صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اپلای از طریق موسسات اعزام دانشجو

پیش فرض اپلای از طریق موسسات اعزام دانشجو

1- دوستان من اینجا از تمام بچه هایی که سرشون توسط موسسات اعزام دانشجو کلاه رفته می خوام بیان و تجربه اشون رو بنویسن

من اینجا چند دلیل به شما میگم که نباید به این موسسات مراجعه کنید

1- ببینید شما برای اپلای اولین چیزی که احتیاج دارید بدونید زمان اپلای کردن است، که برای کارشناسی ارشد این زمان از بهمن شروع میشه و تو اسفند ماه و فروردین و اردیبهشت و خرداد ادامه پیدا میکنه اوجش تو این ماه ها است و بعد از اون دانشگاه ها برای ارشد بسته میشن، اگر زمانی غیر از این زمان ها به سایت دانشگاه برید گیج میشید چون لینک اپلای بسته شده بعدش فکر میکنید خیلی کار سختیه....

2- وقتی به موسسه میرید مبلغ خیلی زیادی بابت پیش پرداخت از شما میگیرن و هیچ کاری براتون انجام نمیدن جز اینکه با پولتون خوش بگذرونن

3- بعد که دانشگاه ها باز میشه اگر کار موسسه خیلی درست باشه نهایتا دو جا براتون اپلای میکنه در صورتی که خودتون میتونید 10 جا اپلای کنید و 10 جور برگه پذیرش بگیرید که اگر یکیشو به هر دلیلی سفارت قبول نکرد اون یکی رو نشون بدین، اما موسسات به دلیل حجم بالای کاری و بی مسئولیتی در قبال پولی که دریافت میکنن خیلی زور بزنن فقط یک اپلای براتون انجام بدن

4- بعد از اینکه لینک دانشگاه ها توی زمانی که گفتم باز شد موسسه تنها کاری که میکنه مدارکتون رو آپلود میکنه ....خب عزیزان بابت این آپلود مبلغی حدود 3 میلیون تومن بعد از اخذ پذیرش از شما میگیرن چرا خودتون اپلای نکنید مگه آپلود چیکار داره!!!

5- و بعد بهتون میگن بابت خدمات اخذ ویزا مبلغی نزدیک 1 میلیون تومن بپردازید و بعد فقط چندتا فایل پی دی اف بی مصرف براتون میفرستن که تماما تو سایت خود سفارت هم موجوده و تو این فروم مفصل راجع بهش نوشته شده حتی وقت سفارتم باید خودتون بگیرین چون سفارت ایمیل موسسات رو قبول نمکینه و باهاشون خیلی بده.

6- مدارک بورسیه استانی تماما تو این فروم کامل شرح داده شده و باید از تیر تا شهریور فقط حواستون به سایت بورسیه استانی هر استان باشه تا فایلی به نام باندو رو بیرون بده در باندو کاملا شرح داده چجوری مدارکتون رو برای بورسیه آپلود کنید و از کجا و کی و تا چه زمانی وقت دارید تو سایت دانشگاه که براش اپلای میکنید ادرس سایت بورس استانی رو گذاشته من هم طی روزهای آینده ادر تمام لینک ها رو براتون میگذارم

جالبه بدونید که موسسات اعزام دانشجو با وقاحت تمام فقط و فقط بابت آپلود مدارک از شما 3 میلیون تومن میگیرن و تمام بار تهیه مدارک بورسیه رو بر گردن و دوش خودتون میندازن و وظیفه این ها فقط اپلود مدارک شماست.
    و بعد اسمش رو میگذارن خدمات اخذ بورسیه

با یک حساب سرانگشتی چیزی حدود 7 میلیون تومن از شما پول میگیرن این پول خیلی به دردتون میخوره تو خود ایتالیا...و باعث میشه به فقر نیافتید اونجا. این موسسات فقط پول اطلاعات ناقص مردم رو میخورن پول ندونم کاری من و شما...

موفق باشید و موید و گول نخورید که کارتون خراب میشه
    ویرایش توسط bicycleran : July 13th, 2017 در ساعت 06:16 PM
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اپلای از طریق موسسات اعزام دانشجو

با سلام به همه دوستان
    لطفاً به هیچ عنوان از موسسه های اعزام دانشجو استفاده نکنین.من 2 سال وقت و نزدیک به 20 میلیون خرج کردم تا ویزای دانشجویی بگیرم ولی الان میگن مورد شما نمیشه، قانونا عوض شده و کلی چرت و پرت دیگه.فقط یک سری دزدن.
    من برای اتریش اقدام کردم از طریق موسسه دزد و کلاه بردار دانش پژوهان اورانوس.

به هیچ عنوان گول کلاً 4 میلیون میگیریم، 6 ماه طول میکشه و و و نخورید.
    گفتم که به شرایط من دچار نشید

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم
    پروسه ارسال ایمیل و گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی از سفارت ایتالیا چقدر سخت هستش ؟ من شنیدم که سفارت ایتالیا به این راحتی ها وقت نمیده و افرادی هستن که به واسطه روابط خاصشون با کارکنان سفارت
    اینکارو انجام میدن مخصوصا امسال شنیدم که اوضاع خیلی خراب بوده. چقد این صحت داره ؟ چون واقعا نمیخوام پول الکی بریزم تو جیب موسسات اعزام دانشجو که عملا کار خاصی نمیکنن ! در ضمن چه زمانی باید برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کرد و بهشون ایمیل بزنیم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

کاملا کذب
    امسال سفارت چندین بار بیشتر از تمام سال های گذشته وقت ویزای دانشجویی رو تمدید کرد حتی توی مرداد هم مجددا وقت ها رو باز کردن
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsm_20 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    پروسه ارسال ایمیل و گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی از سفارت ایتالیا چقدر سخت هستش ؟ من شنیدم که سفارت ایتالیا به این راحتی ها وقت نمیده و افرادی هستن که به واسطه روابط خاصشون با کارکنان سفارت
    اینکارو انجام میدن مخصوصا امسال شنیدم که اوضاع خیلی خراب بوده. چقد این صحت داره ؟ چون واقعا نمیخوام پول الکی بریزم تو جیب موسسات اعزام دانشجو که عملا کار خاصی نمیکنن ! در ضمن چه زمانی باید برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کرد و بهشون ایمیل بزنیم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

سلام دوستان. خواستم بهتون بگم که تو قرارداد بستن با موسسات اعزام دانشجو خیلی مراقب باشید. موضوع فقط پول نیست. مهمترین سرمایه برای ما زمانمونه. . من با موسسه دانش پژوهان اورانوس قرارداد بستم علاوه بر این که یه پذیرش ساده نتونستن بگیرن پولمم بهم پس ندادن. اگر خودم اقدام کرده بودم تا حالا گرفته بودم. هیچ وقت به چنین موسساتی اعتماد نکنید.

Junior Member

سلام دوستان قبل از رفتن به موسسات این رو بخونین:
    من با یک شرکت اعزام دانشجو از تبریز اپلای کردم و به شدت پشیمونم چون فکر میکردم تمام موارد اپلای و ویزا رو خودشون انجام میدن (که ندادن) کل کار ها رو اعم از وقت سفارت ترجمه اپلود مدارک بورس رو خودم کردم واخر با وکیله (که وکالت نخوندن و اسمشون هست وکیل!) دعوا کردم . گقتم کاری نکردی که پولتو بدم و تهدید کرد که اپلایت رو Email میزنم و لغو میکنم!!!!! من user pass همه چیز رو عوض کردم و نتونست هیچ کاری بکنه( کلا بیعرضه هستن هیچی بلد نیستن).
    در کل بچه ها از این ادم ها دوری کنین هر ادمی نمیتونه این پولای حرام رو بخوره که این افراد به راحتی و با بیشرفی هرچه تمام تر میخورم که هیچ از روز اب هم نوش جان میکنن!

Junior Member

سلام،وقت بخیر.
    من هم چیزهایی در مورد کارنابلدی و کلاه برداری موسسات مختلف شنیده ام،با این حساب من که می خواهم برای پزشکی ایتالیا اقدام کنم به نظرتان سراغ یک موسسه ی مورد تایید وزارت علوم نروم؟
    اگر سراغ موسسه نروم،باید اول از کجا شروع کنم تا روند را درست طی کنم؟(در واقع استارت کار را از کجا بزنم؟!)
    ممنونم از لطف دوستان.

Junior Member

سلام دوستان من سال پیش از طریق یکی از موسسات اقدام کردم برای پادوا اپلای کردن ولی پذیرش نگرفتن و از من هم هزینه ایی نگرفتن ولی امسال خودم میخوام برای پادوا اپلای کنم چون یک مرتبه برام اکانت ساختن الان موقع ثبت نام خطا میده اطلاعات شما موجود هست اما من به اون اکانتی که اون موسسه برام ساختن هیچ دسترسی ندارم الان چیکار میتونم بکنم ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    ایا موسسات اعزام دانشجویی که زیر نظر وزارت علوم هستن همه همین طورن یعنی قابل اعتماد نیستن

کسی از موسسه یگانه سفیران دانش اطلاعی داره
    ممنون

Junior Member

و آیا کسی موسسه معتبری برای ایتالیا میشناسه
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)