صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

سلام
    من ielts 6 دارم و معدل لیسانسم 16.5 هستش.کسی می دونه من از کدوم دانشگاه کانادا می تونم پذیرش بگیرم؟ لیسانسم معماریه. مرسی

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nana_r1 نمایش پست ها
    سلام
    من ielts 6 دارم و معدل لیسانسم 16.5 هستش.کسی می دونه من از کدوم دانشگاه کانادا می تونم پذیرش بگیرم؟ لیسانسم معماریه. مرسی
    معدلت خوبه ولی نمره زبانت کمه. خیلی از دانشگاههای کانادا حداقل معدلشون برای پذیرش مستر 15 هستش و نمره زبانشون 6.5 یا مثل تورنتو 7 (اگر اشتباه نکنم)!
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

سلام..من در حال حاضر دانشجوی رشته ی ریاضی ام دانشگاه شهید بهشتی..می خوام برای فوق. معماری داخلی بخونم و می خوام برای آمریکا اقدام کنم..در حال حاضر کلاسهای معماری داخلی میرم..می خواستم کمکم کنین توی این 1 سالی که وقت دارم چه کارهایی میتونم انجام بدم که دانشگاه های آمریکا قبولم کنند ..اصلا امیدی هست یا نه ؟ اگه لطف کنید بگید چه کارهایی میتونم انجام بدم تا بتونم Scholarship بگیرم.ممنون میشم..
    مرسی..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ناپیوسته-معماری-خوراسگان

سلام...رشته من معماری و معدلم هم 15.91 هست. از دانشگاه آزاد واحد خوراسگان.
    من می خواهم برای فوق در آمریکا اقدام کنم، نیاز به scholarship هم دارم. میشه کسی من را راهنمایی کنه و چند تا دانشگاه خوب که ایرانی ها را راحت تر پذیرش می کنند، بهم معرفی کنید....
    ممنون میشم

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم فرق post professional با professional چیه؟ من لیسانس معماری دانشگاه آزاد رو دارم. برای کدوم می تونم اقدام کنم؟

Junior Member

من دانشجوی معماری دانشگاه آزاد تهران بودم با معدل 16 می خواستم بدونم کدوم دانشگاه آمریکا می تونم برای مستر اقدام کنم.فاند هم لازم دارم حتما.
    و اینکه مستر آو آرت ارزش نداره تو ایران؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvaram نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم فرق post professional با professional چیه؟ من لیسانس معماری دانشگاه آزاد رو دارم. برای کدوم می تونم اقدام کنم؟
    با سلام فرق های زیادی دارند
    p-pro برای کسایی که pro رو داشته باشند و بخواهند یک pro-p هم بگیرند طول دوره p-pro کمتره معمولا چون یه دوره تکمیلی هست ادکم های خیلی گنده ای میان مثل حریری، حدید، فرانک گری و...
    اما برای اینکه بتونید یک معمار دارای مجوز licensed architect باشید و عضو NAAB تو امریکا یا CACB تو کانادا باشید باید حتما M.Arch داشته باشید دقت کنید که Master of science قابل قبول نیست چون رویکردش تحقیق هست به جای کار های عملی و کارگاهی. حالا این M.Arch شما اکر می خواهید توی امریکا یا کانادا فعالیت داشته باشید باید master program degree دانشگاه شما professional master of architect باشه که تو کانادا بیشتر از 10-11 تا دانشگاه بیشتر نیستند که برنامه هاشون معتبره و عضو CACB هستند یعنی اگه غیر این دانشگاه ها بخونید جزو معمار های معتبر برای کسب پروانه نظام مهندسی اونجا محسوب نمی شید یا عضو نظام مهندسی اونهام نباشید توی پیدا کردن کار توی شرکت های معماری ترجیح می دن از دانشگاه هایی بردارن که جزو CACB تو کانادا یا NAAB توی امریکا هستند باشید. هر گرایش دیگه ای هم غیر این بخونید نمی تونید عضو این دو تا باشید ضمنا دورشون 7 ترم طول می کشه.
    حتی دوره ی طراحی شهری هم بعد اینکه professional master of art in architecture قخ گرفتید به عتنوان یک post - professional degree تازه می تونید بخونیدشون...

نقل قول نوشته اصلی توسط baam_daad نمایش پست ها
    با سلام فرق های زیادی دارند
    p-pro برای کسایی که pro رو داشته باشند و بخواهند یک pro-p هم بگیرند طول دوره p-pro کمتره معمولا چون یه دوره تکمیلی هست ادکم های خیلی گنده ای میان مثل حریری، حدید، فرانک گری و...
    اما برای اینکه بتونید یک معمار دارای مجوز licensed architect باشید و عضو NAAB تو امریکا یا CACB تو کانادا باشید باید حتما M.Arch داشته باشید دقت کنید که Master of science قابل قبول نیست چون رویکردش تحقیق هست به جای کار های عملی و کارگاهی. حالا این M.Arch شما اکر می خواهید توی امریکا یا کانادا فعالیت داشته باشید باید master program degree دانشگاه شما professional master of architect باشه که تو کانادا بیشتر از 10-11 تا دانشگاه بیشتر نیستند که برنامه هاشون معتبره و عضو CACB هستند یعنی اگه غیر این دانشگاه ها بخونید جزو معمار های معتبر برای کسب پروانه نظام مهندسی اونجا محسوب نمی شید یا عضو نظام مهندسی اونهام نباشید توی پیدا کردن کار توی شرکت های معماری ترجیح می دن از دانشگاه هایی بردارن که جزو CACB تو کانادا یا NAAB توی امریکا هستند باشید. هر گرایش دیگه ای هم غیر این بخونید نمی تونید عضو این دو تا باشید ضمنا دورشون 7 ترم طول می کشه.
    حتی دوره ی طراحی شهری هم بعد اینکه professional master of art in architecture قخ گرفتید به عتنوان یک post - professional degree تازه می تونید بخونیدشون...

سلام میخواستم بپرسم، master of scienceبیشتر فاند میدن چون تحقیقاتیه یا فرقی نمیکنه؟ بعد اینکه master of science کارش چی میشه بعد از فارغ التحصیلی؟ از کجا باید پیدا کنیم که M.arch دانشگاه ها از NAAB هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم، master of scienceبیشتر فاند میدن چون تحقیقاتیه یا فرقی نمیکنه؟ بعد اینکه master of science کارش چی میشه بعد از فارغ التحصیلی؟ از کجا باید پیدا کنیم که M.arch دانشگاه ها از NAAB هست یا نه؟
    كلا فاتحه فاند رو تو معماري بخونيد. اما بله م.اس. قابل فاند هست نت ام.اي. از خود ناب يا سي اي سي براي كانادا دانشگاه هاي مورد تاييد رو پيدا كنيد. جوابتون رو نسبت به امريكا و كانادا عرض مي كنم. شما بيشتر وارد مباحث پژوهشي و نظري ميشيد تا عملا مانند ام. اي ها

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    در مورد این موضوع که فاند این گرایش کم تر هست یا بیشتر اطلاعی ندارم ولی در کل اینجوری که می گن معماری فاند نیست و .. هم نیست، تعداد زیادی از دوستان من هستن که در این رشته فاند گرفتن نه فول فاند ولی مثلا 11و000 هزار و17و000 یا 21و000 هزار و یکی هم 7و000 هزار تا فاند گرفته کسی هم می شناسم که از ucla با رزومه عالی فاند نگرفته ، دکترا که حتما شانس فاند خیلی خیلی بیشتر هست اگه می تونید برای دکترا بخونید بیشتر می تونید رو فول فاند اون حساب کنین ولی برای مستر هم بودن کسایی که 21و000 هزار تا هم فاند گرفتن البته من فقط اطلاعاتم در مورد دوستای خودمه 100% اگه از کسای دیگه هم خبر داشته باشیم ممکنه حتی فاند بیشترم داشته باشن
    نکته مهم در فاند در رشته معماری پورتفولیو شما هست
    سعی کنید دانشگاهتون NAAB باشه ،در غیر این صورت اگه بخواین اینحا کار کنین باید قبلش ازمونی بدین و یه کارایی کنین ( دقیق از این قسمت اظلاعی ندارم )که گویا سخته هست ،ولی در کل من همیشه دوستام که اینجا معماری می خونن تاکیید دارن که NAAB باشه دانشگاهی که می رم ، برای اینکه چک کنین دانشگاهی NAAB هست یا نه باید به این سات برید

http://www.naab.org/schools/search.aspx?searchtype=A،
    اینجا ایالتی که می خواید اونجا درس بخونرین رو انتخاب می کنین و پایینش ,master of
    architecrure رو انتخاب می کنین و یه سری لیست دانشگاه میاد که عضو NAAB هستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)