نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درخواست تاییدیه مرکز آموزشی در فرم درخواست مدارک

Junior Member

Question درخواست تاییدیه مرکز آموزشی در فرم درخواست مدارک

با سلام،

من دانشجوی خارجی ساکن مونترال هستم و 6 ماه قبل برای سی.اس.کیو اقدام نمودم و دو هفته پیش نامه درخواست فرستادن مدارک را دریافت نمودم. یکی از بندهایی که در این نامه از من و همسر بنده درخواست شده است به این شرح است:

Preuve de reconnaissance officielle de l’établissement d’enseignement
    fréquenté et du programme d’études suivi délivrée par les autorités
    compétentes en matière d’éducation du pays ou territoire concerné

با تماسی که با اداره مهاجرت کبک برقرار کردم به نظر می رسد در هنگام پر کردن فرم آنلاین، چون اسم دبیرستان و پیش دانشگاهی در لیست نبوده است من گزینه (( در لیست وجود ندارد)) را انتخاب کرده ام و به همین دلیل چنین نامه ای از من درخواست شده است.

متاسفانه علی رغم پیگری هایی که پدرم در ایران انجام داده است اداره آموزش و پرورش ناحیه و کل استان حاظر به نوشتن چنین نامه ای نشده است و چون ما سه سال پیش یک بار به علت نقصی مدارک پرونده مان ریجکت شده است بسیار نگران این هستیم که نتوانیم مدرکی را که از ما خواسته اند فراهم کنیم.

به همین خاطر از شما تقاضامندم که ما را در این زمینه راهنمایی کنید.

با تشکر

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : درخواست تاییدیه مرکز آموزشی در فرم درخواست مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin_ttl نمایش پست ها
    با سلام،

من دانشجوی خارجی ساکن مونترال هستم و 6 ماه قبل برای سی.اس.کیو اقدام نمودم و دو هفته پیش نامه درخواست فرستادن مدارک را دریافت نمودم. یکی از بندهایی که در این نامه از من و همسر بنده درخواست شده است به این شرح است:

Preuve de reconnaissance officielle de l’établissement d’enseignement
    fréquenté et du programme d’études suivi délivrée par les autorités
    compétentes en matière d’éducation du pays ou territoire concerné

با تماسی که با اداره مهاجرت کبک برقرار کردم به نظر می رسد در هنگام پر کردن فرم آنلاین، چون اسم دبیرستان و پیش دانشگاهی در لیست نبوده است من گزینه (( در لیست وجود ندارد)) را انتخاب کرده ام و به همین دلیل چنین نامه ای از من درخواست شده است.

متاسفانه علی رغم پیگری هایی که پدرم در ایران انجام داده است اداره آموزش و پرورش ناحیه و کل استان حاظر به نوشتن چنین نامه ای نشده است و چون ما سه سال پیش یک بار به علت نقصی مدارک پرونده مان ریجکت شده است بسیار نگران این هستیم که نتوانیم مدرکی را که از ما خواسته اند فراهم کنیم.

به همین خاطر از شما تقاضامندم که ما را در این زمینه راهنمایی کنید.

با تشکر
    ببینید شما احتمالا باید تایید مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی بگیرید از ایران. ک ربطی ب اداره آموزش پرورش ب طور مستقیم نداره.
    پدر شما هم نیازی نیس براشون توضیح بده ک این برا چی هس.
    شما باید برید اداره پست و یا دفاتر خدمات ارتباطی در سطح شهر، و بگید برا گرفتن تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی میخاید اقدام کنید
    اونها میگن ک چ کار باید بکنید.
    اصل مدرک پیش دانشگاهی .و ریز نمرات دبیرستان و پیش، و مدرک دیپلم همراتون باشه اونها ازش کپی میگیرن و با ی فرم ک باید پر کنید و ی هزینه کم فک کنم 23 یا 24 تمن
    پست میشه و بعد نتیجش میاد ب آدرسی ک میدید.

Junior Member

خیلی ممنون بابت جوابتون.

خوشبختانه دو هفته پیش، بالاخره پدرم موفق شد نامه رو از آموزش و پرورش ناحیه بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Success نمایش پست ها
    ببینید شما احتمالا باید تایید مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی بگیرید از ایران. ک ربطی ب اداره آموزش پرورش ب طور مستقیم نداره.
    پدر شما هم نیازی نیس براشون توضیح بده ک این برا چی هس.
    شما باید برید اداره پست و یا دفاتر خدمات ارتباطی در سطح شهر، و بگید برا گرفتن تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی میخاید اقدام کنید
    اونها میگن ک چ کار باید بکنید.
    اصل مدرک پیش دانشگاهی .و ریز نمرات دبیرستان و پیش، و مدرک دیپلم همراتون باشه اونها ازش کپی میگیرن و با ی فرم ک باید پر کنید و ی هزینه کم فک کنم 23 یا 24 تمن
    پست میشه و بعد نتیجش میاد ب آدرسی ک میدید.
    خیلی ممنون بابت جوابتون.

خوشبختانه دو هفته پیش، بالاخره پدرم موفق شد نامه رو از آموزش و پرورش ناحیه بگیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)