صفحه 5 از 40 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط orange نمایش پست ها
    آقا در مورده این ریزنمرات هم یک کمکی کنید من ریز نمراتم رو شهریور ماه گرفتم بعد رفت دانشگاه مرکزی اونو همه مهراش خورد طوری که تو دبیرخونه گفت تمومه ببر برا ترجمه ! من این همه راه پاشدم اومدم ولایتمون بردم دادم دارلترجمه گفت مهر و امضا آقای مایلی کو !!!!!!!!!!!!!!!!
    من اعصابم بهم ریخت رفتم یکی دیگه اون گفت مهر و امضا آقای مایلی کو...................... !
    رفتم وزارت خارجه ولایتمون بعد اونجا گفت مهر و امضا آقای صامت کو !!!!!!!!!!!!
    بردم یک دارلترجمه دیگه قبول کرد گفت بزار برم دادگستری بپرسم فرداش گفت Ok هست الان 2 هفته هنوز که هنوزه کارم راه نیفتاده آخه اونیم که قرار بود ok بده برداشت گفت دادگستری مهر کرده ولی وزرا خارجه میگه مهر آقای دکتر حسن گیوریان رو که روش خورده نمیشاسه برا همین مهر نمیکنه الان من چیکار کنم تو رو خدا من نمیتونم هی برم تهران هی بیام به خدا سخته این کار .
    در ضمن من هنوز فارالتحصیل نشدم بگید چیکار کنم ممنون میشم.
    دوست من
    اگر شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید یعنی هنوز دانشنامه خودتان (یا گواهی موقت قبولی) را نگرفته اید. در مورد دانشگاه آزاد تا هنگامی که مدرک دانشنامه را نگرفته باشید ریز نمره هم تایید نمیشود. یعنی اگر نخواهید دانشنامه را هم ترجمه کنید باید انرا همراه با ریز نمرات بفرستید تا خارجه انرا تایید کند مگر اینکه انصراف از تحصیل داده باشید که ان یک مسئله دیگر است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    دوست من
    اگر شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید یعنی هنوز دانشنامه خودتان (یا گواهی موقت قبولی) را نگرفته اید. در مورد دانشگاه آزاد تا هنگامی که مدرک دانشنامه را نگرفته باشید ریز نمره هم تایید نمیشود. یعنی اگر نخواهید دانشنامه را هم ترجمه کنید باید انرا همراه با ریز نمرات بفرستید تا خارجه انرا تایید کند مگر اینکه انصراف از تحصیل داده باشید که ان یک مسئله دیگر است.
    نه بابا فکر نکنم اینجوری باشه ها من خودم دوستام اول قبل از فارغالتحصیلی ریز نمراتشون رو فرستادن ترجمه و رسمی هم شده بعد که میخواستن پذیرش بگیرن به دانشگاهشون گفتن که ما موقع ثبت نام دانشنامه و ریز نمرات رو میاریم براتون الانم رفتن بدون هیچ مشکلی دارند درس میخونند ولی متاسفانه من اینجا گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم اونا هم جواب ایمیل منو نمیدن (عجب روزگاریه ) که چیکار کردن منم همون کارو انجام بدم.
    اگر اینجوری که شما میگی باشه پس پذیرش گرفتن با ریز نمرات اصلا نمیشه پس چرا تو همین سایت بعضی ها میگند ما گرفتیم.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orange نمایش پست ها
    نه بابا فکر نکنم اینجوری باشه ها من خودم دوستام اول قبل از فارغالتحصیلی ریز نمراتشون رو فرستادن ترجمه و رسمی هم شده بعد که میخواستن پذیرش بگیرن به دانشگاهشون گفتن که ما موقع ثبت نام دانشنامه و ریز نمرات رو میاریم براتون الانم رفتن بدون هیچ مشکلی دارند درس میخونند ولی متاسفانه من اینجا گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم اونا هم جواب ایمیل منو نمیدن (عجب روزگاریه ) که چیکار کردن منم همون کارو انجام بدم.
    اگر اینجوری که شما میگی باشه پس پذیرش گرفتن با ریز نمرات اصلا نمیشه پس چرا تو همین سایت بعضی ها میگند ما گرفتیم.
    عزیز من
    آخه قبل از فارغ التحصیلی به شما ریز نمره رسمی نمیدن که بخواهید آنرا ترجمه رسمی کنید. مگر اینکه ریز نمره غیر رسمی را بگیرید، با مهر و امضای مترجم بفرستید، دانشگاه با همان به شما پذیرش بدهد و الی آخر.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

عزیز من
    آخه قبل از فارغ التحصیلی به شما ریز نمره رسمی نمیدن که بخواهید آنرا ترجمه رسمی کنید. مگر اینکه ریز نمره غیر رسمی را بگیرید، با مهر و امضای مترجم بفرستید، دانشگاه با همان به شما پذیرش بدهد و الی آخر.
    سلام .
    منظورتون از اینکه ریز نمرات رسمی نمیدن چیه؟؟من با توجه به مطالب ویکی روزی كه رفتم برای امضاهای فراغت از تحصیل ، قبل از اینکه تقاضای فارغ تحصیلی بدم یه ریز نمرات گرفتم كه خود دانشگاه بفرسته واسه سازمان مرکزی .ولی تو اون ریز نمره نوشت ضمنا ایشان در حال تحصیل هستند .یعنی وضیعت من هنوز فارغ تحصیل نشد بود .
    آخه تو ویکی گفت بود اگه بعد از امضاها ریز نمر بخواهید باید صبر کنی تا دانش نامه بیاد كه ۶ ماهی طول میکشه.
    حالا این ریز نمره من رسمی نیست؟؟یا فارغ تحصیلی منو نشون نمیده؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام .
    منظورتون از اینکه ریز نمرات رسمی نمیدن چیه؟؟من با توجه به مطالب ویکی روزی كه رفتم برای امضاهای فراغت از تحصیل ، قبل از اینکه تقاضای فارغ تحصیلی بدم یه ریز نمرات گرفتم كه خود دانشگاه بفرسته واسه سازمان مرکزی .ولی تو اون ریز نمره نوشت ضمنا ایشان در حال تحصیل هستند .یعنی وضیعت من هنوز فارغ تحصیل نشد بود .
    آخه تو ویکی گفت بود اگه بعد از امضاها ریز نمر بخواهید باید صبر کنی تا دانش نامه بیاد كه ۶ ماهی طول میکشه.
    حالا این ریز نمره من رسمی نیست؟؟یا فارغ تحصیلی منو نشون نمیده؟؟
    ببینید! رسمیت از نظر کار ترجمه یعنی اینکه ریز نمره شما همراه با دانشنامه اصلی و نهایی باشه تا توسط دادگستری و خارجه تایید بشه. ریز نمره دانشگاه آزاد که همراه با دانشنامه نباشه از نظر کار ترجمه رسمی نیست. شما میتونید برای مصرف در داخل کشور (استخدام و ...) از اون استفاده کنید ولی برای ترجمه خیر.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

ببینید! رسمیت از نظر کار ترجمه یعنی اینکه ریز نمره شما همراه با دانشنامه اصلی و نهایی باشه تا توسط دادگستری و خارجه تایید بشه. ریز نمره دانشگاه آزاد که همراه با دانشنامه نباشه از نظر کار ترجمه رسمی نیست. شما میتونید برای مصرف در داخل کشور (استخدام و ...) از اون استفاده کنید ولی برای ترجمه خیر.
    ولی موقع گرفتن ریز نمره از من پرسیدن واسه چه کاری میخوای ؟؟و گفتم واسه ترجمه .توی نامه ای هم كه به سازمان مرکزی نوشتن گفتن این ریز نمره جهت ارائه به دار ترجمه هستش.
    و از مدیره آموزش هم كه امضا گرفتم گفت واسه چه کشوری میخوای اقدام کنی؟؟اینا همه یعنی قبلا هم همه همین کارو کردن و مشکل نداره.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    ولی موقع گرفتن ریز نمره از من پرسیدن واسه چه کاری میخوای ؟؟و گفتم واسه ترجمه .توی نامه ای هم كه به سازمان مرکزی نوشتن گفتن این ریز نمره جهت ارائه به دار ترجمه هستش.
    و از مدیره آموزش هم كه امضا گرفتم گفت واسه چه کشوری میخوای اقدام کنی؟؟اینا همه یعنی قبلا هم همه همین کارو کردن و مشکل نداره.
    اوکی! حالا شما ریز نمراتتون رو بدین ترجمه کنن و بفرستن برای تایید. اگر تایید شد که فبها! اگر تایید نشد میگن برای چی تایید نشده و یا چکار باید بکنید.

Junior Member

سلام.
    من همین دیروز ریزنمراتو با مهر دادگستری و وزارت خارجه دریافت کردم تموم شد رفت هنوزم فارغالتحصیل نشدم.
    مراحلش رو میزارم براتون که اقدام کنید :
    1.درخواست ریز نمره از مدیر آموزشتون که اون یک نامه میده که امضا خودش هم میزنه بعد باید مبری مدیر آموزش دانشگاهتون امضا بزنه بعد میری دایره امتحانات اون نامتو میگیره بهت میگه برو مبلغی رو به حساب زبر جد واریز کن بعد که فیشو آوردی ریزنمراتت رو امضا میکنه و مهر امتحانات میخوره.
    2.اونا رو میبری مدیر آموزی مهر کنه بعد معاونت آموزشی امضا کنه بعدم دبیرخونه میبری که مهر دانشگاه بخوره تا رسمی بشه البته اگر معونت آموزیشتون آدم باحالی باشه میتونه یک نامه پیوستش کنه که تهران که رفتی کارت راه بیفته.
    3.بعد از خوردن مهر دانشگاه توسط دبیرخونه حالا باید بری تهران سازمان مرکزی اونجا مهر و امضا بشه حالا این مهر و امضا شدن کاره حضرت فیله که فقط همت میخواد بفهمی که باید مهر کنه برای فارغ التحصیلان مهر و امضا آقای صامت برای اونایی که فارغ التحصیل نشدند آقای مایلی یا یکی دیگه.
    4.بعد میبری دبیر خونه دانشگاه مرکزی اونجا حتما یادت باشه که مهر دانشگاه مرکزی بخوره بعدش هم مطمئن شو مهر بلامانع بودن جهت ترجمه داشته باشه .
    5.از آخر از یکی که اونجا میبینی تجربه داره مدارکت رو نشون بده بگو تمومه اگر ok داد دیگه برو دارالترجمه اونجا خودشون ترجمه رسمی میکنند بعدشم خودشون مهر وزارت خارجه رو هم میگیرند بعدش آماده میشه برو بگیر.
    موفق باشی فقط برا گرفتنش یک جفت کفشه آهنین بخر که بیچاره میشی تا تموم بشه اگر بگم 1ماه دنبالش دویدن غلو نکردم.
    البته من خیلی ساده شدش رو گفتم تو هر کدوم از این بندها هزارتا نکته داره که گفتنی نیست وقتی خودت تو کار بیفتی میفهمی باید نازه همه رو بکشی تا برات امضا بزنند .
    یا علی

Banned
    رشته و دانشگاه

مبارکه! شیرینی یادت نره!!

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

ممنون از بابت توضیحات.ولی من چون عجله نداشتم گفتم خود دانشگاه برام بفرسته سازمان كه دیگه نخوام برم تهران.نمیدونم همه دانشگاها این کارو میکنن یا بعضی ها شون ولی دانشگاه های کارشناسی و کاردانی من هر ۲ این کارو کردن و از طرف خود دانشگاه ریز نمرات رو فرستادن واسه تائید. فقط این جوری میگن ۱ ماهی طول میکشه تا بیاد كه تا اون موقع واسه من دیر نیست.البته شماره نامه ها ای هم كه پست کردن به سازمان مرکزی بهم دادن اگه عجله داشتم میرم تهران و پیشرفت کارو سریع تر میکنم و نامه رو دستی میگیرم.
    البته امید وارم کارا به هامین قشنگی كه الان فکر میکنم پیش بره.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)