صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60

موضوع: apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

پیش فرض پاسخ : apply براي MS معماري در دانشگاه هاي آمريكا و كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ririta نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من برای زندگی دارم میرم آمریکا و اونجا قصد ادامه تحصیل دارم!فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد قزوین هستم
    میشه منو راهنمایی کنید راجع به انتخاب رشته و دانشگاه؟
    خودم با توجه به تحقیقاتی که کردم دیدم sustainable design و construction management خوبه!نظر شما چیه؟
    سلام
    این پست و قبل و بعدش روبخونید شرایط مشابهی داشتند.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post940217

Junior Member

با سلام
    من و همسرم تا چند ماه دیگه مونترال خواهیم بود ( ویزای مهاجرت به کبک ) و با توجه به تخفیفی که دانشگاههای کبک برای تحصیل میدن تصمیم گرفتیم تا ضمن گذران زندگی تحصیل هم بکنیم ، من مهندسی صنایع خوندم ولی علاقه ای به ادامه تحصیل توی این رشته ندارم و ترجیح میدم اگه بشه معماری بخونم تو دانشگاه مثلا لاوال با مونترال یا.... میخوام بپرسم که
    1- ادامه رشته خودم کار عقلانیتریه که هیچ علاقه ای بهش ندارم ولی سابقه کاریشو دارم یا شروع رشته معماری که همیشه مورد علاقه ام بوده ولی از صفر باید شروع کنم؟
    2-شروع از کالج بهتره یا از دانشگاه یا شاید گاهی شروع از کالج اجباریست ؟
    3- اگه فرض کنیم با توجه به تخفیف هزینه تحصیل در کبک و پس اندازی که با خودمون میبریم کانادا ، فرصت تحصیل چندساله داشته باشیم ، راه مناسبتر چیه ؟ گرفتن مستر صنایع یا پاس کردن یک دوره مرتبط با مهنسی صنایع توی زمینه کنترل پروژه هست ( که بازار کار خوبی هم داره ) ، یا شروع رشته معماری از مقطع دیپلم ؟
    ممنون از راهنمایی دوستان .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural

سلام دوستان
    من لیسانس معماری با معدل 15.5 از دانشگاه غیر انتفاعی دارم,نرم افزارهای تخصصی هم خوب بلدم و مدرک دارم ,سابقه کاری و نمونه کارهای زیاد و خوبی هم دارم که میتونم رزومه ی خوبی درست کنم,الان فقط دارم زبان میخونم تا مدرک تافل یا ایلس رو بگیرم و بعد امتحان GRE خواهم داد. به خودم 2تا3 سال وقت دادم تا تمام کارهای لازمو انجام بدم و apply یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا با کمک هزینه خوب رو بگیرم.من هیچ اطلاعاتی در مورد پذیرش گرفتن و انتخاب دانشگاه و طریقه ی مکاتبه ندارم.لطفا اگر میشه لطف کنید به من اطلاعات لازم در این مورد بدید و اسم چند دانشگاه خوب که مدرک خیلی معتبری هم داشته باشند را معرفی کنید که من از الان مد نظر داشته باشم.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید

من دانشجوی ترم 2 کارشناسی پیوسته معماری دانشگاه آزاد تبریز هستم سوال من هم مثل خیلی از بچه های معماری دیگه اینه که آیا میشه تو دانشگاه های آمریکا واسه Master فاند گرفت ؟ خواهش میکنم کمک کنید

خیلی فکرم رو مشغول کرده. شاید بگید الان واسه من زوده ولی میخوام از الان بدونم باید چیکار کنم. من مشکل زبان ندارم اگه اقدام کنم تافل 105 رو شاخشه فقط میخوام اطمینان داشته باشم که یه دانشگاه معتبر با

چه پروتیفیلی فاند میده؟؟ فاندش واسم خیلی مهمه

مرسی فرزاد

سلام. این برنامه های معماری آمریکا یه ذره پیچیده است امکانش هست راهنماییم کنید. مدرک M.َArch که مورد قبول NAAB هست را اگه بگیریم بعدش بخوایم PhD بخونیم یه راست می شه apply کرد؟ من تفاوت این proffesional degree هاشون رو با بقیه نمی فهمم. اگه یه degree بخوام که هم قابل قبول NAAB باشه هم بعدش بشه ادامه داد برای PhD چیکار باید کرد؟ کدوم degree شامل این می شه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

داشتن سابقه كار و همينطور سايت و وبلاگ علمي چقدر ميتونه در گرفتن اپلاي تاثير داشته باشه؟ آيا اصلا تأثيري داره؟

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

بی تاثیر نیست ولی برای MS معمولا پورتفولیو و مقاله حرف اول رو می زنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    داشتن سابقه كار و همينطور سايت و وبلاگ علمي چقدر ميتونه در گرفتن اپلاي تاثير داشته باشه؟ آيا اصلا تأثيري داره؟

میشه لطفاً تفاوت مستر با مستر 2 رو زمانی که دانشجو فارغ التحصیل میشه و میخواد تو آمریکا یا کانادا کار کنه رو توضیح بدین؟ من دو نفر رو میشناسم که مستر 2 از UCLA گرفتن و الان یکی دو سالی هست که تو لس آنجلس مشغول به کار هستن. با توجه به پست های قبلی که گذاشته بودین مبنی بر اینکه کسانی که مستر 2 میخونن برای کار دچار مشکل میشن، برای همین این سوال برام بوجود اومد. و دیگه اینکه آیا شرایطی هست برای کسانی که مستر 2 گرفتن و بخوان در آزمون NAAB شرکت کنن؟

سلام خسته نباشید
    یکی از استادای دانشگاه تایوان منو واسه دوره مستر پذیرفته و حالا بهم گفته برو ms program application چک کن بعد بهم جواب بده میشه بگید منظورش چیه و کجا باید برم چک کنم

Junior Member

من لیستی از دانشگاههای امریکا و کانادا میخاستم که در رشته و گرایشهای معماری بهترند میشه کمکم کنید

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)