صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

سلام من رضاهستم.برای انتخاب کالج برای معماری به مشکل برخوردم.میخوام هم هزینه ی مناسبی داشته باشه وهم سطح علمی خوب.کسی میتونه به من کمک کنه؟

سلام دوستان یکی از بچه ها که لیسانس معماری داره قصد داره برای فوق لیسانس امریکا اقدام کنه و دنبال فاند هم نیست ایشون ایلتس 6.5 داره و پورتفوی خوبی هم داره ولی نمی خواد gre بده و ترجیحا می خواد مریلند یا اطراف مریلند باشه می تونید راهنماییش کنید؟ ممنون میشم.

Junior Member

سلام.
    من مدرکم رو از دانشگاه آزاد توی رشته مهندسی معماری گرفتم با معدل 16.30 و هنوز امتحان آیلس شرکت نکردم . می خواستم بپرسم چه دانشگاه هایی هستن که دارای بورسیه کامل هستن که بشه از طریق اون جا درخواست داد در رشته مهندسی معماری برای ارشد و به نظرتون بیشتر به چه چیزی توجه می کنند برای پذیرش؟
    ممنون می شم کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh412 نمایش پست ها
    سلام.
    من مدرکم رو از دانشگاه آزاد توی رشته مهندسی معماری گرفتم با معدل 16.30 و هنوز امتحان آیلس شرکت نکردم . می خواستم بپرسم چه دانشگاه هایی هستن که دارای بورسیه کامل هستن که بشه از طریق اون جا درخواست داد در رشته مهندسی معماری برای ارشد و به نظرتون بیشتر به چه چیزی توجه می کنند برای پذیرش؟
    ممنون می شم کمکم کنید.
    عزیز جان این بستگی به کرم دانشگاه داره که شما رو فول فاند کنه یا نه! شما اول باید اقدام کنی یکسری از دانشگاهها رو بعد که قبولت کردن، درخواست فاند کنی که من فول فاند می خوام و یا غیره! هنوز شما کاری نکردین دنبال فاندین! این غیر ممکنه کسی اینجا با اعتماد به نفس فراوان بیاد بگه برو برا فلان دانشگاه اقدام کن که فول فاند می دن! از بقیه دوستان هم خواهش می کنم بدونن که فاند رو وقتی می شه پرسید یا گرفت اونم از دانشگاه که شما اول اپلای کردی، مدارک رو فرستادی، شما رو قبول کردن و حالا شما درخواست می دین به دانشگاه که من نمی تونم از مخارج دانشگاه بر بیام ایا میتونید به من فاند بدید یا نه؟ شما که میرید خرید اول پول نمی دید بعد لباس انتخاب کنی! اول لباس انتخاب می کنی بعدش اندازت که شد سره پولش چونه می زنی بعد پول می دی! دانشگاه هم همین طوری دانشجو انتخاب می کنه، نمی گه من می خوام این قدر به شما فاند بدم! توی شرایطی خود دانشگاه این کارو می کنه البته اونم برای جذب دانشجو های خاص و دارای رزومه خیلی قوی! که از دست نده دانشجو رو که زیادم پیش نمیاد! اول شما مدارک رو بفرستید و وقتی که مطمئن شدید و نامه تاییدیه به دستتون رسید اون وقت می تونید درخواست فاند کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadorrahmat نمایش پست ها
    عزیز جان این بستگی به کرم دانشگاه داره که شما رو فول فاند کنه یا نه! شما اول باید اقدام کنی یکسری از دانشگاهها رو بعد که قبولت کردن، درخواست فاند کنی که من فول فاند می خوام و یا غیره! هنوز شما کاری نکردین دنبال فاندین! این غیر ممکنه کسی اینجا با اعتماد به نفس فراوان بیاد بگه برو برا فلان دانشگاه اقدام کن که فول فاند می دن! از بقیه دوستان هم خواهش می کنم بدونن که فاند رو وقتی می شه پرسید یا گرفت اونم از دانشگاه که شما اول اپلای کردی، مدارک رو فرستادی، شما رو قبول کردن و حالا شما درخواست می دین به دانشگاه که من نمی تونم از مخارج دانشگاه بر بیام ایا میتونید به من فاند بدید یا نه؟ شما که میرید خرید اول پول نمی دید بعد لباس انتخاب کنی! اول لباس انتخاب می کنی بعدش اندازت که شد سره پولش چونه می زنی بعد پول می دی! دانشگاه هم همین طوری دانشجو انتخاب می کنه، نمی گه من می خوام این قدر به شما فاند بدم! توی شرایطی خود دانشگاه این کارو می کنه البته اونم برای جذب دانشجو های خاص و دارای رزومه خیلی قوی! که از دست نده دانشجو رو که زیادم پیش نمیاد! اول شما مدارک رو بفرستید و وقتی که مطمئن شدید و نامه تاییدیه به دستتون رسید اون وقت می تونید درخواست فاند کنید.
    سلام دوست عزیز
    من از دانشگاه USC امسال پذیرش گرفتم ، همینطور که می دونید هزینه ها سر به فلک میکشه دوست عزیز-خدود 48000 تا tuition fee زدن واسه 9 ماه
    می خواستم در جوابی که به دوستمون دادین بپرسم شما که میگین قبول شید بعد درخواست فاند بکنید، الان من مثلا قبول شدم
    نامه ی financial statement هم جور کردیم و دادیم که I20 فرستادن. خوب الان من بهشون بگم پول نداریم که تابلو می شه bank statementemun کشک بوده.
    من به سایت دانشگاه که مراجعه کردم دیدم که تو 10 قسط میشه مبالغ رو داد. حالا کمک فکری از شما: به نظرتون نرفته چک و چونه بزنم با email or calls یا یه مقداری از tuition رو که می تونم بدم رو بدم مثلا خدود 5000 تا رو ، بعد اونجا بگم دلار گرون شده و RA یا TA بشم? من تا حد زیادی به گرفتن فاند امیدوار بودم چون رزومه ی خوبی داشتم ، اما تافل و جی آر ای ایم کم بودن 93، ولی حالا دارم باز امتحان میدم که بالاترم می شم.

خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehosseini نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من از دانشگاه USC امسال پذیرش گرفتم ، همینطور که می دونید هزینه ها سر به فلک میکشه دوست عزیز-خدود 48000 تا tuition fee زدن واسه 9 ماه
    می خواستم در جوابی که به دوستمون دادین بپرسم شما که میگین قبول شید بعد درخواست فاند بکنید، الان من مثلا قبول شدم
    نامه ی financial statement هم جور کردیم و دادیم که I20 فرستادن. خوب الان من بهشون بگم پول نداریم که تابلو می شه bank statementemun کشک بوده.
    من به سایت دانشگاه که مراجعه کردم دیدم که تو 10 قسط میشه مبالغ رو داد. حالا کمک فکری از شما: به نظرتون نرفته چک و چونه بزنم با email or calls یا یه مقداری از tuition رو که می تونم بدم رو بدم مثلا خدود 5000 تا رو ، بعد اونجا بگم دلار گرون شده و RA یا TA بشم? من تا حد زیادی به گرفتن فاند امیدوار بودم چون رزومه ی خوبی داشتم ، اما تافل و جی آر ای ایم کم بودن 93، ولی حالا دارم باز امتحان میدم که بالاترم می شم.

خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

والا اینطورا هم نیست که این دوستمون گفتن...
    علی ای حال شما اگه تصمیمت رفتنه دیگه با همه مکاتبه کن، اگر کسی بوده که از قبل باش تماس داشتی خیلی بهتر، اونم نبود Dean یا Director برنامه تحصیلات تکمیلی ... اینو بگم که اگه رفتید قطعا میتونید waive هایی بگیرید اونجا از tuition و فی های دیگه ، چون به نظر هم رزومه شما قوی اه و کار پژوهشی دارید هم اون دانشگاه در زمینه دادن award و بخشی از هزینه ها معروفه...
    به هر شکل با این شرایط اگه BS رو تهیه کردید و رفتید سفارت واسه مصاحبه احتمالش کمه که حداقل ترم اول تخفیف بهتون بدن، چون بهرحال پذیرفتید شرایطو ، هرچند که با این حال میشه کارایی کرد. اما از ترم 2 میتونید روش حساب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام
    من لیسانسم معماریه و میخوام master architect برای ایتالیا اقدام کنم وقتی پستتون رو دیدم یه سوال برام پیش اومد در اروپا هم دانشگاههایی مانند امریکا که naab باشند وجود داره ؟ منظورم اینه که اگه فردی master رو در اروپا بخونه و بعد بخواد بره امریکا و در امریکا به عنوان معمار معتبر کار پیدا کنه مدرکش در چه صورت معتبره؟
    یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم که پروانه نظام مهندسی در اروپا به چه طیفی از فارغ التحصیلان از چه نوع دانشگاههایی داده میشه؟

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa69 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم معماریه و میخوام master architect برای ایتالیا اقدام کنم وقتی پستتون رو دیدم یه سوال برام پیش اومد در اروپا هم دانشگاههایی مانند امریکا که naab باشند وجود داره ؟ منظورم اینه که اگه فردی master رو در اروپا بخونه و بعد بخواد بره امریکا و در امریکا به عنوان معمار معتبر کار پیدا کنه مدرکش در چه صورت معتبره؟
    یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم که پروانه نظام مهندسی در اروپا به چه طیفی از فارغ التحصیلان از چه نوع دانشگاههایی داده میشه؟
    سلام دوست عزیز
    با توجه به چیزی که توی سایت ان.ا.ا.بی نوشته "The National Architectural Accrediting Board (NAAB) is the sole agency authorized to accredit US professional degree programs in architecture" فقط مربوط به خود آمریکا میشه ،اینکه بعد از اروپا داخل آمریکا چطور میشه کار کرد رو اطلاعی ندارم اما توی اون سطح فکر میکنم وارد فاز اعتبار و روابط شرکتی و رزومه کاری بشه...پیروز باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه فردوسی مشهد

سلام دوستان ، من معماری دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 16.60 هستم. میخوام برای فوق به دانشگاه های آمریکا یا کانادا بروم که الویتم با آمریکا هست. نیاز هم به فاند دارم. کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که کدوم دانشگاه کدوم گرایش برای آینده کاری و درآمد مناسب تر هست؟

Junior Member

سلام دوستان!
    من برای زندگی دارم میرم آمریکا و اونجا قصد ادامه تحصیل دارم!فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد قزوین هستم
    میشه منو راهنمایی کنید راجع به انتخاب رشته و دانشگاه؟
    خودم با توجه به تحقیقاتی که کردم دیدم sustainable design و construction management خوبه!نظر شما چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)