صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

Junior Member nikiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

پیش فرض پاسخ : apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم اکثر دانشگاههای خوب آمریکا GRE می خوان. من جای شما بودم می خوندم و GRE با نمره خیلی بالا می گرفتم. چون با معدلی که داری اگر بتونی نمره تافل و GRE خوبی بگیری و اگه بتونی مقاله بدی خیلی راحت می تونی از یه دانشگاه خوب پذیرش بگیری.
    موفق باشی
    ممنون از توجهتون
    واقعا نمی دونم برای مقاله باید چی کار کنم؟!!در چه حدی باید باشه ....چه جوری باید ارائه بشه...؟؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nikiii نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون
    واقعا نمی دونم برای مقاله باید چی کار کنم؟!!در چه حدی باید باشه ....چه جوری باید ارائه بشه...؟؟
    مقاله دادن بستگی به رشتتون و زمینه تحقیقاتتون داره ولی اگه بتونین حداقل توی یه کنفرانس خوب خارجی 1 مقاله بدین خوبه.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    مقاله دادن بستگی به رشتتون و زمینه تحقیقاتتون داره ولی اگه بتونین حداقل توی یه کنفرانس خوب خارجی 1 مقاله بدین خوبه.
    بازم ممنون
    راستش من هیچی در مورد چگونگی مقاله دادن نمی دونم
    این که موضوعشو چه جوری باید انتخاب کنم(به روز باشه و مورد توجه)
    اصلا قراره کجا ارائه بشه
    چه جوری باید با اون جا تماس برقرار کنم....
    میشه راهنماییم کنین..
    فکر می کنم کسایه دیگه ای هم بودن و هستن که مشکلای منو داشته باشن پس احتمالا یه جایی توی این انجمن در این مورد بحث شده می شه بگین کجا؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

بازم ممنون
    اصلا قراره کجا ارائه بشه
    میشه راهنماییم کنین..
    فکر می کنم کسایه دیگه ای هم بودن و هستن که مشکلای منو داشته باشن پس احتمالا یه جایی توی این انجمن در این مورد بحث شده می شه بگین کجا؟
    ممنون
    نیکی جان من رشتم عمرانه و شاید بچه های معماری بهتر بتون به شما کمک کنن.
    در ضمن اگه یه سری به لینک مقاله بزنی شاید اطلاعات مناسبی گیرت بیاد.
    موفق باشی
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

سلام ،

من معادله خوبی ندارم ، یعنی ۱۴.۷۵ گرفتم از دانشگاه سوره . و میخواستم برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم ، کسی میدونه میتونم پذیرش بگیرم یا نه .
    من الان ساکن وانکورام ، و بوس نشدن برام اشکالی نداره . پذیرش کافیه ، میتونم وام بگیرم.
    چی چیز هائی میتونم به کرم اضافه کنم تا شانسم بالا تر بره،

ممنون میشم کمکم کنید

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

بازم ممنون
    اصلا قراره کجا ارائه بشه
    میشه راهنماییم کنین..
    ممنون
    سلام
    1-اگر مقاله واستون سخته ابتدا سعی کنید استاد یا دانشجویی که تو یک زمینه داره مقاله میده را پیدا کنید و با هاش همکاری کنید
    2-در مسابقات معماری از داخلی گرفته تا خارجی و بین المللی شرکت یا همکاری کنید اینها خیلی مهمه
    3- سعی کنید رزومه یا پورتفولیو پر باری داشته باشید از موضوع گرفته تا نحوه ارایه
    4-سعی کنید با استاتید دانشگاه مقصد هر چند تا دانشگاه که باشه مکاتبه و هم فکری داشته باشید شاید همکاری با اونها راهی برای ادامه تحصیل در اونجا باشه و در ضمن با خواسته هاشون بیشتر آشنا میشید
    5- سعی کنید دانشگاه مقصد را از الان برای خود بر اساس معیار های شخصی از rank تا محل زندگی تا امکانات و....... مشخص کنید و در سعی کنید متوچه بشید دانشگاه بیشتر در چه زمینه ای فعالیت داره آنگاه موضوع تحقیق را مرتبط بگیرید
    6- برای شروع کار قبل از شروع نوشتن مقاله در مورد موضوع اطلاعات جمع کنید بعد مقاله های مشابه را مطالعه کنید آنگاه متوجه میشید که از کجا و به چه نحو به موضوع بپردازید
    امیدوارم این مطالب به درد شما بخوره

ممنون از توجهتون
    به نظرمن اگه واسه مستر می خواین اقدام کنید اول سعی کنید روی نمرات زبانتون سرمایه گذاری کنید. در صورتی که زمان اضافی پس از گرفتن نمرات تافل و جی ار ای عالی داشتید برای نوشتن مقاله و ... وقت بذارید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    به نظرمن اگه واسه مستر می خواین اقدام کنید اول سعی کنید روی نمرات زبانتون سرمایه گذاری کنید. در صورتی که زمان اضافی پس از گرفتن نمرات تافل و جی ار ای عالی داشتید برای نوشتن مقاله و ... وقت بذارید.
    ممنون از راهنماییتون ...درست می گید...

رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    1-اگر مقاله واستون سخته ابتدا سعی کنید استاد یا دانشجویی که تو یک زمینه داره مقاله میده را پیدا کنید و با هاش همکاری کنید
    2-در مسابقات معماری از داخلی گرفته تا خارجی و بین المللی شرکت یا همکاری کنید اینها خیلی مهمه
    3- سعی کنید رزومه یا پورتفولیو پر باری داشته باشید از موضوع گرفته تا نحوه ارایه
    4-سعی کنید با استاتید دانشگاه مقصد هر چند تا دانشگاه که باشه مکاتبه و هم فکری داشته باشید شاید همکاری با اونها راهی برای ادامه تحصیل در اونجا باشه و در ضمن با خواسته هاشون بیشتر آشنا میشید
    5- سعی کنید دانشگاه مقصد را از الان برای خود بر اساس معیار های شخصی از rank تا محل زندگی تا امکانات و....... مشخص کنید و در سعی کنید متوچه بشید دانشگاه بیشتر در چه زمینه ای فعالیت داره آنگاه موضوع تحقیق را مرتبط بگیرید
    6- برای شروع کار قبل از شروع نوشتن مقاله در مورد موضوع اطلاعات جمع کنید بعد مقاله های مشابه را مطالعه کنید آنگاه متوجه میشید که از کجا و به چه نحو به موضوع بپردازید
    امیدوارم این مطالب به درد شما بخوره
    ممنون از راهنماییتون...
    درباره مورد شماره 4 که نوشتین واقعا نمی دونم چه جوری باید این کارو بکنم؟؟!!اتفاقا خیلی ها رو شنیدم که از این طریق پذیرش گرفتن...

رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون...
    درباره مورد شماره 4 که نوشتین واقعا نمی دونم چه جوری باید این کارو بکنم؟؟!!اتفاقا خیلی ها رو شنیدم که از این طریق پذیرش گرفتن...
    باید تو سایت دانشگاهها و توی دپارتمان مربط به خودت بگردی و ببینی ه چه اساتیدی داره. بعدش باید توی سایت مربوط به اساتید یا صفحه مربوط به اونها research interests رو نگاه کنی و ببینی که به کدوماشون بیشتر علاقه داری و باهاشون مکاتبه کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)