون هلوگرمی که آدم روی Ram و قطعات سخت افزاری خارجی می بینه یکمی فرق داره . حالا می خوام بدونم که این هلوگرام همون هلوگرام هست که شما می گفتید؟
    به همون قسمت براق و نقره ای گوشه بالا سمت راست مدرک که آرم دانشگاه آزاد رو داره میگن هولوگرام. شما فقط باید یه سر بری سازمان مرکز- پاسداران -گلستان هشتم- نبش خیابان امیر ابراهیمی( همون اولین 4راه)- اونجا مدرکتو بده که شماره اش رو تو کامپیوترشون وارد کنن، پشت مدرکت یه تارخ و شماره میزنه و والسلام (حداکثر 5 دقیقه کاره) ، آماده است واسه ترجمه. حتما این کار رو انجام بدین. چون دارالترجمه ها نگاه میکنن که اون شماره و تاریخ حتماً پشت مدرکتون باشه وگرنه تحویل نمیگیرن.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    بله عزیز. این همون هولوگرامی هست که گفتم.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    به همون قسمت براق و نقره ای گوشه بالا سمت راست مدرک که آرم دانشگاه آزاد رو داره میگن هولوگرام. شما فقط باید یه سر بری سازمان مرکز- پاسداران -گلستان هشتم- نبش خیابان امیر ابراهیمی( همون اولین 4راه)- اونجا مدرکتو بده که شماره اش رو تو کامپیوترشون وارد کنن، پشت مدرکت یه تارخ و شماره میزنه و والسلام (حداکثر 5 دقیقه کاره) ، آماده است واسه ترجمه. حتما این کار رو انجام بدین. چون دارالترجمه ها نگاه میکنن که اون شماره و تاریخ حتماً پشت مدرکتون باشه وگرنه تحویل نمیگیرن.
    دوست من
    اگر دانشنامه هولوگرام داشته باشه (یعنی جدید صادر شده باشه) دیگه احتیاجی به رفتن به سازمان مرکزی نیست. بخشنامه ای که من گفتم دقیقا به خاطر این صادر شده که از مراجعه افراد به سازمان مرکزی جلوگیری کنه. دارالترجمه ها هم با دیدن دانشنامه های جدید هولوگرام دار به دنبال شماره کامپیوتری (یا چیزی که ما به آن شماره استعلام میگوییم) نیستند.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji نمایش پست ها
    سلام تبیان

از این بابت شما اطمینان دارید !؟
    دقیقا. این کاری است که ما از زمان صدور این بخشنامه (قکر میکنم حدود 1 ماه پیش بود) در دارالترجمه انجام میدهیم و مشکلی هم جهت اخذ تاییدات وجود ندارد.

sheidakhareji
    Guest

سلام
    مرسی تبیان ! من که تماس گرفتم سازمان مرکزی گفت نه خانم باید بیاین ! بعد که اونجا رفتم خانومه پشتش تاریخ امروز رو زد ! احساس کردم الکی رفتم....اما خوب دلم راضی نمیشد نرم. ولی من هم اونجا بخشنامه رو دیدم. به هر حال مرسی که اطلاع دادین.
    یه سوال هم ازتون بپرسم شاید شما بدونید. من میخوام بدونم برای همه دانشگاهها که میخوایم اقدام کنیم باید تایید امور خارجه و دادگستری داشته باشه !؟ یا این تاییدات رو دانشگاه مقصد تعیین میکنه که داشته باشه یا نه ؟!
    ببخشید واضح بود سوالم !؟

sheidakhareji
    Guest

ممنون تبیان .
    جای دیگه دیدم پاسخ شما رو !
    سوالم تکراری بود

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji نمایش پست ها
    ممنون تبیان .
    جای دیگه دیدم پاسخ شما رو !
    سوالم تکراری بود
    به نظر من اگر با کلیه تاییدات بگیرید خیالتون راحت تره و دیگه استرس برگشت خوردن مدارکتون به دلیل عدم نداشتن تایید خارجه را ندارید. 24 ساعت که بیشتر وقت نمیگیره ولی می ارزه که انجام بدین.

Junior Member

آقا در مورده این ریزنمرات هم یک کمکی کنید من ریز نمراتم رو شهریور ماه گرفتم بعد رفت دانشگاه مرکزی اونو همه مهراش خورد طوری که تو دبیرخونه گفت تمومه ببر برا ترجمه ! من این همه راه پاشدم اومدم ولایتمون بردم دادم دارلترجمه گفت مهر و امضا آقای مایلی کو !!!!!!!!!!!!!!!!
    من اعصابم بهم ریخت رفتم یکی دیگه اون گفت مهر و امضا آقای مایلی کو...................... !
    رفتم وزارت خارجه ولایتمون بعد اونجا گفت مهر و امضا آقای صامت کو !!!!!!!!!!!!
    بردم یک دارلترجمه دیگه قبول کرد گفت بزار برم دادگستری بپرسم فرداش گفت Ok هست الان 2 هفته هنوز که هنوزه کارم راه نیفتاده آخه اونیم که قرار بود ok بده برداشت گفت دادگستری مهر کرده ولی وزرا خارجه میگه مهر آقای دکتر حسن گیوریان رو که روش خورده نمیشاسه برا همین مهر نمیکنه الان من چیکار کنم تو رو خدا من نمیتونم هی برم تهران هی بیام به خدا سخته این کار .
    در ضمن من هنوز فارالتحصیل نشدم بگید چیکار کنم ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)