صفحه 7 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 399

موضوع: ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    مشکلی نیست. فقط بگویید برای ترجمه میخواهید تا یک شماره استعلام و تاریخ هم بزنند (در سازمان مرکزی) فقط به خاطر اینکه هنوز دانشنامه جدید هولوگرام دارتان صادر نشده است باید این کار را بکنید.
    سلام و مرسی از پاسختون ولی اگر ممکنه جزییات بیشتر در مورد این که کدوم قسمت سازمان مرکزی باید برم ، (نیستان 8 یا 9 ؟) و امضاهای چه کسانی لازمه؟ یک بار رفتم گفتن کامله ولی...safa.c4@gmail.com

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط safaei نمایش پست ها
    سلام و مرسی از پاسختون ولی اگر ممکنه جزییات بیشتر در مورد این که کدوم قسمت سازمان مرکزی باید برم ، (نیستان 8 یا 9 ؟) و امضاهای چه کسانی لازمه؟ یک بار رفتم گفتن کامله ولی...safa.c4@gmail.com
    نشانی اینه:

دانشگاه آزاد

خیابان پاسداران - نبش گلستان هشتم - انتهای خیابان اول - درب سمت چپ.

بگویید برای ترجمه میخواهید. فکر میکنم چند تا امضای معرفی شده دارن ولی بیشتر امضای صامت را دیدم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    معماری

Question پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

سلام بر دوستان

کسی اینجا نمونه ترجمه شده ریز نمراتشو برای رشته معماری داره

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام
    من امروز ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم(البته بدون مراجعه به سازمان مرکزی و از طریق دانشگاه گرفتم)ولی از هر کسی تو دانشگاه پرسیدم بعد از ترجمه کجا باید ریز نمرات رو مهر و موم کنم خبر نداشتن و انگار تا حالا همچین موردی نداشتن.میشه لطفا بچه های با تجربه تر مراحل کار رو بگن؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم(البته بدون مراجعه به سازمان مرکزی و از طریق دانشگاه گرفتم)ولی از هر کسی تو دانشگاه پرسیدم بعد از ترجمه کجا باید ریز نمرات رو مهر و موم کنم خبر نداشتن و انگار تا حالا همچین موردی نداشتن.میشه لطفا بچه های با تجربه تر مراحل کار رو بگن؟؟
    سلام

من تا به حال با موردی اینچنینی برخورد نداشته ام و فکر نمیکنم دانشگاه آزاد همچون سیستمی داشته باشد. اگر کسی از دوستان در اینمورد اطلاعاتی دارد سوال دوستمان را سوال من هم بداند. متشکر

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

سلام
    نه تنها دانشگاه آزاد بلکه دانشگاههای دولتی هم تا چند وقت پیش برنامه ی مشخصی برای این قضیه نداشتن... روشی که معمولاً در همه ی موارد اینچنینی (کلیه مواردی که دانشگاه مقصد تاکید میکنه باید در پاکت قرار بگیره و مهر و موم بشه) مرسومه روش التماسه! معمولاً این کار رو در آموزش هر دانشگاه انجام میدن... ریز نمره ای رو که ترجمه کردین به همراه اصل ریز نمره ای که از خود دانشگاه گرفتین، ببرین دانشگاه و اونجا ازشون بخواین که توی پاکت بزارن و براتون مهر بزنن... تا حالا موردی ندیدم که کسی رو برگردونن
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    نه تنها دانشگاه آزاد بلکه دانشگاههای دولتی هم تا چند وقت پیش برنامه ی مشخصی برای این قضیه نداشتن... روشی که معمولاً در همه ی موارد اینچنینی (کلیه مواردی که دانشگاه مقصد تاکید میکنه باید در پاکت قرار بگیره و مهر و موم بشه) مرسومه روش التماسه! معمولاً این کار رو در آموزش هر دانشگاه انجام میدن... ریز نمره ای رو که ترجمه کردین به همراه اصل ریز نمره ای که از خود دانشگاه گرفتین، ببرین دانشگاه و اونجا ازشون بخواین که توی پاکت بزارن و براتون مهر بزنن... تا حالا موردی ندیدم که کسی رو برگردونن
    سلام و ممنون که جواب دادین.
    اصلا این مهر و موم کردن الزامیه؟؟کسی بوده تا حالا که مدرک ترجمه شده رو به همون صورت که از دارالترجمه گرفته ارسال کرده باشه و بعد براش مشکلی پیش اومده باشه؟
    آخه مدیر آموزش ما بد اخلاق هستن و برای ریز نمره گرفتن هم دعوام کردن که چرا میخای بری خارج؟؟میترسم همکاری نکنن.چون این طور که شما گفتین مهر و موم کردن جزو وظایفشون نیست.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

سلام و ممنون که جواب دادین.
    اصلا این مهر و موم کردن الزامیه؟؟کسی بوده تا حالا که مدرک ترجمه شده رو به همون صورت که از دارالترجمه گرفته ارسال کرده باشه و بعد براش مشکلی پیش اومده باشه؟
    آخه مدیر آموزش ما بد اخلاق هستن و برای ریز نمره گرفتن هم دعوام کردن که چرا میخای بری خارج؟؟میترسم همکاری نکنن.چون این طور که شما گفتین مهر و موم کردن جزو وظایفشون نیست.
    اینکه مهر و موم کردن جزو وظایف هست یا نه متاسفانه یه مقداری مبهمه... به هر حال بعضی دانشگاهها هستند که تاکید کردن که بعضی از مدارک باید signed & sealed باشه... اونها رو اگر مهر و موم شده نفرستید احتمال گیر دادن بسیار زیاده... در مورد سوالتون، بله، من دیدم کسانی رو که در موارد مشابه مدارک رو همینجوری فرستادن و دانشگاه مقصد اعلام کرده که باید مهر و مو شده بفرستید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    اینکه مهر و موم کردن جزو وظایف هست یا نه متاسفانه یه مقداری مبهمه... به هر حال بعضی دانشگاهها هستند که تاکید کردن که بعضی از مدارک باید signed & sealed باشه... اونها رو اگر مهر و موم شده نفرستید احتمال گیر دادن بسیار زیاده... در مورد سوالتون، بله، من دیدم کسانی رو که در موارد مشابه مدارک رو همینجوری فرستادن و دانشگاه مقصد اعلام کرده که باید مهر و مو شده بفرستید
    البته فکر میکنم بیشتر دانشگاههای کانادایی هستند که اصرار دارند دانشگاه مبدا مدارک را مهر و موم شده بفرستد. همینطوره؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    البته فکر میکنم بیشتر دانشگاههای کانادایی هستند که اصرار دارند دانشگاه مبدا مدارک را مهر و موم شده بفرستد. همینطوره؟
    بله... دقیقاً...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)